اخبار داغ

«حزب الله» ۳۰ سال شاگرد اصلی سپاه بود

«حزب الله» ۳۰ سال شاگرد اصلی سپاه بود
سیدعبدالله سفی الدین گفت: ما به مقاومت خود افتخار می کنیم و می دانیم که حزب الله سی سال شاگرد اصلی سپاه بوده است.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرگزاری دانشجو، سید عبدالله سفی الدین نماینده حزب الله در ایران در پاسداشت شهید جهاد مغنیه در تالار وزارت کشور برگزار شد گفت: ما افتخار می کنیم که شهدا و امام حسین (ع) چرا که معتقدیم حزب الله ظرف این سی سال شاگرد اصلی سپاه ایران بود چرا که توانسته بود افرادی در لبنان و سوریه تربیت کند. اینها مدیون شهید الله دادی بودند.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,

وی افزود: ایران پایگاه تشیع جهان اسلام است و با محوریت این پایگاه توانسته افرادی را تربیت کند تادر مقابل دشمنان دفاع کند.

سفی الدین در ادامه به بخشی از زندگی جهاد مغنیه اشاره کرد و گفت: جهاد مغنیه از 12 سالگی همیشه در مسجد بود و جهاد مغنیه مادری را به چشم خود دید که مادر سه شهید بود جهاد مغنیه در سن 16 سالگی که مقاومت فلسطین پیوست و در سن 18 سالگی توانست با برنامه ریزی های خود حزب بعثی عراق را که حتی در آن زمان به روسای لبنان پول می داد را از میان بردارد.

وی تصریح کرد: مادر شهید مغنیه مادر فوق العاده ای بود که در شهادت سه فرزند خود حتی یک اشک نیز از چشمانش در مقابل دشمنان جاری نکرد.

نماینده حزب الله در ایران در خاتمه بیان داشت: جهاد با جهاد زندگی کرد و توانست به این مقام دست یابد و ما باید بدانیم در بحران قرار داریم و با کمک جوانان مانند مغنیه خواهیم توانست نتیجه اصلی را به دست آوریم و این رانباید یادمان برویم جهاد ادامه دارد.
,
,
,
,
,
,
,
,
انتهای پیام/ن
]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه