گروه: استان ها |استان همدان|کبودرآهنگ
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی

رانت تعدادی در دولت، مصداق فساد اقتصادی است/قوه قضائیه باید با این موارد برخورد کند

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: رانت تعدادی در دولت، مصداق فساد اقتصادی است؛ قوه قضائیه باید با این موارد برخورد کند.

رزمایش اقتدار «سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) ۲» دراستان همدان برگزار شد

امروز با حضور ۷ هزار بسیجی رزمایش بزرگ اقتدار «سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) ۲»استان همدان برگزار شد.
درخطبه های نمازجمعه دوم شهریورماه استان همدان مطرح شد:

مشکلات اقتصادی ما ارتباطی به تحریم ندارد و اثر بی تدبیری است/احتکار کنندگان خائنین به مردم و نظام هستند

ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ گفتند برخی سیاه نمایی نکنند که انقلاب به بن بست رسیده ، ما مشکلات خیلی بد تری را پشت سر گذاشتیم و خیانت و دشمنی امریکا برای ما مسجل شده است.
ائمه جمعه استان همدان:

مسئولین تمام تلاش خود را برای کمتر کردن فشارهای اقتصادی بر مردم به کار برند/قوه قضاییه با اخلال گران بازار ارز وسکه برخورد قانونی کنند

ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته گفتند: مسئولین نیز باید تمام تلاش خود را برای کمتر کردن فشارهای اقتصادی بر مردم به کار برند وقوه قضاییه با اخلال گران بازار ارز وسکه برخورد قانونی کنندو آمریکا همواره حامی منافقین و تروریستها دانستند.
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان در چهارم تیرماه 97:

کشفیات ناجا درخصوص مواد مخدر و دام واموال سرقتی در استان همدان

مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان که شامل کشف 26 کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس همدان و زنجان، کشف 6 کیلوگرم هروئین، در همدان، دستگیری 2 سارق در رزن، کشف مواد مخدر در قهاوند، طرح ترافیکی پلیس راهور استان، ویژه مسابقه فوتبال، کشف 2 فقره سرقت در همدان، کشف 65راس دام قاچاق، در کبودراهنگ، کشف 40 راس دام قاچاق، در فامنین بوده است.
رئیس بنیاد مسکن شهرستان کبودراهنگ عنوان کرد؛

معرفی ۱۲۶۰نفر از واجدین دریافت تسهیلات مسکن روستایی به بانک های عامل

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گفت: ۱۲۶۰نفر از واجدین دریافت تسهیلات مسکن روستایی در این شهرستان به بانک های عامل معرفی شده است

مهدیه کبودراهنگ میزبان جشن بزرگ میلاد امام زمان(عج)

جشن بزرگ میلاد امام زمان (عج) روز چهارشنبه 12 اردیبهشت 97 بعد از نماز مغرب وعشاء در مهدیه کبودراهنگ برگزار می گردد.
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد؛

مسئولین اگربه عدالت رفتار نکنند باید منتظر عذاب الهی باشد

ائمه جمعه استان همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ ضمن اشاره به موضوعات مختلف، برضرورت عدالت پیشه بودن مسئولین در جامعه اسلامی تاکید کردند.
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ:

راهیان نور سفر بزرگ فرهنگی و حرکتی ملی است

فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ با بیان اینکه راهیان نور حرکت بزرگ فرهنگی و ملی ما محسوب می شود گفت: تاثیرگذاری راهیان نور بر حفظ فرهنگ مقاومت در کشور را می توان بزرگ ترین حرکت فرهنگی و ملی کشور دانست.

بیانیه مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ

مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ با برگزاری نشستی باموضوع" مسجد طراز اسلامی " و موضوعات مهم سیاسی روز کشور بیانیه اس صادر کرده است.

برگزاری مراسم سوگواره یاس نبوی و گرامیداشت فجر فاطمی

مراسم سوگواره یاس نبوی وگرامیداشت فجر فاطمی دوشنبه شب 23 بهمن همزمان بانماز مغرب وعشاء با حضور اقشار مختلف مردم در مهدیه کبودراهنگ برگزار گردید.
نماینده ولی فقیه در همدان:

اسرائیل ازپیشرفت موشکی ایران هراسان است

نماینده ولی فقیه در استان همدان ضمن تأکید بر اقتدار و پیشرفت نظام دفاعی کشور گفت: اسرائیل از پیشرفت موشکی ایران هراسان است.
حماسه وحدت و حضور ملت در چهلمین جشن پیروزی انقلاب

قلب ها در پاسداری از انقلاب اسلامی باز هم تپید

در طلیعه چهلمین بهار فجر انقلاب، پیر و جوان، مرد و زن، بزرگ و خردسال همه با هم متحد و یکپارچه و ساعت‌ها پیش از آغاز راهپیمایی با حضور در خیابان‌های منتهی به مسیرهای راهپیمایی خود را برای جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده کرده بودند تا «حماسه وحدت و حضور ملی» را به نمایش بگذارند.

جشن پیروزی در طلیعه چهلمین بهار فجر انقلاب اسلامی

در طلیعه چهلمین بهار فجر انقلاب اسلامی مردم استان همدان همانند دیگر ملت ولایت مدار کشور،در جشن سالروز پیروزی انقلاب شرکت کردند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان:

حضور مردم در یوم الله 22 بهمن بار دیگر دشمن را مایوس خواهد کرد/ اعلام مسیرهای راهپیمایی در برخی نقاط استان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه حضور مردم در یوم الله 22 بهمن بار دیگر دشمن را مایوس خواهد کرد گفت:مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، ساعت ۱۰ صبح از محل امامزاده عبدالله(ع) همدان به سمت به آرامگاه بوعلی‌سینا برگزار می شود.