گروه: استان ها |استان همدان|کبودرآهنگ
دوم خردادسالروز شهادت فاتح خرمشهر:

شهید شهبازی؛ گمناترین فرمانده/راز نگین سرخ مهاجر در عملیات الی بیت المقدس

شهید محمود شهبازی از فرماندهان شهید فاتح خرمشهر، بی نشان ترین فرمانده ای بود که حتی آن دوران، دوستان و اقوامش نمی دانستند فرمانده است، برای این مفسر نهج البلاغه هرچند اندک، کتاب هایی نوشته اند تا راز آزادی خرمشهر و امتدادش یعنی رهایی قدس در عملیات "الی بیت المقدس" مغفول نماند.
ائمه جمعه استان همدان:

برخی جریان های سیاسی در کشور دوست دارند مردم را بترسانند /شیطنت های رسانه ای جنگ را القا می کنند

امام جمعه همدان گفت:کوچکترین اشاره جنگ و تجاوز به ایران پازل اقتصاد جهانی را به هم می ریزد و مقصران اصلی رکود اقتصاد کشور در حال حاضر مردم را از جنگ می ترسانند تا دوباره پای میز مذاکره بشینند.
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در همدان:

همه کشور با وحدت و یکپارچگی از بیانیه شورای امنیت ملی حمایت می کنیم/اروپایی های مانند آمریکایی ها غیر قابل اعتماد و بدعهد هستند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر وحدت و یکپارچگی ملت و دولت در مقابل دشمنان و مسکبرین گفت: بیانیه شورای امنیت ملی کشور نشان دهنده وحدت ملی و همه جانبه در کشور است و ما همه باید از آن حمایت کنیم.

حمایت نمایندگان همدان از اقدام برجامی دولت

نماینده مروم بهار و کبودراهنگ در خصوص اظهارات اخیر رییس جمهور درباره برجام گفت:امروز دولت تصمیم گرفته که اقدامات تقابلی انجام دهد و این امر خوبی است و ما نیز از آن حمایت می کنیم. این مرحله مرحله مقدماتی است و تصمیمات در مورد غنی سازی و فروش کیک زرد ، بخش کوچکی از تعهدات برجامی است که طرفهای اروپایی و امریکایی در قبال آن باید کارهای بزرگتری انجام می دادند.
قابل توجه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان کبودراهنگ:

اختصاص ناعادلانه سهمیه بذر خیار در شهرستان کبودراهنگ

اختصاص ناعادلانه سهمیه بذر خیار در شهرستان کبودراهنگ باعث تشویش اذهان عمومی و آشفتگی و اعتراضات کشاورزان درمقابل دفاتر دهیاری های این شهرستان شده است.

انتصاب ابهام برانگیز رئیس هیئت کاراته شهرستان کبودراهنگ

رئیس هیئت کاراته استان همدان درحالی حکم ریاست هیئت کاراته شهرستان کبودراهنگ را از الله کرم شهگل گرفته است که این استاد کاراته یکی از موفق ترین روءسای هیئت های ورزشی استان همدان در طی چند سال اخیر به ویژه در مدال آوری بوده است.

لزوم به کارگیری آرایش جنگی در فضای مجازی/ برخی مدیران ما تفکرات غربی دارند

امام جمعه همدان با انتقاد از اینکه چرا مسولین ما در فضای مجازی آرایش جنگی نمیگیرند افزود: ما مخالف فضای مجازی نیستیم ما مخالف این بی بندوباری ها هستیم و حرف مردم مدیریت فضای مجازی است.
امام جمعه تویسرکان:

کارگران باید از امنیت شغلی مناسب برخوردار باشند/چشم به راه کمک غرب ماندن، بیشترین ضرر برجام

امام جمعه تویسرکان گفت: برجام علاوه براینکه امتیازات از دست رفته وتعهدات یک جانبه برجای گذاشت، زمینه افزایش فشار و تحریم وگستاخی غرب را بیشتر فراهم کرد شده و پنج سال فرصت کشور را سوزانده واز بازار صادرات منطقه دولت را غافل کرده است.

پاسخ دندان شکن مردم استان همدان به اظهارات وقیحانه ترامپ

نماز گزاران استان همدان بعد از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمای از سپاه‌ پاسداران اعلام حمایت کردن و از اقدام آمریکایی ها در تروریستی اعلام کردن این نهاد انقلابی اعلام انزجار کردند.

راهپیمایی نمازگزاران استان همدان درحمایت قاطع ازسپاه پاسداران انقلاب اسلامی

راهپیمایی مردم استان همدان با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «وظیفه مسلمین حمایت از سپاه است»، «حکم مراجع دین حمایت از سپاه است» و «سپاه برادر ارتش ما است»، قدردانی خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کردند.
درخطبه های نمازجمعه ۲۳ فروردین استان همدان مطرح شد؛

امریکا مادر تروریست است/ دشمن دنبال تفرقه بین لر ترک و بلوچ و فارس است/کمک به مردم نماد سپاه خدمت گذار است

ائمه جمعه استان همدان با پوشیدن نمادین لباس سبز سپاه پاسداران در خطبه های نماز جمعه گفتند: سپاه به عنوان سدی محکم در برابر دشمنان انقلاب اسلامی قرار دارد و دلیل این همه دشمنی با سپاه به خاطر فعالیت های این نهاد انقلابی است.
پویش ها و همایش های مردمی روحانیون ،دانشجویان و فرهنگیان در حمایت از سپاه:

دارالجهاد همدان به حمایت از سپاه تمام قد ایستاد/ ترافیک دیدارهای مدیران دستگاههای اجرایی با پاسداران انقلاب اسلامی

استاندار همدان گفت: آمریکا با حرکت غیر انسانی و غیر اخلاقی یک نهاد قانونی کشور که در چارچوب قوانین بین المللی عمل می کند را تحریم می کند و این نهاد را تروریست می داند اما با این اقدامات بیش از پیش چهره کریه آمریکا را نشان می دهد.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ:

دستگاه‌های اجرایی باید اقدامات پیشگیرانه انجام میداند/ حجم حادثه می‌طلبید رئیس جمهور سفر تفریحی را رها کند

محمدعلی پورمختار، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی در مورد وقوع سیل گفت: از آنجایی که قبلا وقوع سیل پیش بینی شده بود، دستگاه های اجرایی باید اولا اقدامات پیشگیرانه انجام می دادند و مسیر رودخانه ها و محل های لازم را اصلاح کرده و لایروبی انجام می شد.
گزارشی از روند مدیریت بحران در همدان؛

شرایط استان همدان مناسب و اوضاع تحت کنترل است/ تراز 100 برای مدیریت بحران همدان/ بسیج یار حقیقی دستگاه‌های اجرایی در این استان

با وجود حجم بالای بارش ها و آبگرفتگی در نقاطی از استان، با دلیل انجام اقدامات پیشگیرانه از سوی ستاد بحران همدان، مسئولان اعلام کرده اند که تاکنون هیچ اتفاق حادی درباره وقوع سیلاب رخ نداده است.
مدیریت مثبت ستاد بحران همدان در مواجه با حجم بالای بارش ها؛

شرایط استان همدان مناسب و اوضاع تحت کنترل است/تاکنون هیچ اتفاق حادی در استان رخ نداده/مردم اخبار را از منابع خبری رسمی دریافت کنند

با وجود حجم بالای بارش ها و آبگرفتگی در نقاطی از استان، با دلیل انجام اقدامات پیشگیرانه از سوی ستاد بحران همدان، مسئولان اعلام کرده اند که تاکنون هیچ اتفاق حادی رخ نداده و از هم استانی ها می خواهند که تنها اخبار را از منابع رسمی خبری دریافت کنند.