گران‌ترین خودروی ایرانی با مدل ۱۴۰۲

پژو ۲۰۷ را می‌توان گران‌ترین خودروی تولید داخل با مدل ۱۴۰۲ دانست.


سال ۱۴۰۲ چقدر خودرو وارد خواهد شد؟

رئیس کمیسیون صنایع‌ومعادن مجلس گفت: بر اساس برنامه دولت و آنچه که در لایحه بودجه پیش‌بینی شده واردات خودرو در سال ۱۴۰۲ دو برابر آن‌چیزی است که قرار بود در سال ۱۴۰۱ محقق شود.


تمرکز ما در سال۱۴۰۲ کمک به جهش کسب و کارهاست تا فعال تر شوند

وزیر صمت گفت: در سال جدید تمرکز ما به توانمند سازی، فعال سازی و کمک به جهش، بازآفرینی و تعالی کسب و کارها خواهد بود تا آن ها فعال تر و قوی تر شوند.


روش‌های افزایش درآمد ساخت زغال فشرده

افزایش درآمد در هر شغلی نیازمند استفاده از روش‌ها و ترفندهایی متفاوت است، در واقع افزایش درآمد تولید زغال فشرده، روش‌های خاص خود را دارد.


ثبت نام خودرو امروز پایان می رسد/ تمدید ثبت نام جاماندگان خودرو طی ۱۶ تا ۱۸ فروردین

سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت نام خودرو امروز به پایان می رسد اما مقرر شد در روزهای ۱۶ تا ۱۸ فروردین سامانه فقط برای ثبت نام این متقاضیان باز شود.


تداوم ممنوعیت واردات خودروهای سواری کارکرده

نمایندگان مجلس در آخرین روز بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲، به تداوم ممنوعیت واردات خودروهای سواری کارکرده رای دادند.


اتصال ۳۳ واحد جدید نیروگاهی در دولت سیزدهم به شبکه برق کشور

هادی مدقق گفت که از ابتدای شروع به کار دولت تاکنون ۳۳ واحد جدید نیروگاه حرارتی به ظرفیت پنج هزار و ۱۵ مگاوات در راستای کمک به کاهش خاموشی‌ها در شبکه سراسری وارد مدار شده است.


احیا یک هزارو ۷۱۴ واحد تولیدی در سال گذشته

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: خوشبختانه در سال گذشته بیش از هزار و ۷۱۴ واحد تولیدی که تعطیل بودند به چرخه تولید برگشتند و اشتغال ایجاد شد.


لزوم اخذ مالیات از تولید سیگار در کنار مالیات از مصرف

طبق قانون بودجه۱۴۰۲ ازهر نخ سیگارداخلی برای خرده‌فروشی۵۰ تومان وسیگار خارجی ۱۰۰تومان مالیات گرفته می‌شود به نظر می رسد دولت باید علاوه برمالیات مصرف،مالیات از تولیدکننده سیگارهم دریافت کند.


شهرک پردیس تا ۶ ماه آینده به گاز شهری وصل می شود

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: با شروع به کار گازرسانی به شهرک پردیس امیدواریم در اوایل پاییز سال آینده گاز طبیعی دراختیار ساکنین این شهرک قرار گیرد.