«هیگویتا: راه عقرب» به نمایش خانگی آمد

مستند «هیگویتا: راه عقرب» به نویسندگی و کارگردانی لوئیس آرا با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه عرضه شد.


از دیدن اوپنهایمر با دوبله اختصاصی تا مسابقه «برای رسیدن به قله»

فیلم سینمایی «اوپنهایمر» تازه ‌ترین ساخته کریستوفر نولان با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در شبکه نمایش خانگی عرضه شد.


«مصلحت» به اکران آنلاین رسید

فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی بزودی عرضه آنلاین خواهد شد.


گران بودن تولید محتوای بومی، دلیل گرایش سکوها به دوبله/ دیدگاه صفر و یکی نداریم

مدیر یک رسانه فعال در حوزه دوبله گفت: اگر بتوانیم با کمک ارگان‌های دولتی مثل ساترا، سازمانی را تشکیل بدهیم که بتوانیم دوبله را از دست مافیاهای این حوزه دربیاوریم، اتفاقات خوبی خواهد افتاد.


سریال‌های جدید VOD ها به خط شدند؛ از نیسان آبی تا دفتر یادداشت

پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی از سریال‌های جدیدشان رونمایی کردند تا این شبکه با انتشار آثاری چون «نیسان آبی ۲»، «هفت»، «دوانچیز»، «دفتر یاداشت» و «شریک جرم» جانی دوباره بگیرند.


مینی سریال «اجساد» و سینمایی «جوان» به شبکه نمایش خانگی آمد

مینی سریال «اجساد» به نویسندگی پائول تومالین و کارگردانی مشترک مارکو کروز پینتنر و هائولو وانگ و فیلم سینمایی «جوان» با بازی متفاوت شاهرخ خان راهی شبکه نمایش خانگی شدند.


«سیاره زمین ۳» به نمایش خانگی آمد

مستند سریالی «سیاره زمین ۳» Planet Earth III به روایت دیوید آتنبرو با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه عرضه شد.


«ملاقات خصوصی» به اکران آنلاین رسید

فیلم سینمایی«ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس بعد از فروش حدود ۳۴ میلیارد تومانی از پنجشنبه به صورت آنلاین اکران می شود.


«ویران تومیک: مرد عنکبوتی پاریس» به نمایش خانگی آمد

مستند «ویران تومیک: مرد عنکبوتی پاریس» به کارگردانی جیمی رابرتز با زیرنویس اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم تماشاخونه عرضه شد.


آغاز فصل دوم «پدرگواردیولا» در شبکه نمایش خانگی

اولین قسمت از فصل دوم سریال «پدرگواردیولا» پنج شنبه ۴ آبان ماه ساعت ۸ صبح به صورت اختصاصی و رایگان از پلتفرم تماشاخونه پخش خواهد شد.