گروه: استان ها |استان کرمان
بررسی وظایف سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان
مسئولان کشور متکی به وعده ها و حرف های دشمن نباشند/سپاه ثارالله در مبارزه با مفاسد اقتصادی پیشرو است/حفظ برجام منوط به تأمین منافع جمهوری اسلامی است
«عبدل آباد چارچاهی»اوج فقر، انتهای فراموشی
جهت اطلاع مسئولین کهنوج؛

پلیس + 10 شهرستان جوابگوی خدمت رسانی به همه مراجعه کنندگان نیست

خدمات الکترونیک باروند سریعی که در انجام کارها بوجود می آورند در بسیاری از موارد باعث رفاه حال شهروندان شده است، اما در عین حال مشکلاتی راه هم بدنبال داشته است.

خیابانی که اهالی آن خاک می خورند+تصاویر

خیابان خاکی مالک اشتر جنوبی در شهرستان رودبارجنوب به یک معضل بزرگ برای ساکنین این منطقه از شهر تبدیل شده است و شهروندان رودباری خواستار برطرف نمودن مشکلات این خیابان از سوی مسوولان شدند.
امام جمعه بخش جازموریان عنوان کرد؛

ظرفیت های داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است

امام جمعه بخش جازموریان با بیان اینکه کلید رونق اقتصادی در تولید داخلی است،گفت: ظرفیت های داخلی ستون فقرات اقتصاد مقاومتی است و نتیجه تقویت تولیدات داخلی، افزایش صادرات است.

جوان بافتی قهرمان سومین دوره مسابقات دو صحرانوردی کشور شد

سومین دوره مسابقات دو صحرانوردی جوانان قهرمانی کشور ویژه پسران روستایی معروف به جام خلیج فارس در شهرستان بافت برگزار شد که جوان بافتی توانست در این مسابقات قهرمان شود.
پیشکسوت ورزش شهرستان رودبارجنوب مطرح کرد؛

فقر در فوتبال رودبار جنوب/ تنها تیم شهرستان نیازمند توجه مسوولان

پیشکسوت ورزش شهرستان رودبار جنوب گفت: مسوولان حمایت خود را از تنها تیم فوتبال این شهر دریغ نموده اند و چناچه تا روز شنبه این تیم ورودیه خود را پرداخت نکنند از حضور درلیگ برتراستان محروم می شوند.
رئیس بسیج رسانه استان کرمان :

باید از همه ظرفیت رسانه ها برای مقابله با جنگ نرم استفاده کرد

رئیس بسیج رسانه استان کرمان گفت : امروز رسانه ها روزانه در حال تغییر و تحول هستند و این وظیفه بسیج رسانه و خانه مطبوعات است که از همه ظرفیت رسانه ها برای مقابله با جنگ نرم استفاده کنند .
حجت الاسلام والمسلمین کرمی پور:

اربعین فرصتی برای شناساندن چهره واقعی شیعه و امام حسین (ع) است

حجت الاسلام والمسلمین کرمی پور گفت: اربعین جلوه ای از حضور مردمی در کربلا برای شناساندن چهره واقعی شیعه و امام حسین (ع) است که همه مردم و غیرمسلمانانی که حضور ندارند، بدانند امام حسین (ع) در این دنیا چه عظمتی ایجاد کرده است و قطعا در آخرت نیز همه را مورد شفاعت قرار می دهد.
رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان:

ترامپ ملت بزرگ ایران را نشناخته است

رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کرمان گفت: اظهارات و مواضع ترامپ درخصوص سپاه و نام خلیج فارس و سایر مواردی که مطرح کرد، یاوه گویی بیش نیست؛ همه مردم ما تا آخرین قطره خون پای انقلاب و نظام می ایستند.
گزارشی از درمانگاه بدون امکانات برای پنج شهر جنوبی کرمان؛

کمبود پزشک و امکانات، پاسخگوی نیاز بیماران نیست

انتظار می رود مسئولhن ذیربط با توجه به تعداد بیمه شدگان این سازمان در منطقه در تجهیز درمانگاهی که پنج شهرستان را پوشش می دهد اقدامات لازم را بi عمل آورند.

۳۵هزار شهروند شهرستان رابر در انتظار پزشک متخصص

شهرستان رابر با جمعیت 35 هزار نفری یکی از محرومترین مناطق کشور است که حتی یک پزشک متخصص برای درمان مردم در این شهرستان وجود ندارد.
امام جمعه رودبارجنوب:

سخنان رییس جمهور آمریکا احمقانه بود

امام جمعه رودبارجنوب در جلسه شورای اداری شهرستان به قرار دادن نام سپاه در کنار گروهک‌های تروریستی توسط رئیس جمهور نادان آمریکا اشاره کرد و گفت: این حرکت صدای همه مردم و مسوولان دلسوز نظام را در آورده و موجب وحدت بیش از پیش مردم و اقشار جامعه شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر خبر داد؛

برداشت ۲۴۰۰ تن به از باغات شهرستان بردسیر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر گفت : از سطح۳۰۰ هکتار باغات به شهرستان بردسیر برداشت محصول به آغاز و پیش بینی می شود امسال در مجموع ۲۴۰۰ تن محصول از باغات به این شهرستان برداشت شود.
گزارشی از سارقان روشنایی؛

سایه سنگین تاریکی بر سر شهرک ولیعصر کهنوج/ دزدهایی که برق شهر را می برند

سرقت‌های سیم های برق کهنوج، علاوه بر تحمیل خسارتها به تاسیسات برق باعث بروز خاموشی بخشی از شهرک ولیعصر در شهرستان کهنوج شده است.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان :

لازمه رسیدن به دولت اسلامی عمق بخشی داخلی است /کاری با جناح بندی های سیاسی نداریم ،سخنان رهبری برای ما حجت است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت : برای رسیدن به دولت اسلامی و جامعه اسلامی باید به عمق بخشی داخلی بپردازیم و این سوال وجود دارد که چرا این همه مفاسد اقتصادی ، مشکلات و آسیب های اجتماعی و فرهنگی در جامعه وجود دارد ؟
Page Generated in 0/7672 sec