مرگ صهیونیستی که مثل آب خوردن آدم می‌کشت

شاید کمتر کسی عامیتشور کوهن را بشناسد؛ اما به نظر می‌رسد شهرت این روزهای او به علت صحبت هایش در مقابل دوربین ها درباره آدم کشی باشد.


حضور گسترده فلسطینیان در مسجدالاقصی/ عملیات‌های مقاومتی در جنین

در پی فراخوان گروه های ملی و اسلامی فلسطینی برای حضور گسترده در مسجدالاقصی، ده ها هزار فلسطینی با حضور در قبله اول مسلمانان جهان، در مراسم های برگزار شده حضور گسترده ای داشتند.


فعال شدن پدافند موشکی سوریه در حومه دمشق

وزارت دفاع سوریه در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حملات موشکی تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به خاک سوریه از رهگیری موفق تجاوز موشکی صهیونیست‌ها خبر داد.


روسیه گندم و سوخت رایگان به لبنان می‌دهد

سفیر لبنان در روسیه از ارسال سوخت و گندم رایگان از این کشور به لبنان پس از حل مسائل لجستیکی خبر داد.


پسر نتانیاهو در دادگاه محکوم شد

یک دادگاه در فلسطین اشغالی «یائیر نتانیاهو» پسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را در پرونده شکایت عضو سابق پارلمان، به پرداخت غرامت محکوم کرد.


سقوط یک پهپاد ائتلاف آمریکایی در اربیل

نیروهای امنیتی اقلیم کردستان عراق از سقوط یک پهپاد ائتلاف بین المللی تحت فرمان آمریکا در اربیل خبر دادند.


واکنش تند نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سخنان بایدن

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان سه‌شنبه شب بایدن در سخنانی گفت که اسرائیل تصمیماتش را بر اساس فشارها از خارج اتخاذ نمی‌کند.


اصلاحات قضایی نفس رژیم صهیونیستی را به شمارش انداخت/ کِشتی صهیونیست‌ها در آستانه غرق شدن است

تظاهرات خیابانی گسترده و بی‌سابقه‌ اسرائیلی‌ها در مخالفت‌ باطرح اصلاحات قضایی باعث شده نفس رژیم صهیونیستی به شمارش افتد و دیر یا زود به غرق شدن این کشتی بیانجامد.


چهار نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه مشخص شدند

«رجب طیب اردوغان»، «کمال قلیچدار اوغلو»، «محرم اینجه» و «سینان اوغان» به عنوان چهار نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ترکیه به رقابت می پردازند.


تعویق اصلاحات قضایی تا تابستان

پس از اعتراضات گسترده در فلسطین اشغالی، منابع خبری اعلام کردند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تعویق برنامه اصلاحات قضایی موافقت کرده است.