گروه: استان ها |استان همدان
تحریم‌ها سبب آشتی مراکز تحقیقات و تولید شده است/ امروز با همت خودمان قادر به حل مشکلاتی هستیم که تا دیروز فکرش را هم نمی‌کردیم
یک مدیر در وزارت نفت دستگیر شد/ در برخورد با فساد قضات مصمم هستیم
فعالیت فرودگاه همدان نیازمند استقبال مردم از آن است/ افزایش وام مسکن زوجین به 120 میلیون تومان
توجیه عجیب وزیر راه و شهرسازی برای گرانی‌های بازار مسکن:

دولت نمی‌تواند در خرید و فروش مسکن دخالت کند!

وزیر راه و شهرسازی از بسته شدن پرونده مسکن مهر تا پایان سال جاری به استثنای مواردی که مسئله حقوقی دارند خبر داد.
رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد هشدار داد:

مقاوم نبودن مسکن های روستای ملحمدره شبکه گاز را تهدید می‌کند

رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد با هشدار خطر ریزش آوار در روستای ملحمدره این شهرستان گفت: بافت مسکن های این روستا خشتی و گلی است و خطر ریزش آوار را به خصوص در زمستان دارد و شبکه های گاز را تهدید می کند.

وزیر راه و شهرسازی وارد همدان شد

وزیر راه و شهرسازی به همراه هیئت همراه جهت افتتاح و بازدیداز چند پروژه عمرانی و زیر ساختی وارد همدان شد.
معاون وزیر ورزش و جوانان:

تشکل های مردم نهاد سبب کاهش آمار خودکشی شده اند

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تشکل های مردم نهاد بدون منت گذاشتن بر دولت فعالند و در همه عرصه های کشور گام برمیدارند افزود: تشکل ها حتی در برخی شهرستانها باعث پایین آمدن آمار خودکشی شده اند.
رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد خبر داد

بدهی 8 میلیارد تومانی مردم و ادارات اسدآباد به شرکت گاز

رئیس اداره گاز شهرستان اسدآباد با بیان اینکه مطالبات 8 میلیارد تومانی شرکت گاز از مردم و سازمانها، افزود: از این میزان 6.5 میلیارد تومان مربوط به مردم یعنی گاز خانگی و مابقی مربوط به اماکن تجاری، ادارات، مساجد و غیره است.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس:

هدف فتنه گری های کنونی بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام است

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی هدف اصلی عوامل فتنه را بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و دستاوردهای انقلاب دانست و نمونه ای از عوامل فتنه را در زمان کنونی کشور طبقات مختلف مدیریتی که مرتبط با تامین معیشت مردم هستند برشمرد.
امام جمعه ملایر:

خطبه نمازجمعه رهبری فصل‎الخطاب همه مسائل بود/ عده‎ای امروز به دنبال زنده نگه داشتن رنگ سبز فتنه هستند

امام‎جمعه ملایر گفت: امروز کسانی که از فتنه 88 حمایت می‎کنند در حقیقت به دنبال زنده نگه داشتن رنگ سبز فتنه هستند و نمی خواهند کشور به خود آرامش ببیند.
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:

ستون‎پنجم‎های داخلی؛ تنها امید دشمن در فتنه‎ها

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه تنها امید دشمن همین ستون پنجم یعنی گروههای همسو با اقدامات خصمانه دشمن در داخل است خاطرنشان کرد: البته خوشبختانه در برابر این فتنه های پر ابعاد و پر دامنه مردم ایران هوشیاری زیادی پیدا کرده اند.
به‎مناسبت سالگرد خطبه‎های تاریخی رهبرانقلاب در خرداد 88:

سخنانی که زلزله سیاسی بر جان دشمنان انداخت عده‎ای را از خواب غفلت بیدار نکرد

پس از گذشت یک هفته از انتخابات دهم و حواشی‎هایی که توسط عده‎ای خاص در کشور ایجاد شده بود مقام معظم رهبری، در خطبه دوم نماز جمعه سخنانی مبنی بر بخشش اشتباهات خواص بیان کردند اما آن‎ها نه تنها از خواب غفلت بیدار نشدند بلکه با دشمن پیمان محکمتری بستند.
کارشناس مسائل سیاسی:

خطبه‎های رهبر انقلاب در خرداد 88، تیر خلاص به فتنه بود

کارشناس مسایل سیاسی گفت: با همراهی برخی خودی ها در فتنه 88 با دشمنان، آبرو و اعتبار نظام جمهوری اسلامی در دنیا داشت زیر سوال میرفت و به تعبیر قدیمی ها داشتیم دشمن شاد می شدیم که این خطبه مقام معظم رهبری در واقع فصل الخطاب آنها شد.
امام جمعه تویسرکان:

خطبه های رهبری در 29 خرداد88، حجت را بر احزاب سیاسی تمام کرد

امام جمعه تویسرکان گفت: حضور رهبری و تدبیر ایشان در تمامی سخنرانی هایشان در سال 88 در تبیین نقشه های شوم همچون همیشه غبار فتنه را از کشور پاک و مسیر را روشن کرد.
مدیر حج و زیارت استان همدان:

اعزام 2 هزار و 935 زائر همدانی به حج تمتع

مدیر حج و زیارت استان همدان با بیان اینکه امسال ۲ هزار و ۹۳۵ زائر به مراسم حج اعزام می شوند گفت: اعزام زائران از فرودگاه همدان فعلا قطعی نشده و در حال مذاکره هستیم.
رئیس اتحادیه بنکداران همدان:

احتکار قند و شکر به منازل همدانی ها کشیده شده است

رئیس اتحادیه بنکداران (خواربار و فروش) همدان، گفت: بازار مدتی خالی از قند و شکر بود و اختلاف قیمت زیادی وجود داشت و همین باعث شده احتکار قند و شکر به منازل کشیده شود و مردم حریص باشند.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسداباد خبر داد:

مرمت و بازسازی ۳۵ کیلومتر راه بین مزارع در اسدآباد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد با بیان اینکه تاکنون ۳۵ کیلومتر از راههای بین مزارع با اعتبار یک میلیارد تومان مرمت و بازسازی شده اند، گفت: در هفته جهاد کشاورزی نیز ۸ کیلومتر از این راهها به بهره برداری می رسد.
رئیس اداره میراث فرهنگی نهاوند:

کشف دست کند قدیمی در یکی از مناطق شهر نهاوند+عکس

رئیس اداره میراث فرهنگی نهاوند با اعلام خبر کشف یک دستکند قدیمی در یکی از مناطق شهرستان نهاوند گفت: در خصوص قدمت و طول نهایی این دست کند و اینکه به کجا ختم می شود کارشناسان میراث فرهنگی در حال بررسی هستند.