گروه: استان ها |استان همدان|کبودرآهنگ
شورای فرهنگی عمومی شهرستان کبودراهنگ مطرح شد:

دشمن در فضای مجازی آرایش جنگی گرفته است

دومین جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان کبودراهنگ با محوریت هماهنگی برگزاری برنامه ها و مراسم گرامیداشت پنجم مرداد سالروز نخستین نماز جمعه انقلاب اسلامی با فرمان امام خمینی (ره) با حضور رئیس شورای فرهنگی عمومی و مسئولین شهرستان برگزار گردید.
در خطبه های این هفته نماز جمعه استان همدان مطرح شد؛

متمدن و روشنفکر بودن در داشتن حجاب است/گاندو میزان نفوذ دشمنان در کشور را نشان داد

ائمه جمعه در استان همدان با توجه به قرارگیری در هفته حجاب و عفاف به انتقاد عملکرد مسئولین در این خصوص پرداختند و خواستار نظارت بیشتر در این خصوص شدند.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان کبودراهنگ:

تحقق گام دوم انقلاب و نشاط اجتماعی هدف اصلی طرح جوانه های صالحین

مسئول تعلیم و تربیت سپاه شهرستان کبودراهنگ از اجرای طرح جوانه های صالحین در ۲۰ پایگاه این شهرستان خبرداد و گفت:طرح جوانه های صالحین شهرستان کبودراهنگ از امروز در ۲۰ پایگاه شاخص بسیج در رده های سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان فعالیت های خود را آغاز کرده است.

دومین غذای محلی کبودراهنگ در فهرست ثبت میراث ناملموس ملی

دومین غذای محلی مردمان شهرستان کبودراهنگ بعد از عیران شوربا با نام آش” غازی یاقی” در فهرست ناملموس کشور جهت ثبت ملی قرار گرفت.
شهردار کبودراهنگ خبر داد:

بعد از سال ها کبودراهنگ دارای شهربازی می شود

شهردار کبودراهنگ با انتقاد از نبود مکان های تفریحی در این شهر گفت: عملیات اجرایی احداث شهربازی مجهز و استاندارد در شهر کبودراهنگ با تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر و با مشارکت بخش خصوصی آغاز شد.
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی:

جمهوری اسلامی تصمیم خود را برای اینستکس گرفته است/برخی نباید حیثیت خود را به حیثیت از دست رفته اروپایی ها گره بزنند

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی تصمیم خود را درباره اینستکس و برجام گرفته است و بهتر است افراد معدودی که از اروپا حمایت میکنند حیثیت خود را به حیثیت از دست رفته اروپاییان گره نزنند.

۳۶ سال چشم انتظاری!

خاطرات زیادی از “علی‌رضا” به یاد ندارد چون وقتی رفت تنها ۱۳ سالش بود! سه سال بعد یعنی سال ۱۳۶۵ به او و پدرش گفتند علی‌رضا شهید شده اما پیکرش را پیدا نکرده‌اند، می‌توانند برای پسرشان مراسم یادبود بگیرند.
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ:

دشمن در فضای مجازی و واقعی با تمام قوا به میدان آمده است / انهادم پهباد آمریکایی مایه مباهات هر ایرانی است

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان کبودراهنگ گفت:دشمنان در فضای واقعی و مجازی با تمام قوا و توان مالی خود به میدان آمده اند و در این میدان نباید کوتاهی شود .
در خطبه‎های نماز جمعه استان همدان عنوان شد:

اقتدار نظام اسلامی در انهدام پهباد آمریکایی را پاس میداریم/ ایران محور مقاومت است

ائمه جمعه استان همدان ضمن اشاره به حمله روز گذشته سپاه به پهباد پیشرفته آمریکایی اقتدار نظام اسلامی را پاس و ایران را محور مقاومت نامیدند.
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس:

هدف فتنه گری های کنونی بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام است

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی هدف اصلی عوامل فتنه را بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و دستاوردهای انقلاب دانست و نمونه ای از عوامل فتنه را در زمان کنونی کشور طبقات مختلف مدیریتی که مرتبط با تامین معیشت مردم هستند برشمرد.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

مشارکت مردم در امور قوه قضاییه اعتماد آنان را افزایش می دهد/ چهره قوه قضاییه در بین مردم درحال ترمیم است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فراخوان برای مشارکت مردم از طرف رئیس قوه قضائیه اقدام مبارکی است و رابطه قوه را با مردم بیشتر تقویت می‌کند گفت: با تجزیه و تحلیل نظر مردم در قوه قضاییه شاهد تغییرات اساسی خواهیم بود
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی:

پاسخ رهبر انقلاب به شینزوآبه مبتنی بر واقعیات است/ ترامپ همچون سابق بی اعتبار شد

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا به تعهدات چند جانبه و دو جانبه بین المللی متعهد نیست گفت: پاسخ رهبر انقلاب هم افتخارآمیز، هم تاریخی و هم مبتنی بر واقعیات است.

اتحاد و همدلی شرطش تبعیت از ولایت است/امریکا بدانند به زودی و به لطف خدا حیله آن ها بر ملا خواهد شد

ائمه جمعه همدان گفتند: نظام اسلامی ایران بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته نیست و هر کس در این نظام که مسئولیتی دارد باید با توجه به دکترین مقاومت امام سخن بگوید و حرف های نامربوط خود را به نام انقلاب و امام نگذارد.
گزارش تصویری؛

خروش دارالجهاد استان همدان در روز قدس ۹۸

خروش دارالمجاهدین استان همدان با حضوری پرشور و دشمن‌شکن و با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، انزجار و نفرت خود را از غاصبان فلسطین نشان دادند و سکوت مجامع بین المللی در نادیده گرفتن کشتار بیرحمانه فلسطینی ها را محکوم کردند.
امام جمعه همدان:

هدف طرح معامله قرن تجزیه کشورهای اسلامی است

امام جمعه همدان با بیان اینکه در لایه های زیرین معامله قرن مساله تجزیه کشورهای اسلامی مدنظرشان است افزود: امروز دشمنان اسلام با بحث معامله قرن, مساله تجزیه کشورهای اسلامی در خاورمیانه را دنبال میکند و برنامه ریزی های اساسی دارند که خداوند با گام های شما این حرکت را به شکست خواهد رساند.