برگزاری ۳۲۳ یادواره شهید رسانه در ۳۲۳ شهر و رسانه در هفته دفاع مقدس

رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: یادواره تمامی شهدای رسانه توسط سازمان های بسیج رسانه استان ها با کمک اهالی رسانه و به میزبانی رسانه ها در سراسر کشور برگزار می شود.


تحریم‌های فرهنگی یعنی ما راه‌مان را درست رفته‌ایم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تحریم‌ها اخیر در حوزه فرهنگ نشان از درستی مسیر و صحت راهی است که شروع کردیم و ادامه خواهیم داد.


بخش علمی بیست‌وپنجمین جشنواره قصه‌گویی فراخوان داد

فراخوان بخش علمی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری در دو محور موضوعی «مضامین کارکردی و محتوایی» و «مضامین اجرایی» از سوی دبیرخانه جشنواره منتشر شد.


روز پسر در تقویم کشور تصویب شد

اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور در نشست اخیر خود، پیشنهاد درج روز پسر در ۱۰ رجب مصادف با سالروز میلاد حضرت امام جواد (ع) به تقویم عمومی کشور را تصویب کردند.


موضوعات مرتبط با دفاع‌مقدس و مقاومت باید جزو اولویت‌های رسانه‌ها باشد

دبیرکل مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع‌مقدس و مقاومت گفت: پرداختن به موضوعات مرتبط با دفاع مقدس و مقاومت باید جزو اولویت‌های رسانه‌های کشورمان باشد.


دیپلماسی اقتصادی بدون رسانه بین‌المللی هرگز موفق نمی‌شود

مجید گودرزی کارشناس مسائل اقتصادی گفت: دیپلماسی اقتصادی بدون کمک رسانه های قوی موفق نخواهد شد و این مهم به کمک شبکه های برون مرزی نیازمند است چرا که کشورهای جهان از مسیر تبلیغات بین المللی به دنبال منافع خود …


تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر

مهلت نام نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت تا اول مهر ماه سال ۱۴۰۲ تمدید شد.


جایزه عماد افروغ برای تجلیل از تلاش‌های فکری او اعطا می‌شود

با موافقت محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رئیس جشنواره پژوهش فرهنگی «جایزه عماد افروغ» برای تجلیل از جایگاه علمی و تلاش‌های فکری این‌چهره اعطا می‌شود.


امضای تفاهمنامه همکاری وزارت فرهنگ و بنیاد برکت/ ایجاد ۳ هزار کسب و کار فرهنگی هنری

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی مشترک با مسئولان بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، ضمن امضای تفاهمنامه‌ای با این بنیاد از ایجاد ۳هزار کسب و کار فرهنگی هنری در کشور خبر داد.


واکنش مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع‌مقدس و مقاومت به تحریم سه رسانه کشورمان توسط آمریکا

مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع‌مقدس و مقاومت در بیانیه‌ای تحریم خبرگزاری‌های فارس،تسنیم و پرس تی وی را محکوم کرد.