والیبال و فوتبال، پر طرفدارترین رشته های المپیک ریو 2016

news-details
رشته های فوتبال و والیبال بیشترین طرفدار را در میان ثبت نام کنندگان بلیت بازی های المپیک 2016 ریو دارند.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ بیش از 174 هزار نفر تا به حال برای دریافت بلیت بازی های المپیک ریو 2016 ثبت نام کرده اند که در این میان سهم رشته های فوتبال و والیبال بیش از همه بوده است.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,

شنا، دو و میدانی و ژیمناستیک هنری هم در رده های بعدی رشته های پرطرفدار المپیکی قرار دارند. فروش رسمی بلیت بازی ها از ماه مارس سال جاری میلادی آغاز می شود اما کمیته برگزاری بازی ها از هواداران درخواست کرد که با ثبت نام اولیه، علاوه بر باخبر شدن از آخرین اطلاعات مربوط به فروش بلیت بازی ها، رشته های مورد علاقه خود را هم مشخص کنند.
با توجه به قدرت کشور برزیل در رشته والیبال، این رشته در صدر علاقمندی هواداران قرار داشته و 27 درصد ثبت نام کنندگان علاقمند به تماشای مسابقات والیبال المپیک بوده اند.
رشته فوتبال با 21.9 درصد در رده بعدی قرار دارد. هواداران برزیلی امیدوار به دیدن اولین قهرمانی این کشور در فوتبال المپیک هستند.
همچنین شنا با فاصله کمی نسبت به فوتبال و 21 درصد در رده سوم جای دارد. 20.6 هواداران علاقمند به خرید بلیت مسابقات دو و میدانی و 20.4 علاقمند به تماشای ژیمناستیک هنری هستند.

,
,
,
,

انتهای خبر

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نظرات