70درصد قربانیان در غزه زنان و کودکان هستند

سخنگوی وزارت بهداشت غزه خبر داد که 70 درصد قربانیان حملات صهیونیست‌ها به غزه را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.


محبوبیت حماس با آزادی اسرا افزایش یافته است

روزنامه نیویورک تایمز پنجشنبه نوشت که با آزادی اسرای فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی محبوبیت حماس در کرانه باختری افزایش یافته است.


همه مواد و فعالیت‌های هسته‌ای به آژانس اعلام و راستی آزمایی شده است

نمایندگی ایران در آژانس با اعلام اینکه تمامی مواد و فعالیت‌های هسته‌ای ایران به آژانس اعلام و توسط آن راستی‌آزمایی شده، عنوان کرد در نامه‌ای به مدیرکل موافقت خود را با انتصاب ۸ بازرس جدید پیشنهادی اعلام کرده‌ایم.


توسعه روابط اقتصادی با اعضای اکو امکان افزایش ترانزیت و مبادلات را برای کشور به وجود می‌آورد

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه گفت: افزایش پیوندهای اقتصادی با کشورهای عضو اکو منجر به افزایش ترانزیت و مبادلات اقتصادی برای کشور خواهد شد.


راه پا گذاشتن بر گلوی رژیم صهیونیستی، تحریم نفت و گاز و کالاهای اساسی است

یک کارشناس اقتصاد بین‌الملل با تأکید بر اینکه راه پا گذاشتن بر گلوی رژیم صهیونیستی، تحریم نفت و گاز و کالاهای اساسی است گفت: باید از سوی کشورهای اسلامی اقدامی عملی رقم بخورد.


گسترش بریکس با کاهش سهم دلار موجب افول اقتصادی امریکا خواهد شد

بریکس به‌عنوان فرصتی برای نقض سلطه دلار و اصلاح بازار جهانی می‌تواند در ایجاد تعادل اقتصادی موثر باشد و موجب افول آمریکا در اقتصاد جهانی شود.


رژیم صهیونیستی آب و برق اسرای فلسطینی را هم قطع کرد

باشگاه اسرای فلسطینی امروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رژیم اسرائیل آب و برق اسرای فلسطینی در زندان‌های خود را قطع کرد.


شبکه اجتماعی ایکس حساب‌های مرتبط با حماس را مسدود کرد

همزمان با اوج‌گیری جنایات اشغالگران علیه نوار غزه، شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) در حساب ایمنی خود در اقدامی غیر اخلاقی از حذف حساب‌های جدید مرتبط با حماس به علت محتوای ضد اسرائیلی خبر داد.


رویارویی جوانان کرانه باختری در فلسطینی با نظامیان صهیونیست

مناطق مختلف کرانه باختری بامداد امروز شاهد رویارویی جوانان فلسطینی با نظامیان متجاوز رژیم صهیونیستی در دفاع از مردم مظلوم نوار غزه و مقاومت قهرمان آن بود.


طوفان الاقصی روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را مختل می کند

نماینده جنبش جهاد اسلامی گفت: حل موضوع فلسطین، بدون حضور ملت فلسطین ممکن نیست و ملت فلسطین باید در روابط با موجودیت صهیونیست ها اثر داشته باشد.