مکالمه رایگان و بسته تخفیفی ایرانسل به مناسبت هفته وحدت

ایرانسل به مناسبت هفته وحدت، هدیه و تخفیف ویژه‌ای را اعلام کرد. این هدیه و تخفیف، شامل مکالمه رایگان ایرانسلی و بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه با تخفیف ویژه است.


نمونه‌ای از یک سیارک برای اولین بار به زمین رسید

دانشمندان برای اولین بار نمونه‌ای از یک سیارک جمع‌آوری کردند که برای آن‌ها در درک شکل‌گیری منظومه شمسی مهم خواهد بود.


شروع سال تحصیلی جدید با اتصال همه مدارس به فیبر نوری

وزیر ارتباطات گفت: حوزه ماموریت‌های این وزارتخانه از اعماق اقیانوس‌ها تا فضا را شامل می شود و اشاره می‌کنم به اینکه در سال گذشته متخصصان ایرانی توانستند از طریق فیبرهای نوری دریایی سه جزیره ما در خلیج فارس را به …


روش های مختلف بازاریابی دیجیتال در 1402

سوال مهم این است که پس از دریافت مشاوره ساخت سایت و اتمام پروژه طراحی وب، کدام یک از استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای ما بهتر عمل می‌کنند؟ این مقاله پاسخ مناسبی برای این سوال مهم می‌دهد.


اجرت ساخت تابلو ال ای دی چگونه محاسبه میشود؟ (1402)

نمایش متن‌های تبلیغاتی طولانی و انیمیشن‌های جذاب، چشم‌نوازی و دید عالی در پرنورترین و کم‌نورترین ساعات شبانه روز، کار 24 ساعته در کمترین میزان مصرف انرژی و ... همگی از دست تابلو ال ای دی برمی‌آید.


برای خرید ورق ام دی اف پاک چوب اهواز به کجا مراجعه کنیم

بهتر است برای خرید ورق ام دی اف اصل به نمایندگی آن مراجعه کنید و با خیال راحت ورق ام دی اف مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر شما ساکن اهواز هستید و قصد خرید ورق ام دی اف …


حجم بازار «دمو تریدینگ» اکسکوینو به ۴۰۰ میلیون دلار رسید

با استقبال بی‌نظیر کاربران اکسکوینو، تنها پس از گذشت دو هفته، حجم بازار «دمو تریدینگ» این پلتفرم رمزارزی به بیش از ۴۰۰ میلیون دلار رسیده است.


برنامه اپل برای محصول جدید بعد از آیفون ۱۵

اکنون که اپل مراسم معرفی سری جدید آیفون ۱۵ را پشت سر گذاشته است، توجه همه به این جلب شده که این شرکت تا پایان سال، چه برنامه‌ریزی کرده است.


درخواست انگلیس از مالک اینستاگرام برای ایجاد امکان رصد پیام‌های شخصی

انگلیس از متا خواست تا رمزگذاری سرتاسری در فیسبوک مسنجر و اینستاگرام را حذف کند تا دولت بتوان پیام‌ها را رصد کند.


ایرانسل: اپراتورها امکان ارائه سیم‌کارت با دسترسی ویژه را ندارند

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، هیچ یک از سیم‌کارت‌های ثبت شده به نام باشگاه پرسپولیس، از نظر دسترسی به شبکه و اینترنت، تفاوتی با سیم‌کارت‌های دیگر این شرکت ندارند و این باشگاه در صورت تمایل، لازم …