گروه: استان ها |استان خراسان جنوبی
افزایش قیمت‌ مواد غذایی در خراسان جنوبی/ تورم استان بیش از تورم کشور/ واردات دام از افغانستان در کنار صادرات دام به سایر استان‌ها
ادامه ناملایمتی‌ها نسبت به سرمایه‌گذار آبگرم لوت/ تحریک مردم و تعیین تکلیف برای نیروی انتظامی توسط فرماندار خوسف/ نفوذ سیاسی راهی برای پیش بردن اهداف شخصی
وقاحتی بی‌پایان/ کدام شروط مدنظر مقام معظم رهبری را در برجام اجرا کردید؟/ سراب اعتماد دوستان شما به کدخدا چشمان و گوش‌هایتان را کور و کر کرده بود
گزارش خبری؛

افزایش قیمت‌ مواد غذایی در خراسان جنوبی/ تورم استان بیش از تورم کشور/ واردات دام از افغانستان در کنار صادرات دام به سایر استان‌ها

افزایش قیمتها طی هفته های اخیر در خراسان جنوبی به گونه ای بوده است که تورم در خراسان جنوبی بیش از تورم در کشور اعلام شده است.
گزارش:

ادامه ناملایمتی‌ها نسبت به سرمایه‌گذار آبگرم لوت/ تحریک مردم و تعیین تکلیف برای نیروی انتظامی توسط فرماندار خوسف/ نفوذ سیاسی راهی برای پیش بردن اهداف شخصی

فرماندار خوسف مردم که را برای ایجاد تجمع تحریک می‌کرد، با استفاده از نفوذ سیاسی‌اش قصد متوقف کردن مجتمع آبگرم لوت را دارد و در این خصوص برای نیروی انتظامی و مدیران استانی تعیین تکلیف می‌کند.
یادداشت/

وقاحتی بی‌پایان/ کدام شروط مدنظر مقام معظم رهبری را در برجام اجرا کردید؟/ سراب اعتماد دوستان شما به کدخدا چشمان و گوش‌هایتان را کور و کر کرده بود

وقاحت آن‌جاست که بعد این همه تذکرات و هشدارها و شروط رهبر معظم انقلاب و از آن طرف بی‌اعتنایی دولت‌مردان به بیانات رهبر عزیز و تصویب نمایندگان مجلس و اعضای شورای عالی امنیت ملی، ما برجام را طرحی مورد موافقت رهبری اعلام کرده و دولتی که این توافقنامه را به ملت تحمیل کرد؛ از پرداخت هرگونه هزینه به دور و معاف بدانیم...!!!
سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک و استرالیا:

مردم از واقعیت‌های درآمدهای کشور مطلع باشند/ مطالعه کتاب درآمدهای نفتی واقعیت برخی وعده‌ها و سخنان را مشخص می‌کند

سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در مکزیک و استرالیا گفت: کتاب "درآمدهای نفتی از توهم تا واقعیت" را با این هدف نوشتم که مردم از واقعیت‌های درآمدهای کشور مطلع باشند، هر اقدامی را که انجام می دهند و هر مطالبه‌ای می کنند و ساختن آینده خود را بر اساس واقعیات تنظیم کنند.
گزارشی از خسارت‌های سیل در زیرکوه؛

چاه‌زرد همچنان نیازمند کمک است/ پلمپ‌شدن قنات و نابودی محصولات کشاورزی

بارندگی سیل آسای روزهای اخیر در شهرستان زیرکوه، خسارات زیادی برجای گذاشت و روستای مرزی چاه‌زرد در محاصره سیل قرار گرفت و خسارت زیادی به آن وارد شد.
صاحب مقام دوم رزمواره مدافعان حرم کشور:

حضور در رزمواره مدافعان حرم کشور، اولین تجربه ام بود/ موفقیتم را مدیون شهدای مدافع حرم هستم

خبرنگار واحد خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت:شرکت در رزمواره مدافعان حرم اولین تجربه من بود و تجربه هیچگونه جشنواره‌ای را نداشتم کسب مقام در این رزمواره یک انگیزه‌ای در من ایجاد کرد که بتوانم کارهای دیگرم را با قدرت و کیفیت بیشتری انجام دهم.
در سایه غفلت مسئولان فرهنگی کشور صورت گرفت؛

اجرای سند ننگین 2030 در خراسان جنوبی/ وقتی معلم مدرسه فیلم های مستهجن را به نمایش می‌گذارد!

درحالی که رهبر مسلمین جهان، مراجع تقلید و مردم خواستار لغو اجرای سند ننگین 2030 شده بودند اما این سند در برخی نقاط کشور درحال اجراست.
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در خراسان جنوبی:

اگر مورد نفوذ قرار نگرفته باشیم، آسیب نمی‌بینیم/ برزمین‌ماندن فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی خطری که انقلاب را تهدید می‌کند

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه در خراسان جنوبی گفت: جبهه‌های کفار و مشرکان به اسلام صدمه می‌زنند اما اگر از درون آسیب ندیده باشیم و مورد نفوذ قرار نگرفته باشیم، آسیب نمی‌بینیم.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی خبرداد

درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد منابع طبیعی/ عملکرد این نهاد باعث نارضایتی شدید مردم شده است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از درخواست جهت تحقیق و تفحص از عملکرد منابع طبیعی خبر داد و گفت: عملکرد منابع طبیعی باعث نارضایتی شدید مردم، روستائیان و کشاورزان و جریحه‌دارشدن قلب عمومی مردم به ویژه روستائیان شده است.

فرماندار طبس از قصد جدی برای رفتن تا توقف ناگهانی جابه‌جایی/ شوی طلائی طلائی مقدم برای رفتن و ماندنش

با توجه به این‌که طلائی‌مقدم قصد جدی بر رفتن از طبس به یزد را داشت و استعلامات او از وزارت کشور روندش را طی می‌کرد اما ناگهان کارِ جابه‌جایی متوقف شد که به نظر می‌رسد مشکلی جدی در این خصوص رخ داده است چراکه هنوز طلائی‌مقدم در طبس ماندگار است و خبری از جابه‌جایی نیست و کسی در این خصوص سخن نمی‌گوید.
معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی مطرح کرد؛

پرداخت نکردن اعتبارات صندوق توسعه ملی برای دام و طیور/ زیر ساخت‌های لازم برای صادرات گوشت مرغ به خارج از کشور فراهم شود

معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت:صندوق توسعه ملی سه سال است که اعتبارات دام و طیور را در اولویت قرار نداده و پرداخت نکرده این موضوع باعث بروز مشکلاتی برای مرغداران شده است.

بازخوانی برخی اقدامات کاملا سیاسی فرماندار فعلی نهبندان/ حاصل کار نظافت را در سیاسی‌کاری‌هایش جستجو کنید

از مسئولان کاملا سیاسی در خراسان جنوبی، می‌توان اصغر نظافت فرماندار فعلی شهرستان نهبندان را نام برد. وی که به جای حل مشکلات مردم، سیاسی‌کاری‌های زیادی در کارنامه‌اش دارد و حتی در جریان انتخابات اخیر به دادگاه احضار شده و محکوم شد.
عضو جامعه روحانیت مبارز:

اروپایی‌ها دنبال آمریکا خواهند رفت/ آمریکایی‌ها هیچ وقت به برجام عمل نکردند

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه من معتقد هستم اروپایی‌ها دنبال آمریکا خواهند رفت، گفت: اروپایی‌ها نمی توانند از آمریکا جدا شوند مگر اینکه اتفاق تازه‌ای افتاده باشد چراکه اروپا همیشه دنبال آمریکا بوده است و آنچه آمریکا انجام داده اروپا نیز انجام داده است.

امامزادگان مأمن امن زائران در خراسان جنوبی + تصاویر

در و دیوار امامزادگان و بقاع متبرکه،آرامش بخش روح و نوازشگر جان هستند تا دست پر از این وادی گذر کنی، حتی اگر یادت نباشد در چه جایگاهی ایستاده ای.
یادداشت/

دیروز زنگ برجام زدید امروز چرا زنگ انزجار از آمریکا نمی‌زنید؟

سوال این‌جاست آن معاون اداره‌ای که افتخار خود را این می‌داند که نامه‌های اداری‌اش را با رنگ سبز امضا می‌کند (و به این طریق سرسپردگی‌اش را به فتنه‌گران یادآور می‌شود) آیا حاضر است به جای دیروز که زنگ برجام نواخت امروز زنگ انزجار از آمریکا بزند؟
Page Generated in 0/4493 sec