گروه: استان ها |استان آذربایجان شرقی
ممکن است برخی نقاط مثبتی در طول زندگی خود داشته باشند اما قدیس درست کردن از آنها صحیح نیست/ چرایی موافقت رهبر انقلاب با مذاکره‌
مالیات باید بر اساس واقعیت اخذ شود نه در اثر فشارها و روشهای بعضا غیرقانونی/ عملکرد بالای اداره مالیات استان علت افزایش نرخ رشد مالیاتها
خانواده ابتکار با رانت‌خواری پول مردم را بالا کشیده‌اند/ محافظان معاون رئیس‌جمهور از دستگیری پسر ابتکار ممانعت کردند/ علی مطهری از موقعیت پدرش سوءاستفاده می‌کند
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی؛

کلاهبرداران 19 میلیاردی بازارِ چرم تبریز دستگیر شدند

سرهنگ صابر عباس زاده از دسنگیری 2 نفر کلاهبردار حرفه ای با 19 میلیارد ریال کلاهبرداری در تبریز خبر داد.
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی؛

چه کسانی از خدمت وظیفه عمومی معاف هستند؟

سرهنگ آژدن در مورد مشمولان معافیت خدمت وظیفه عمومی توضیحاتی را ارائه داد.
در نشست بصیرت بسیجی‌های آذربایجان‌شرقی مطرح شد؛

سردار قاسمی: جانماز زیباکلام‌ها به سوی غرب است/ یکی از وزیران دولت یازدهم 13 هزار میلیارد تومان اختلاس کرده بود

یک فعال سیاسی گفت: انسان‌هایی چون صادق زیباکلام که به تعبیر من سجاده‌های آنان به‌سوی غرب پهن است با سخنانی آرام و نرم سعی در انحراف جوانان و دانشجویان ما دارند.
خالق رمان "پیوند سایه‌ها"؛

اگر منظور از سیاست انقلاب اسلامی باشد من بر آن دست می‌برم/ نباید غبار تعصب بر روی آثار خود بنشانیم

فرخزاد گفت: هرچند موضوعیت انقلاب اسلامی همراه با نوعی تعهد و تعصب نویسنده است اما گرایش‌های سیاسی نباید موجبات زیر سوال رفتن کتاب را فراهم کند.
یادداشت؛ حمید شیرازی/

جراحی در فوتبال ایران؛ ضرورتی انکار ناپذیر

آنچه که از سکوهای ورزشگاه آزادی در دیدار با استقلال به گوش رسید نه لجبازی با حاکمیت بود و نه نادیده گرفتن تمامیت ارضی ایران بلکه دهن کجی به فوتبال ناپاک و بی اخلاق ایران در این چند سال گذشته بود.
به مناسبت روز نامگذاری 19 ژانویه؛

نوزدهم ژانویه روز «آذری‌های مسلمان جهان» و بازیابی هویت نسل آذری

آیت الله سیدحسن عاملی در خصوص نام‌گذاری این روز بیان داشته‌اند: گاهی چندین نسل باورمند تحت شدیدترین بمباران اعتقادی قرار می‌گیرند، اما راسخ تر از کوه بر باورهای مقدس شان پای می‌فشارند.
رحیم شهریاری در نشست خبری:

هم ایرانی پرست هستم و هم آذربایجانی چی / توهین علیه ترک زبان و غیر ترک زبان محکوم است / در تبریز اتحاد موسیقیایی وجود ندارد

شهریاری در واکنش به صحبت های اخیر مهرداد رئیسی و توهین این فرد به ترک زبانان کشور گفت: همیشه کسانی که برای ترک های کشور اهانت می کنند را محکوم خواهم کرد که صحبت های رئیسی را نیز علیه ترک های ایران به شدت محکوم می کنم.
آیت الله سید حسن عاملی:

« ۱۹ ژانویه» برای ما آذری های مسلمان ، یک نقطه عطف تاریخی است / ایران و آذربایجان هر دو فرزند یک مادر هستند

آیت الله عاملی با اشاره به واقعه تاریخی ۱۹ ژانویه اظهار داشت: « ۱۹ ژانویه» برای ما آذری های مسلمان ، یک نقطه عطف تاریخی و روز بزرگی است بگونه ای که ما باید این روز را هر ساله پاس بداریم .
به مناسبت سومین سالگرد شهادت محمودرضا بیضایی؛

شهیدان هرگز از دنیا سیر نشده‌اند

این چه پندار سخیفی است که می‌گویند شهیدانی که دست از جان شستند و به کام مرگ روانه شدند، از دنیا سیر شده و دل از خانواده و عزیزان خود بریده بودند!
مشروح سخنان سردار قاسمی در تبریز

برای تطمیع سگ‌های آمریکایی، زنان ایرانی را به دستِ شهوت می‌سپردند/ انقلابی نباشید اما حداقل ایرانی باشید

یک فعال سیاسی گفت: دوست صمیمی شاه در کتاب خاطرات خود می‌نویسد زمانی که سربازان آمریکایی در سعدآباد بودند، زنان ایرانی را با کامیون برای تطمیع سگ‌ها و آدم‌ها می‌فرستادند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی؛

ممکن است برخی نقاط مثبتی در طول زندگی خود داشته باشند اما قدیس درست کردن از آنها صحیح نیست/ چرایی موافقت رهبر انقلاب با مذاکره‌

آیت الله شبستری گفت: آنان که در کلام دم از امام و رهبر می زنند در مقام عمل فاصله‌های بسیار با ایشان دارند و بهتر است حقیقت‌های انقلاب و جامعه برای نسل جدید تبیین شود.
وقتی مسائل اجتماعی در عمق سیاسی کاری فرو می‌روند؛

حاشیه نشینی، اسم رمز جنگ دو جریان سیاسی در ارومیه

حاشیه نشینی اکنون به یکی از معضلات مهم مردم ارومیه تبدیل شده که دو جریان سیاسی در ارومیه آن را اسباب سیاسی کاری خود قرار داده‌اند.
آیت الله مجتهد شبستری:

قدیس سازی از افراد صحیح نیست/ نفاق جدید و نفاق قدیم برای مردم تبیین شود/ عده ای بعد از عهدشکنی آمریکا، بازهم دست بردار نیستند

امام جمعه تبریز اظهار داشت: سرنوشت جداکنندگان از راه ولایت را تبیین کنید. ازملی مذهبی ها گرفته تا جریان ها و گروههای معاند انقلاب باید برای مردم تبیین گردد.
سعید قاسمی:

موسوی و کروبی به فرمان پدرخوانده عمل می کردند/ ریل ما به سمت آمریکا نیست، ریل ما از نجف به کربلا و از کربلا به قدس منتهی می شود/ظریف از جان کری رکب خورد

قاسمی اظهار داشت: تفکری که علمدارش آقای هاشمی بود، به دست دیگری نخواهد رسید. زور می زنند که نخ تسبیح را دوباره به همدیگر وصل کنند. تسبیح پاره شد و مهره ها هم ول شدند، وصل الله علی سیدنا.
در مراسم نکوداشت روز همبستگی آذری‌های جهان عنوان شد؛

پرغو: اشتیاق مردم باکو در سرازیر شدن به مرزهای ایران غیرقابل وصف بود/ آذربایجانی‌‌ها با پیروی از فرمان امام در مقابل ایدئولوژی استکبار استقامت کردند

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز گفت: آذربایجانی‌ها بعد از ۷۰ سال تفکر غیربومی توانستند به ممالک خود بازگرداند و اشتیاق آنان در سرازیر شدن به مرزهای ایران غیرقابل توصیف بود.
Page Generated in 0/1398 sec