اقدام دانشمندان ایرانی در ساخت و پرتاب ماهواره ستودنی است

امیر نصیرزاده با تاکید بر اینکه پرتاب ماهواره اقدامی مهم و اساسی بوده و تعداد کشورهایی که از این قابلیت برخوردارند محدود است، گفت: اینکه جمهوری اسلامی هم ماهواره می سازد و هم پرتاب می کند و در مدار قرار …


دو پرتاب ماهواره دیگر تا پایان سال خواهیم داشت

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پس از پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور ۳، از پرتاب دو ماهواره دیگر تا پایان سال خبر داد.


سپاه سومین ماهواره خود را به فضا فرستاد

سومین ماهواره بومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نام نور۳ توسط ماهواره‌بر قاصد به فضا پرتاب و با موفقیت در مدار ۴۵۰ کیلومتری زمین قرار گرفت.


شکست حصر آبادان؛ نمادی از ایمان و ایستادگی ملت ایران در مقابل تهدیدهای خارجی

سالروز شکست حصر آبادان، نه تنها نمادی از قدرت و تصمیم ملت ایران در مقابل تهدیدهای خارجی بود، بلکه نشان دهنده وحدت عظیم مردم به انقلاب و مقام رهبری بود.


ناوگروه ۸۶ نماد عزت کشور بود/ "نیروی دریایی ارتش" اقتدار ایرانیان را به نمایش گذاشت

فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اجرای ماموریت توسط ناوگروه ۸۶ و دریانوردی در دور کره زمین، را نماد عزت کشور و اقتدار ایرانیان عنوان کرد .


بسیاری از کشورها در ساخت پهپاد دنباله‌رو ایران هستند

فرمانده هوافضای سپاه گفت: امروز در حوزه‌ پهپادی صاحب سبک در حوزه تکنیک و تاکتیک هستیم و بسیاری از کشورها امروز از ایران الگو می‌گیرند و دنباله‌رو ایران هستند.


ایران امروز یک ابرقدرت است

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه ایران امروز یک ابرقدرت است گفت: در ماموریتی که توسط ناوگروه ۸۶ رقم خورد تمام مردم عزیز کشورمان در آن شریک هستند و ما نیز قدردان آنان هستیم.


دستاوردهای جدید دانشگاه هوایی شهید ستاری رونمایی می‌شود

امیر سرتیپ طالب‌زاده گفت: دانشگاه هوایی شهید ستاری دستاوردهای بزرگی در زمینه علوم روز داشته که قطعاً در برنامه‌های مختلف از آن‌ها رونمایی می‌کنیم.


خطای محاسباتی و انحراف در برآوردها عامل اصلی شکست دشمن است

فرمانده کل سپاه سردار سلامی با تأکید بر اینکه به هیچ وجه نباید به دشمنان اعتماد کرد گفت: دشمنان در سال گذشته ذوق‌زده شده بودند؛ تصورات باطل، خطاهایی در محاسبات و انحراف در برآوردها عامل اصلی شکست دشمن است.


پیشرفت فعلی ایران به برکت خون شهدا است

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا گفت: پیشرفت فعلی در کشور به برکت خون شهدا و بیداری ملت است؛ خون شهدا توانست این ملت را رشد دهد، ملت ایران تا ابد مدیون شهدا و خانواده شهدا است.