وقتی مردم از محدودیت سرعت در نوروز خبر ندارند

در حالی تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ در حال سپری است که طبق گفته مسئولان پلیس راه کشور ترددها، تصادفات و کشته‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایشی بوده و این در حالی است که اکثر مسافران نوروزی از طرح محدودیت …


شهروندان از صعود به ارتفاعات و حضور در کنار رودخانه‌ها بپرهیزند

شهروندان باید در چنین شرایطی از صعود به ارتفاعات و حضور در کنار رودخانه‌ها جدا خودداری کرده و از تردد‌های غیرضروری پرهیز کنند.


۶۶۶ نفر جانباخته در ۱۵ روز/ وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها

رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها گفت: متأسفانه در ۱۵ روز گذشته ۶۶۶ نفر از مسافران در جاده‌ای کشور جان خود را از دست داده‌اند.


جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یکطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یک طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.


تصادف اتوبوس با کامیون در محور سمنان به آرادان ۲۷ مصدوم داشت

سرپرست مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی علوم پزشکی استان سمنان گفت: تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون بامداد امروز (جمعه) در محور سمنان به آرادان ۲۷ مصدوم داشت.


موج سواری رسانه‌های تابلودار برای یک سارق مسلح

رسانه‌های تابلودار معاند اخیرا خبری مبنی بر کشته شدن یک جوان در کرمانشاه با تیراندازی ماموران نیروی انتظامی روی خروجی خود رفته‌اند.


محورهای کندوان و هراز از فردا یکطرفه می شود/ اعمال محدودیت تردد

مرکز مدیریت راه های مازندران از اعمال محدودیت و ممنوعیت تردد در محورهای هراز و کندوان با توجه به پیش بینی وضعیت تردد و با هدف کنترل ترافیک خبر داد.


ارسال پیامک برای رانندگان حادثه‌ساز قبل از رسیدن به مقصد

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت:رانندگان پرخطر و حادثه سازی که در ایام نوروز اقدام به رانندگی پر خطر و حادثه بویژه سرعت‌های بیش از ۵۰ کیلومتر می‌کنند، ضمن دریافت پیامک از سوی پلیس راهور، می‌بایست در …


۲۰۳۴ توقیف ساعتی و ۲۸۰۳ مورد انتقال به پارکینگ حاصل تخلفات رانندگان

رییس مرکز اطلاع رسانى پلیس راهور تهران گفت: پلیس راهور با تخلفاتى که امنیت تردد دیگر شهروندان را به مخاطره می‌اندازد به صورت جد برخورد می‌کند.


۶۰۰ فوتی در حوادث رانندگی نوروز داشته‌ایم

سردار رادان با اشاره به افزایش تردد جاده‌ای در کشور در مقایسه با سال گذشته گفت: از ابتدای طرح نوروزی امسال تاکنون ۶۲۹ نفر تلفات جاده‌ای در کشور به ثبت رسیده است.