رای دادگاه لاهه علیه آمریکا الزام آور است

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: رای امروز دادگاه لاهه علیه آمریکا که در پی شکایت ایران صورت گرفت، الزام آور است.


حکم اعدام سهند نورمحمدزاده لغو شد/ ۱۰ سال تبعید و ۶ سال حبس

شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب که به عنوان شعبه هم عرض به پرونده سهند نورمحمدزاده رسیدگی می‌کرد، حکم خود را صادر و نورمحمد زاده را به ۱۰ سال تبعید به کهنوج کرمان و ۶ سال حبس محکوم کرد.


چگونه مدارک هویتی مفقود شده را جست‌وجو کنیم؟

شهروندانی که مدارک شناسایی آنها مفقود شده است می توانند پیش از اقدام برای صدور المثنی، با ورود به سامانه شناسنامه و کارت ملی پیدا شده در پرتال ثبت احوال با وارد کردن شماره ملی مدارک خود را جست‌وجو کنند.


چطور بیمه بیکاری بگیریم؟

بیمه شدگانی که بدون میل و اراده خود بیکار شده باشند می‌توانند جهت دریافت مقرری به سامانه جامع روابط کار مراجعه و مراحل ثبت درخواست خود را پیگیری کنند.


تعیین تکلیف بیش از ۱۳۵ هزار پرونده مسن در سطح استان تهران

رئیس کل دادگستری استان تهران از تعیین تکلیف بیش از ۱۳۵ هزار پرونده مسن در سطح استان تهران با هدف کاهش آسیب‌های مختلف و کسب رضایت مراجعان خبر داد.


تحقق 93 درصدی صدور اسناد مالکیت در سال گذشته

تعداد 106 اداره ثبت اسناد و املاک در سراسر کشور در ساختمان های استیجاری مستقر هستند که با برنامه ریزی های صورت گرفته، تا پایان سال جاری در ساختمان های ملکی مستقر می شوند.


دستور دادستان کل برای رسیدگی به گزارش تخلفات باشگاه استقلال

دادستان کل کشور به دادستان تهران دستور داد تا با دقت و سرعت به گزارش تخلفات باشگاه استقلال رسیدگی و از تضییع حقوق بیت المال جلوگیری کند.


کمک ۸۶ میلیارد ریالی سران قوا برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور از کمک ۸۶ میلیارد ریالی سران قوای سه گانه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در سی و ششمین جشن گلریزان این نهاد مردمی خبر داد.


صدور کیفرخواست مدیران پتروشیمی رجال

دادستان تهران از صدور کیفرخواست مدیران پتروشیمی رجال به اتهام اخلال در نظام تولیدی کشور خبر داد و گفت: مدیران این شرکت خارج از عرضه بورسی کالا را به فروش می‌رساندند.


ورود دادستانی‌کل کشور به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در خوی

دادستان‌کل کشور طی نامه‌ای به وزرای راه و کشور در خصوص ساخت‌وسازهای غیرمجاز در خوی تأکید کرد: به‌صورت ویژه موضوع اهمال یا سهل‌انگاری مسئولان و متولیان قانونی صدور مجوز یا ناظر بر روند ساخت‌وساز در منطقه زلزله‌زده خوی پیگیری شود.