گروه: استان ها |استان کرمان
صدور بیش از 7900کارت اهداء عضو در سطح استان کرمان/انجام بالغ بر 900 عمل پیوند عضو از سال 85 در پهناورترین استان کشور
تعداد محرومین اندک اما سو مدیریت زیاد است/مسئولین به جای شبهه افکنی راهنمایی کنند/گروه های جهادی سطح آگاهی و توقع مردم را افزایش دادند
برجام جز ضرر برای کشور هیچ چیز نداشت/دولت خود را معطل اروپا نکند
فرماندار کرمان:

کوههای رنگی گلباف ، جاذبه ای که هنوز به آن پرداخته نشده است

فرماندار کرمان گفت: کوه های رنگی گلباف پتانسیلی است که مورد توجه قرار نگرفته و برای مردم شناخته شده نیست و یا بُندر جوشان که منطقه ای بکر و زیباست به درستی به مردم معرفی نشده است .
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان :

یکی از پیروزی های بزرگ ملت ایران بر اجماع جهانی، فتح خرمشهر بود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: سال ۶۱ اتفاق بزرگی رقم خورد و یکی از پیروزی های بزرگ ملت ایران علی رغم اجماع جهانی و پشتیبانی همه کشورهای عرب منطقه و دو قدرت جهانی از صدام، شکل گرفت.
فرمانده انتظامی رودبار جنوب خبر داد؛

پلمپ ۱۶واحد صنفی متخلف در رودبار جنوب

فرمانده انتظامی “رودبار جنوب” از پلمپ ۱۶ واحد صنفی متخلف توسط ماموران اداره اماکن “پلیس امنیت عمومی” این شهرستان خبر داد.
استاندار کرمان:

سخنرانان مراسمات ارتحال امام باید به تعریف اهداف انقلاب اسلامی بپردازند/شبکه های مجازی برای ضربه زدن به کشورهای جهان سوم ساخته شده اند

استاندار کرمان گفت : برگزاری سالانه ستاد ارتحال حضرت امام (ره) تنها برگزاری مراسم نیست و باید در این مراسم همه سخنرانان توانمند به تعریف اهداف انقلاب اسلامی بپردازند زیرا یکی از بزرگترین اهداف انقلاب اسلامی عدالت خواهی و رفع فقر و فساد از جامعه بود .
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:

تشریح جزئیات مراسم گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) در کرمان/نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت های امام راحل است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت:امیدواریم امسال نیز در بیست و نهمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب بتوانیم به وظایفمان عمل کنیم؛ چرا که امروزه نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت های امام خمینی(ره) است.
برجام بی فرجام؛

برجام دو و مذاکره بر صنعت موشکی ایران نباید کلید بخورد

کسی که با تمام توان مسئولیت برجام را برعهده گرفته بود و در مقابل دوربین های زنده فریاد می کشید که تمام مسئولیت برجام بر عهده شخص بنده است، اکنون بعد از خدا آن را به رهبر ایران منتصب می کند و به دنبال مذاکره دوباره با اتحادیه اروپا بر سر صنعت موشکی ایران است.
در دیدار امام جمعه کرمان با سرپرست اداره میراث فرهنگی استان عنوان شد؛

فضا سازی کوچه ها و خیابان ها قابل دفاع نیست/راه اندازی 210 واحد اقامتگاه بوم گردی در سطح استان

نماینده ولی فقیه در استان کرمان به مناسبت هفته میراث فرهنگی با سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
کارشناس مسائل سیاسی تشریح کرد ؛

دلایل مجروح یا کشته شدن ولیعهد عربستان

کارشناس مسائل سیاسی گفت : دلایل بسیار قابل قبولی مبنی بر مرگ یا مجروح شدن محمد بن سلمان مطرح می شود که یکی از این دلایل وجود رقابت زیاد در داخل خانواده شاه عربستان می باشد و همین امر ممکن است سبب ترور یا مجروح شدن محمد بن سلمان شده باشد .
با گذشت بیش از 40روز؛

بخش جازموریان همچنان بدون بخشدار اداره می شود

باگذشت قریب به چهل روز از استعفای حمید سعیدی پور، سرپرست سابق بخشداری جازموریان اما هنوز روستاها و دهیاری های این بخش منتظر معرفی بخشدار جدید هستند تا مشکلات فراوان خود را با او در میان بگذارند.
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمان:

تأمین بیش از 2600 تن اقلام اساسی در طرح ضیافت استان کرمان/ بازار ماه رمضان با کمبود مواجه نخواهد شد

مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به آغاز طرح ضیافت ماه مبارک رمضان گفت: در این طرح میزان 1200 تن برنج،600 تن گوشت مرغ منجمد، 60تن گوشت گوساله منجمد و 800 تن شکر برای شهروندان در سطح استان در مراکز مجاز در نظر گرفته شده است.
سیری بر پوشاک بانوان پهناورترین استان کشور در گذر زمان؛

نفیس ترین دست بافته زنان کرمانی نوازشگر شانه های ملکه انگلیس/گریز از عریانی و توجه به زیبایی دو ویژگی البسه بانوان دیار کویر

یکی از مهمترین ابزارهای شناخت باورها و اعتقادات ملل نوع پوشاک است که در هویت سازی ملتها سهم عمده ای ایفا می کند،پوشاک زنان کرمانی از تنوع رنگی وزیبایی خاصی در رنگ و نقوش دست دوزی شده برخوردار است. اصولا زنان کرمانی همیشه در راستای پوشش زیبا گام بر داشته اند.
آنچه که بهتر است بدانیم؛

توصیه های طب اسلامی برای روزه داران

حقیقت روزه نخوردن غذا نیست بلکه تغییر زمان غذا خوردن است این یعنی به جای خوردن دو وعده غذا در روز دو وعده در شب تناول می شود و گرسنگی و تشنگی هم در طی روز تحمل می گردد که در حقیقت این عمل سبب استراحت دادن به دستگاه گوارش ، مجاری ادرار، قلب و دیگر اعضای بدن است و به خصوص برای قلب نافع می باشد.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان مطرح کرد؛

تشریح برنامه های هفته میراث فرهنگی در پهناورترین استان کشور/بازدید رایگان از موزه های استان در روز جهانی موزه

فرخی با اشاره به هفته بزرگداشت میراث فرهنگی گفت: در این هفته برنامه ها و نمایشگاههای متعددی در سطح شهر کرمان و شهرستان های استان از تاریخ بیست و هشت اردیبهشت برپا خواهد شد.
امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان:

مردم مظلوم غزه قربانی جنگ قدرت غرب هستند/سکوت مسلمانان، رژیم جعلی صهیونیستی را گستاخ تر کرده است

امام جمعه اهل سنت اسفند دلگان گفت: مردم مظلوم فلسطین و غزه قربانی جنگ قدرت رژیم صهیونیستی و غرب و همچنین آمریکا هستند.
با اقدام خود جوش مردم صورت گرفت؛

جشنواره بین المللی«باروت خیس» در شهرستان حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

مردم ولایت مدار شهرستان رابر به صورت خود جوش در جشنواره بین المللی «باروت خیس» از بین سه کاندیدای راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره، دشمن شماره یک بشریت را انتخاب کردند.
Page Generated in 0/5541 sec