فتونیوز/ دپوی حاشیه ساز خودرو در انبارها

در سال‌ها و ماه‌های اخیر مشکلات مربوط به تولید، توزیع، قیمت‌گذاری و بخصوص دپوی خوروها در انبارهای مختلف حاشیه‌ساز شده است.
۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد 12:23

فتونیوز/ بسیج همگانی برای مقابله با آتش سوزی جنگل ها

اسماعیل نجار گفت: در سال 95 مقرر شد 17 پایگاه امدادی هوایی در مراکز مختلف کشور احداث شود تا بتوانند به سازمان جنگل ها و مراتع کشور و سازمان محیط زیست کمک های پروازی انجام دهند اما اعتبارات لازم به شکل کامل تأمین نشد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد 11:21

فتونیوز/ تک فرزندی، ثمره مدرنیته

اصلی‎ترین مصادیق آسیب‌های اجتماعی برآمده از کاهش نرخ رشد جمعیت، کاهش نرخ فرزندآوری و رواج الگوی بی فرزندی و تک فرزندی در جامعه است که منجر به تضعیف و گسست روابط عاطفی بین اعضای خانواده و به ویژه همسران شده است.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد 10:44

پوستر/ روح غرب وحشی از دل مینیاپولیس بیرون زد

در چهارمین روز اعتراضات به قتل نژادپرستانه "جورج فلوید" توسط پلیس، تجمع معترضان در نزدیکی کاخ سفید به بسته شدن این ساختمان منجر شد.
۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد 11:08

پوستر/ آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند...

مقام معظم رهبری: جوانان مؤمنِ ما در سازمان های مسلّح از جمله در “ نیروی انتظامی” با کمال رشادت و قدرت ایستاده‌اند و از امنیّت این کشور دفاع کرده‌اند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد 14:03

فتونیوز/پیام رهبر انقلاب به‌مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر قانون درست و قابل اجرا باشدکشور به هدف‌های خود دست می یابد فرمودند: شما نمایندگان می توانید مجلس را در جایگاه خود بنشانید.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد 09:55

عکس نوشت/ امنیت ایران تحریم شدنی نیست

دشمنی آمریکایی ها با مردم ایران این بار در تحریم نیروی انتظامی خود را نشان داد و این رژیم، نیروی مدافع امنیت شهرها و مرزهای ایران را به لیست تحریم های خودخوانده خود اضافه کرده است، اما این تحریم ها چیزی جز اثبات دشمنی آمریکا با مردم و امنییت جامعه ایرانی به دنبال نخواهد داشت.
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد 15:06

پوستر/ حافظان امنیت؛ آبروی نظام

مقام معظم رهبری: توانایی‌های شما، آبروی نظام جمـهــوری اســـلامـی است. قـدرت شـما، رشـادت شـما، اقـدام شـما، حرکت بجا و بموقعِ شما، مایه‌ی افتخار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی است.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد 14:03

فتونیوز/ اصلاح سهمیه بندی، در مجلس یازدهم

مجلس یازدهم برای اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین دست به کار خواهد شد
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد 10:15

پوستر/سلام خرمشهر، سلام خونین شهر !

سلام خرمشهر! سلام خونین شهر ! سلامی که از آتش عشق می سوزد. سلامی که از فرط عشق می سوزد.........
۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد 09:24