گروه: استان ها |استان همدان
ایستادگی و مقاومت نیروهای مسلح و ارتش ناشی از بصیرت آنهاست
همبستگی کامل بسیج و اصناف همدان در کمک به سیل زدگان/ لبیک اصناف به طرح کمک به سیل زدگان
اداب و رسوم غیر ضروری سدی در مقابل ازدواج جوانان/ مهندسی معکوس صداوسیما و فرهنگ سازی غلط
گزیده خطبه های نماز جمعه شهرستان های همدان؛

مسئولان در رفع مشکل بیکاری جوانان گام بزرگ بردارند/ تروریستی خواندن سپاه غیر عقلانی است

نماینده ولی فقیه در استان همدان به وحدت بین ارتش و سپاه پرداخت و گفت: آمریکای مستکبر که اهل برتری جویی است سپاه را تروریست نامید در صورتی که این از لحاظ عقلانیت بشری قابل پذیرش نیست.
امام جمعه همدان:

طرح هر مسجد یک خانه برای اجرایی کردن حضور مردم در صحنه است / مساجد محور اصلی حضور مردم هستند

امام جمعه همدان گفت ؛ طرح هر مسجد یک خانه طرحی است برای اجرایی کردن حضور مردم و هدف همبستگی و عملیاتی کردن نحوه حضور مردم است .
فرمانده گروه مهندسی ۴۳ امام علی(ع) ملایر:

بازگشایی محور اصلی پلدختر به خرم‌آباد حاصل کار جهادی بود/ کار یک‌ماهه 3 روزه انجام شد

فرمانده گروه مهندسی ۴۳ امام علی(ع) ملایر گفت: با اقدام جهادی محور معمولان به خرم‌آباد ظرف ۳ روز با کمک قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء محور بازگشایی شد.

نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان همدان در روز ارتش

صبح امروزهمزمان با سراسر کشور نیروهای مسلح استان همدان، در مراسمی باشکوه رژه خود را به رخ جهانیان کشیدند.
فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود مطرح کرد:

تمایلی برای ماندن در اسدآباد ندارم/استاندار البرز اصرار بر بازگشتم به البرز دارد

فرماندار شهرستان اسدآباد با تأیید ارائه استعفای خود به استاندار همدان، گفت: بنده از کارکنان استانداری البرز بودم که مأمور به خدمت در اسدآباد شدم و استاندار البرز اصرار بر بازگشتم دارد و بنده هم تمایلی برای ماندن در اسداباد ندارم.
جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین (ع)استان همدان:

75 درصد از کمک های مردم همدان به لرستانی ها هدیه شده است

جانشین فرمانده سپاه انصار الحسین (ع)استان همدان گفت:مردم همدان باید بدانند که کمک های ارسالی به مردم سیل زده نباید قطع شود زیرا دولت به قدری توانمند نیست که بتواند همه مشکلات مردم را برطرف کند، از این رو مردم ما می توانند با اهدای حتی یک وسیله کوچک مردم را یاری کنند.
یادداشت:

جیک جیک فارسی ارتش امریکا شروع شد!

در طول یکی دو روز گذشته، یک حساب کاربری متعلق به ارتش امریکا که تا پیش از این چیزی از حضور و عبور و مرورش در منطقه، به‌ویژه ایران منتشر نمی‌کرد، در حال انتشار برخی پیام‌ها به زبان فارسی است.
در راستای کمک به همنوعان صورت گرفت؛

دانشگاه آزاد اسدآباد موجی خروشان از سیل مهربانی به راه انداخت

کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اسدآباد با جمع‌آوری کمکهای خود به سیلزدگان موجب از پویش سیل مهربانی با مهرمهدوی به راه انداختند.
فرمانده سپاه ناحیه همدان:

۱۰ هزار بانوی همدانی در راهپیمایی بزرگ نسل ظهورشرکت می کنند

فرمانده سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه پیاده روی بزرگ نسل ظهور روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه مصادف با نیمه شعبان برگزار می شود گفت: بیش 10هزار نفر از بانوان در راهپیمایی بزرگ نسل ظهور با شعار «ما نسل ظهوریم اگر برخیزیم» شرکت می کنند.
یادداشت؛

جنگ سایبری مهمترین حربه دشمن در جنگهای نوپدید

حملات سایبری آمریکا به شبکه برق ونزوئلا و ایجاد اختلال گسترده در این شبکه که بعضاً با وقوع انفجار در نیروگاه‌های تولید برق همراه بود، فارغ از تحولات مرتبط به کاراکاس، نمایش قدرت سایبری آمریکا به رقبایی نظیر روسیه، چین و ایران است. این اقدام بی‌سابقه که با هدف ایجاد نارضایتی گسترده در بین توده‌های مردم صورت گرفت در واقع مانوری از جنگ‌های آینده را مقابل دیدگان رقبا قرار داد.
یادداشت؛

فرماندار اسداباد در استانه تودیع!

شنیده می‌شود که کریم حمیدوند فرماندار اسدآباد بزودی تودیع می‌شود.

وقتی که یک خبرگزاری نمی داند که هویت یک منطقه حفاظت شده با وحوش آن است/به خاطر یک گربه جنگلی همه را به خط کردند اما برای انتقال21 رأس وحوش مهر سکوت بر لب زدند!

یک خبرگزاری در اقدامی تأمل برانگیز، به مفتح نماینده تویسرکان ایراد گرفته که چرا درباره نقل و انتقال وحوش از منطقه حفاظت شده خانگرمز به ملایر، حتی تا جایی پیش رفته که به رئیس جمهور هم تذکر داده، همان هایی که تلف شدن یک گربه جنگلی تا مدتی تیتر یکشان بود، امروز برای انتقال وحوش مهر سکوت بر لب زده اند!

اداب و رسوم غیر ضروری سدی در مقابل ازدواج جوانان/ مهندسی معکوس صداوسیما و فرهنگ سازی غلط

یک جامعه شناس اظهار داشت: انتظار می رود صدا و سیما با برنامه های درست و استفاده از جامعه شناسان و روانشناسان مجرب جامعه را به سمت ازدواج آسان سوق دهد اما متاسفانه گاه دیده می شود که صدا و سیما با مهندسی معکوس ازدواج ساده را در اقشار کم درآمد و ضعیف نشان می دهد.
شهردار همدان خبرداد؛

پل شهید همدانی شهریور ماه افتتاح می شود

شهردار همدان با بیان اینکه تا چند روز آینده تکمیل پل غدیر شروع خواهد شد گفت: پل شهید همدانی شهریور ماه افتتاح می شود و در سال گذشته از200 پروژه وعده داده شده حدود ۱۸۷ پروژه انجام شده است.
در توافق میراث فرهنگی با امور زندانیان؛

کمپینگ گردشگری گردنه اسدآباد به انجمن حمایت از زندانیان واگذار می‌شود

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسدآباد گفت: در راستای کمک به خانواده زندانیان کمپینگ گردشگری گردنه اسدآباد به انجمن حمایت از زندانیان واگذار می‌شود.