گروه: استان ها |استان همدان|کبودرآهنگ
ائمه جمعه استان همدان:

مسئولین تمام تلاش خود را برای کمتر کردن فشارهای اقتصادی بر مردم به کار برند/قوه قضاییه با اخلال گران بازار ارز وسکه برخورد قانونی کنند

ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته گفتند: مسئولین نیز باید تمام تلاش خود را برای کمتر کردن فشارهای اقتصادی بر مردم به کار برند وقوه قضاییه با اخلال گران بازار ارز وسکه برخورد قانونی کنندو آمریکا همواره حامی منافقین و تروریستها دانستند.
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان در چهارم تیرماه 97:

کشفیات ناجا درخصوص مواد مخدر و دام واموال سرقتی در استان همدان

مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان که شامل کشف 26 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس همدان و زنجان، کشف 6 کیلوگرم هروئین، در همدان، دستگیری 2 سارق در رزن، کشف مواد مخدر در قهاوند، طرح ترافیکی پلیس راهور استان، ویژه مسابقه فوتبال، کشف 2 فقره سرقت در همدان، کشف 65راس دام قاچاق، در کبودراهنگ، کشف 40 راس دام قاچاق، در فامنین بوده است.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان کبودراهنگ عنوان کرد؛

معرفی ۱۲۶۰نفر از واجدین دریافت تسهیلات مسکن روستایی به بانک های عامل

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گفت: ۱۲۶۰نفر از واجدین دریافت تسهیلات مسکن روستایی در این شهرستان به بانک های عامل معرفی شده است

مهدیه کبودراهنگ میزبان جشن بزرگ میلاد امام زمان(عج)

جشن بزرگ میلاد امام زمان (عج) روز چهارشنبه 12 اردیبهشت 97 بعد از نماز مغرب وعشاء در مهدیه کبودراهنگ برگزار می گردد.
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛

مسئولین اگربه عدالت رفتار نکنند باید منتظر عذاب الهی باشد

ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن اشاره به موضوعات مختلف، برضرورت عدالت پیشه بودن مسئولین در جامعه اسلامی تاکید کردند.
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ:

راهیان نور سفر بزرگ فرهنگی و حرکتی ملی است

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه راهیان نور حرکت بزرگ فرهنگی و ملی ما محسوب می شود گفت: تاثیرگذاری راهیان نور بر حفظ فرهنگ مقاومت در کشور را می توان بزرگ ترین حرکت فرهنگی و ملی کشور دانست.

بیانیه مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ

مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ با برگزاری نشستی باموضوع" مسجد طراز اسلامی " و موضوعات مهم سیاسی روز کشور بیانیه اس صادر کرده است.

برگزاری مراسم سوگواره یاس نبوی و گرامیداشت فجر فاطمی

مراسم سوگواره یاس نبوی وگرامیداشت فجر فاطمی دوشنبه شب 23 بهمن همزمان بانماز مغرب وعشاء با حضور اقشار مختلف مردم در مهدیه کبودراهنگ برگزار گردید.
نماینده ولی فقیه در همدان:

اسرائیل ازپیشرفت موشکی ایران هراسان است

نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن تأکید بر اقتدار و پیشرفت نظام دفاعی کشور گفت: اسرائیل از پیشرفت موشکی ایران هراسان است.
حماسه وحدت و حضور ملت در چهلمین جشن پیروزی انقلاب

قلب ها در پاسداری از انقلاب اسلامی باز هم تپید

در طلیعه چهلمین بهار فجر انقلاب، پیر و جوان، مرد و زن، بزرگ و خردسال همه با هم متحد و یکپارچه و ساعت‌ها پیش از آغاز راهپیمایی با حضور در خیابان‌های منتهی به مسیرهای راهپیمایی خود را برای جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده کرده بودند تا «حماسه وحدت و حضور ملی» را به نمایش بگذارند.

جشن پیروزی در طلیعه چهلمین بهار فجر انقلاب اسلامی

در طلیعه چهلمین بهار فجر انقلاب اسلامی مردم استان همدان همانند دیگر ملت ولایت مدار کشور،در جشن سالروز پیروزی انقلاب شرکت کردند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان:

حضور مردم در یوم الله 22 بهمن بار دیگر دشمن را مایوس خواهد کرد/ اعلام مسیرهای راهپیمایی در برخی نقاط استان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه حضور مردم در یوم الله 22 بهمن بار دیگر دشمن را مایوس خواهد کرد گفت:مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، ساعت ۱۰ صبح از محل امامزاده عبدالله(ع) همدان به سمت به آرامگاه بوعلی‌سینا برگزار می شود.
درخطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛

ضرورت حضور حداکثری مردم در یوم الله ۲۲ بهمن/حفظ آرمانهای نظام، نماد انقلابی گری است

ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ بر ضرورت شرکت همگان در راهپیمایی 22 بهمن امسال تاکید کردند و این حضور را در خنثی نمودن توطئه های دشمنان حائز اهمیت دانستند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ:

دشمنان در تفکر به منجلاب کشیدن جوان های ایرانی هستند

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ گفت:اگر یک رزمنده در زمان جنگ به جبهه اعزام می شد مادرانی از این سرزمین در پشت جبهه آن ها را حمایت معنوی می کردند و پشتوانه رزمندگان و فرزندان روح الله زنان ایرانی بودند و بیداری و آگاهی شما مادران آینده مسئله بسیار مهمی است.
یادداشت:

از امام خمینی(ره) تا اجرای منویات

دانش آموز نخبه بسیجی امیر مختاری مجد در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ،یادداشت تحلیلی خود را ارائه داد.