شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: مذهبی
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 شناسه خبر: 999945
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص) خبر داد؛
اول بهمن؛ آغاز اعزام راهیان‌نور دانش‌آموزی و دانشجویی کرمانشاه
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه ۶۵۰ هزار نفر از مناطق عملیاتی غرب کشور بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار، سرهنگ علی یوسفی راد مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از آغاز اعزام کاروان های راهیان نور به جنوب کشور از تاریخ اول بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: اعزام ها تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود امسال هشت هزار دانش آموز به این مناطق اعزام شوند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه 650 هزار نفر از مناطق عملیاتی غرب کشور بازدید کردند.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه هدف از برگزاری این اردوها را آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد.

سرهنگ یوسفی راد خاطرنشان کرد: 6 زیارتگاه در استان کرمانشاه وجود دارد که سالانه پذیرای خیل عظیمی از زائران هستند و یادمان مرصاد همواره در صدر بازدیدها قرار دارد.

این مقام مسئول با اشاره به فضاسازی های لازم برای برگزاری اردوهای راهیان نور جنوب، گفت: خادمین شهدا نیز در این راستا به مناطق جنوب به منظور بدرقه، استقبال و پذیرایی از زائران اعزام می شوند. وی اضافه کرد: در محل یادمان های راهیان نور همچنین برنامه های فرهنگی متعددی برای زائران در نظرگرفته می شود و راویان حدیث نیز به بیان رشادت های رزمندگان می پردازنند.

http://dana.ir/999945
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0314 sec