"بساط‌گستران" پایتخت، شناسنامه‌دار می‌شوند

مدیرعامل شرکت حریم‌بان و شهربان شهرداری تهران، گفت: ساماندهی سد معبر یکی از کارهای مهمی است که به دنبال آن سایتی ایجاد می‌شود و در آن کسانی که در تهران بساط‌گستری می‌کنند، شناسنامه‌دار می‌شوند.


از افزایش بودجه حمل و نقل عمومی تا شماره نشدن اتوبوس ها

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بودجه حمل و نقل عمومی برای سال آینده افزایش می‌یابد، گفت: شماره گذاری اتوبوس‌ها سریع تر انجام شود.


هر سال بیش از ۲ میلیارد تن زباله شهری ایجاد می شود

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پیامی به مناسبت روز جهانی پسماند صفر اعلام کرد که همه ساله بیش از ۲ میلیارد تن زباله شهری ایجاد می شود.


خدمت رسانی ۵۵ هزار جهادگر بسیجی در قالب ٣۵٠٠ گروه جهادی در ایام نوروز/ توزیع یک میلیون بسته معیشتی

سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور اظهار کرد:تهیه و توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان توسط قرارگاه های محرومیت زدایی بسیج انجام شده است.


استقرار آتش‌نشانان در ۱۷۵ نقطه و آماده‌باش در ۱۳ فروردین

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درخصوص تمهیدات سازمان آتش نشانی در روز طبیعت، گفت: نیروهای آتش‌نشانی در روز ۱۳ فروردین در ۱۷۵ نقطه شهر مستقر هستند.


خدمات رسانی ویژه اتوبوسرانی تهران به شرکت کنندگان در نمایشگاه قرآن

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی این شرکت به شهروندان جهت بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در محل مصلی حضرت امام خمینی (ره) برگزار می شود، خبر داد.


مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین فعال هستند

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش ساعت کاری مرکز معاینه فنی آبشناسان و فعالیت این مرکز در دو شیفت کاری از ساعت ۷ صبح الی ۱۸ و ۱۸ الی ۴ صبح در ایام ماه مبارک رمضان خبر …


برنامه شورا و شهرداری برای فروش متری مسکن به پایتخت نشینان

شهرداری تهران به دنبال ورود به حوزه فروش مسکن متری است و در بستر این برنامه شهروندان می‌توانند به صورت خُرد خُرد مسکن خریداری کنند و البته انجام این کار نیازمند اجازه شورای شهر است.


۳ هزار زن سرپرست خانوار تحت نظارت بانوان کارآفرین مشغول به کار شده‌اند

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: با امکانات کم توانسته‌ایم که بیش از ۳ هزار زن سرپرست خانوار را تحت نظارت بانوان کارآفرین مشغول به کار کنیم.


ضرورت تامین نیازمندی‌های هلال احمر در حوزه ناوگان هلیکوپتری

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر ضرورت تامین نیازمندی‌های هلال احمر در حوزه ناوگان هلیکوپتری گفت: هلال احمر در هدایت به قانون‌گرایی نقش مهمی دارد.