گروه: استان ها |استان کرمان
عزم جهادی وتراکتور سپاه چاره کار سیل زدگان جازموریان/قایق و نفر بر به محصور شدگان نرسید/حدود ۴۰۰۰ رأس دام سبک و سنگین گرفتار سیلاب شدند
شعار امسال نشان دهنده تحقق نیافتن مطالبات رهبری در سال قبل است/ارائه آمارهای روی کاغذ برای مردم قانع کننده نیست
بقاع متبرکه کرمان؛ پذیرای مهمانان و مسافران در ایام نوروز
درپی بارش باران؛

آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه های فصلی در منوجان/تصاویر

در اثر بارش شدید باران همراه با رعد وبرق در منوجان موجب آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان رودخانه ها و سیلابی شدن مسیلها شد.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

افزایش واردات بی رویه بزرگ ترین مانع پیش روی اشتغال ایران است/چرا پله برقی باید از ترکیه که تکنولوژی ساخت آن را از ایران گرفته است وارد کشور شود

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: واردات بی رویه توسط دولت یکی از موانع بزرگ پیش روی اشتغال ایران است؛متاسفانه برخی از دولتمردان پله برقی را از ترکیه که تکنولوژی تولید آن را از ایران گرفته است وارد کشور می کنند و این ضربه بزرگی به تولید داخل است.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان:

ثبت نام ۴۹۰۰ نفر داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان/اعلام حضور ۹ درصدی بانوان استان کرمان برای کاندیداتوری

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان آمار افراد شرکت کننده تا شب گذشته 4 هزار و 900 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد افراد چهار هزار و 474 نفر مرد و 426 آنان زن می باشند که می توان گفت حضور بانوان 9 درصد و آقایان 91 درصدی می باشد همچنین 2 هزار و 389 نفر افراد شرکت کننده سواد خواندن و نوشتن دارند .
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:

طرح‌های توسعه انتقال آب از خلیج فارس به زودی محقق می‌شود

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت:بیش از ۴ هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح داریم که به دست ریاست جمهور بهره‌برداری می‌شوند و طرح‌های توسعه انتقال آب از خلیج فارس به زودی محقق می‌شود و یکی از طرح‌های اقتصاد مقاومتی برای رونق تولید در صنعت این منطقه است.

طبیعت بهاری گشکندر کهنوج به روایت تصاویر

با نزدیک شدن به فصل بهار در هر نقاطی از شهرستان کهنوج را نظاره گر باشی طبیعت زیبا وسرسبز را می بینی که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند.
رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان کرمان:

هشدار به همشهریان و مسافران نوروزی؛شدت بارندگی با ورود سامانه جدید بارشی از عصر جمعه

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان کرمان با اشاره به ورود سامانه جدید بارشی از عصر جمعه به استان شدت این بارندگی را بیشتر از بارش روزهای پایان سال عنوان کرد و گفت: مردم از قرار گرفتن در حاشیه و مسیر رودخانه ها خودداری نموده و در گردشهای نوروزی از مسیر سیلابها فاصله بگیرند و مدیران نیز باید آمادگی لازم برای مدیریت این فضا را داشته باشند.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

برخورد شعار گونه با راهبردهای مقام معظم رهبری فایده ای ندارد/مسئولین به جای تمرکز بر مسائل حاشیه ای به فکر مردم باشند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: شعار سال به این معنا نیست که این موضوع فقط در همان سال باید مورد توجه قرار گیرد بلکه یک راهبرد عملیاتی دائمی برای ادامه مسیر کشور است اما متاسفانه برخی با این بحث به صورت شعار گونه برخورد کرده و نسبت به این موضوع نگاه عملیاتی ندارند.
بعد از دو دهه خشکسالی در جنوب کرمان؛

بی تابی هلیل برای رسیدن به لبهای خشکیده جازموریان+فیلم

بعد از دو دهه خشکسالی در جنوب کرمان هلیل رود جانی دوباره گرفت و موج های خروشان آن برای رسیدن به لبهای خشکیده جازموریان با بی تاب در حال حرکت است.
یادداشت؛

اشتغال جوانان با حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق

اگر شهرستان های جنوبی کرمان را در نظر بگیریم با تمام ظرفیت های که در این شهرستان ها در بخش کشاورزی ،دامداری ،صنعت و صنایع دستی وجود دارد اگر از این تولیدات داخلی حمایت شوند اشتغال برای جونان فراهم می شود .
فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب خبرداد؛

کشف ۱۰۰ کیلوگرم حشیش و دستگیری دو متهم در رودبارجنوب

فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب از دستگیری دو نفر متهم و کشف ۱۰۰ کیلوگرم حشیش در عملیات روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور:

مدیریت انقلابی باید بتواند سیل نقدینگی را به سمت تولید و اشتغال هدایت کند/ 70 درصد مشکلات اقتصادی کشور منشاء داخلی دارد

ابوترابی گفت: متاسفانه در این دولت بیشتر نگاه مسئولین به بیرون از کشور است و به جای حل مشکلات داخلی و اختصاص دادن حجم نقدینگی به تولید و اشتغال، چشم به دست دشمن دوخته اند و شعار رفع تحریم سر داده اند.
فرمانده بسیج کارگری استان کرمان:

تولید و اشتغال دو نقطه پر رنگ اقتصاد مقاومتی؛ از مطالبات صریح رهبری هستند

فرمانده بسیج کارگری استان کرمان گفت : با توجه به مطالبه صریح رهبری از اشتغال و تولید ملت ایران با خط کش ولایت سنجی ، اندیشه و عملکرد مسئولین را در گوش به فرمانی به سخنان رهبر امت و ولایت مداری شان خواهند سنجید و ملت این خط کش ولایت سنجی را در هر بخشی از تولید ، اشتغال و همت تمام عیار مسئولین در تلاش برای تولید و اشتغال را اندازه گیری خواهند نمود.
قصه تکراری روزهای بارانی؛

وقتی خیابان های رودبار به استخر تبدیل می شوند/خیابانهای گل آلود هدیه مسئولان به مسافران نوروزی

با هر بار باریدن باران تمامی خیابانهای اصلی شهر رودبارجنوب غرق در گل ولای می شود و در برخی از این خیابانها چنان آب جمع می شود که خیابان ها تبدیل به استخر می شوند و برای عبور از آن نیاز به قایق است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

برخی تذکرات رهبری را در سال گذشته جدی نگرفتند و ضرر کردند/ رکود و بیکاری بزرگ ترین مشکلات امروز کشور است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: یکی از نقاط ضعفی که در سال 95 وجود داشت این بود که علیرغم تصویب قانون رفع موانع تولید در مجلس، متاسفانه دولت آن را جدی نگرفت و در عمل آن را اجرا نکرد لذا امسال این قانون باید به صورت کامل اجرا شود.
نماینده مجلس شورای اسلامی:

حمایت از تولید داخلی باید از دولت شروع شود/ با آمارهای کذایی مشکلات مردم حل نمی شود

حجت الاسلام والمسلمین سلیمی عنوان کرد: مایت از تولید ملی باید از داخل دولت آغاز شود به این صورت که مادامی که کالای داخلی وجود دارد، دولت نیازهای خود را از این طریق تأمین کند.
Page Generated in 0/9966 sec