شهید جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است

فرمانده کل سپاه گفت: شهید جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان اولین شهید ایرانی در راه فتح قدس است و فتح‌های امروز جبهه مقاومت، محصول راهی اوست.


لحظه اطلاع رسانی خبر شهادت میلاد حیدری به خانواده شهید

سحرگاه امروز جمعه یازدهم فروردین ماه پاسدار میلاد حیدری از مستشاران نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه، در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در حوالی دمشق به شهادت رسید.


شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در سوریه

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت یکی از مستشاران نظامی سپاه در حمله جنایتکارانه سحرگاه امروز (جمعه) رژیم صهیونیستی به حومه دمشق سوریه خبر داد.


حضور سردار قاآنی بر مزار شهید ابومهدی المهندس در نجف+ عکس

سردار قاآنی با حضور در نجف، ضمن شرکت در مراسم ختم فرزند شهید آیت‌الله حکیم، در مرقد شهید صدر و مزار ابومهدی المهندس حضور یافت.


ایران اجازه تغییر مرزها در منطقه قفقاز را نخواهد داد‌

کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:ایران حضور عناصر صهیونیستی را در کشورهای منطقه تحمل نمی کند و با آن مقابله خواهد کرد.


قدرت پدافند هوایی نتیجه اعتماد نسل جوان است

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش گفت: قدرت کنونی نیروی پدافند هوایی ارتش نتیجه اعتماد و ارج نهادن به ظرفیت های نسل جوان است.


هیچ محدودیتی برای گسترش مناسبات با کشورهای همسایه قائل نیستیم

محمد بن عبدالعزیز الخلیفی وزیر مشاور در امور خارجی قطر که به تهران سفر کرده است عصر امروز با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون روابط دو جانبه و منطقه …


اقتدار ایران در جهان به اثبات رسیده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتقاء توان دفاعی باعث اقتدار جمهوری اسلامی شده و امروز این اقتدار در جهان به اثبات رسیده است.


پاسخ مناسب برای هر تهدیدی از سوی دشمن را داریم

فرمانده پایگاه هوایی وحدتی دزفول با بیان اینکه در شرایط تحریم در حوزه نیروی هوایی به معنای واقعی تهدید را به فرصت تبدیل کردیم، گفت: برای هر تهدیدی پاسخ مناسب داریم.


امروز وظیفه ماست که مردم را پای‌کار علم و فناوری بیاوریم

رئیس سازمان بسیج علمی با اشاره به اینکه وظایفه ماست که مردم را پای‌کار علم و فناوری بیاوریم، گفت: امسال از ۱۵۰۰ مؤسسه دانش‌بنیان در مراکز رشد حمایت شد.