عضو کمیسیون ویژه جهش تولید در گفت‌وگو با دانا؛

تعامل رئیس‌جمهور با مردم یکی از جنبه‌های مثبت آقای رئیسی است/ چرایی توصیه‌های رهبری به رئیس دولت سیزدهم

قادری با اشاره به توصیه‌های رهبری به رئیس جمهور رسمی کشور گفت: علت این توصیه ها به آقای رئیسی این است که از دیدگاه رهبری کابینه‌های حزبی و جناهی مشکلی از روی دوش مردم بر نخواهند داشت و نگاه رئیس جهور سیزدهم باید بر پایه شایسته سالاری و استفاده فوری از همه ظرفیت‌ها باشد.
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۳ مرداد 15:39
جوکار در گفت‌وگو با دانا:

تعامل با دنیا باید منافع کشور را تامین کند/ اعتماد دولت قبل به غرب باعث شد از داشته هایمان غافل شویم

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها باید بدانند که تعاملات با کشورهای دیگر تامین کننده منافع کشور باشد نه اینکه کشور و داشته هایش را در چارچوبی که بیگانگان ترسیم می کنند گرفتار کند.
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۳ مرداد 15:19
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با دانا؛

در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ می‌توانیم بهبود شرایط اقتصادی را شاهد باشیم/ یکی از مشکلات دولت تدبیر و امید، عدم پذیرش مسئولیت بود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: خبر خوبی که امروز می‌توانیم به مردم دهیم این است که در هفته‌های گذشته تا کنون، در حوزه‌های اقتصادی توافقات خوبی بین دولت و مجلس شکل می‌گیرد و تصور ما این است که پس از حضور دولت سیزدهم بهبود شاخص‌های اقتصادی را در میان‌مدت و بلندمدت شاهد خواهیم بود.
۱۴۰۰ سه شنبه ۱۲ مرداد 12:50
کارشناسان در گفت‌وگو با دانا مطرح کردند؛

کارهای ناتمامی که باید وزیر آموزش و پرورش آینده به اتمام برساند/ "عدم استمرار سیاست ها"؛ درد بی درمان وزارتخانه

یکی از وزارتخانه هایی که در سالهای گذشته دچار بحران های متعدد شده، وزارت آموزش و پرورش است؛ دانا در گفتگو با چهره‌های صاحب نظر حوزه تعلیم و تربیت شاخص‌های انتخاب یک وزیر کارآمد برای وزارتخانه را در کابینه دولت سیزدهم جویا شد.
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد 14:48
نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با دانا؛

رانت، حجم نقدینگی و تورم ایجاد شده در دولت روحانی کار را برای دولت رئیسی سخت کرده است

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رانت، حجم نقدینگی و تورم ایجاد شده در دولت روحانی کار را برای دولت سیزدهم بسیار سخت کرده است، گفت: حتی در زمان جنگ معیشت مردم بهتر از زمان دولت تدبیر و امید بود.
۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد 14:41
در گفت‌و‌گوی دانا با رئیس بیمارستان لبافی‌نژاد مطرح شد؛

قبل از بستری بیمار کرونایی چه باید کرد؟/ راز ماندگاری کرونا در اظهارات متناقض پزشکان!

فوق تخصص بیماری‌های ریوی با تشریح اقداماتی که باید فرد مبتلا به کرونا از ابتدا تا مرحله درمان انجام دهد،گفت: اظهارات متناقض برخی از پزشکان مردم را دچار سردرگمی کرده؛ مثلا می گویند ترس و استرس مرگ بیمار را در پی دارد، ولی این نظر در بیماران کرونایی صدق نمی‌کند.
۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد 15:05
حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با دانا خبر داد؛

پاداش‌های ۱۲ میلیون تومانی ماهانه یک سازمان دولتی به مدیرانش/ دولت آینده باید هزینه‌های دولت روحانی را پرداخت کند

عضو هیئت‌رئیسه مجلس یازدهم از برنامه یک سازمان دولتی برای پرداخت پاداش‌های ماهانه به مبلغ ۱۲ میلیون تومان خبر داد و گفت: دیوان محاسبات باید به موضوع حقوق‌های نجومی و برخی پرداخت‌ها ورود کند.
۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد 10:42
پژمانفر در گفت‌وگو با دانا:

۲پرونده شکایت از رئیس جمهور به دادستانی ارسال شده است/ کدام وزارتخانه‌ها بیشترین و کمترین شکایت را در کمیسیون اصل۹۰ دارند؟

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو پرونده شکایت از رئیس جمهور تشکیل شده است که به صورت شکایت به دادستان اعلام شده است گفت: یکی از پرونده های شکایت از رئیس جمهور درخصوص مداخلات ارزی است و پرونده دوم درباره بورس است که هر دو به دادستانی ارسال شده است.
۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد 09:03
حسین راغفر در گفت‌وگو با دانا:

اقدامات مخرب روحانی، اقتصاد ایران را به زوال کشاند/ تصمیمات رئیس جمهور علت مشکلات اقتصادی امروز مردم است نه تحریم‌ها

عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا با بیان اینکه عملکرد دولت تدبیر و امید، اقتصاد ایران را تا مرز زوال کشانده که در تاریخ کشور بی‌سابقه است، گفت: دستاوردهای آقای روحانی، افزایش نقدینگی، کاهش ارزش پول ملی و تورم است و این مسائل هیچ ارتباطی با تحریم‌ها ندارد و حاصل تصمیمات دولت بود.
۱۴۰۰ دوشنبه ۴ مرداد 14:29
معاون سابق وزیر آموزش و پرورش در گفت‎‌و‎گو با دانا؛

سایه مافیای کنکور بر آموزش و پرورش دولت های گذشته/ وزیر آینده قوانین جایگزین کنکور را اجرا کند

معاون سابق وزیر آموزش و پرورش گفت: مافیای کنکور هنوز به واسطه کوتاهی وزرای قبلی آموزش و پرورش از گردش مالی بالایی برخوردار است و امیدواریم وزیر دولت سیزدهم بتواند دست این مافیا را کوتاه و از هدر رفت استعداد جوانان جلوگیری کند.
۱۴۰۰ دوشنبه ۴ مرداد 14:19