گروه: استان ها |استان همدان|کبودرآهنگ
مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان کبودراهنگ:

نخستین یادواره شهدای ورزشکاردر کبودراهنگ برگزار گردید/شهیدان ورزشکار پهلوانان میدان جنگ بودند

به همت بسیج ورزشکاران و اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ اولین یادواره شهدای ورزشکار این شهرستان در سالن جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کبودراهنگ برگزار گردید.

برگزاری دوره یک روزه شهید همدانی ویژه اعضای شورای پایگاه بسیج در کبودراهنگ

دوره یک روزه شهید همدانی ویژه اعضای شورای پایگاه های مقاومت بسیج در کبودراهنگ برگزار گردید.

تودیع و تقدیر از معاون اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ

مراسم تودیع و تقدیر از زحمات معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ امروز با حضور عباس قهرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ برگزار گردید.
پورمختار در کانال تلگرامی خود نوشت:

حضور فاجعه بار دو وزیر در منزل سفیر سوئد به هیچ وجه قابل اغماض نیست

وزرای دولت تدبیر و امید در اقدامی خلاف عرف دیپلماتیک برای امضای چند قرارداد تجاری و جشن افتتاح دفتر تجاری ایران و سوئد به منزل سفیر سوئد در تهران رفتند.
به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س):

طنین یا زهرای عزارداران فاطمی در شهرستان کبودراهنگ

در سالروز و شام غریبان شهادت بهانه خلقت عالم ،حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا(س) شهرستان کبودراهنگ همراه با دیگر مناطق کشور رنگ و بوی عزا به خود گرفت.
گزارش تصویری؛

یادواره شهدای روستای سردارآباد

یادوراه 9شهید گرانقدر روستای سردرآباد به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س)با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع این روستا برگزار گردید.

همگامی دانه های برف با مردم انقلابی استان همدان در راهپیمایی 22بهمن/تقوای سیاسی یعنی تبعیت از رهبری نظام

امروز همزمان با مردم سراسر کشور، مردم انقلابی استان همدان در خیابان ها به راهپیمایی در آمده و شور و شعور را با طعمی از عشق و امید به تلفیق در آوردند.

بیانیه مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ به مناسبت یوم الله 22بهمن

مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ با انتشار بیانیه ای خواستار شرکت بیش از پیش مردم ولایتمدار شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22بهمن شده و این اقدام را پاسخ دندان شکنی به تهدیدات کشور آمریکا دانست.
مدیر حوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا خبر داد:

پذیرش طلبه در حوزه علمیه خواهران کبودراهنگ

مدیر حوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا از پذیرش طلبه سطح 2 در سال تحصیلی جدید در این حوزه خبر داد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان:

دولت امنیت سرمایه گذاری در کشور را ایجاد کرده است/اگر با سیاست دولت قبل پیش می رفتیم به حال و روز یمن،سوریه وعراق دچار می شدیم

آیین کلنگ زنی و افتتاح چندین پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان کبودراهنگ با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان به بهره برداری رسید.
عبدالرضا حدادی هنرمند چیره دست کبودراهنگی؛

هنرمندی که می نویسد،می نوازد،و می نگارد

عبدالرضا حدادی هنرمند چیره دست کبودراهنگی که از ده سالگی فعالیت خود را در زمینه های مختلف هنری آغاز و تا به اکنون تمام زندگی خود را وقف هنر کرده است.

ورزش و اهمیت آن و موفقیت های تیم کبدی شهرستان

ورزش در دنیای امروز نه تنهاکمک به حفظ وبالندگی نیروی انسانی کار امد وفعال در جوامع محسوب می شود، بلکه ابزاری است که تمام مرزهای سیاسی و اقتصادی و وضعی بین کشورها وبشریت را از بین برده است.

درد دلی به عنوان یک کبودراهنگی با استاندار محترم

جناب آقای استاندار، از این که طی این مدت سه بار به شهر ما آمدید تشکر می کنم .به بزرگترین شهرستان استان ومحرومترین آن خوش آمدید.

افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی با حضور فرمانده سپاه کبودراهنگ

همزمان با دهه مبارک فجر ، یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی با حضورامام جمعه گل تپه، فرمانده سپاه کبودراهنگ و مسئولین شهرستان در روستای طراقیه از بخش گل تپه افتتاح گردید.
استاندار همدان:

اظهارات رئیس جمهور آمریکا مهم نیست

استاندار همدان گفت:اگر دولت آمریکا بخواهد توافقات و مذاکرات را برهم بزند دیگر در دنیا کسی نیست که اورا همراهی کند چرا که شش کشور جهان متعهد شده اند و شورای امنیت نیز تصویب کرده است و حرف هایی که رئیس جمهور آمریکا می زند مهم نیست.
Page Generated in 0/9582 sec