دانا گزارش می‌دهد؛

مدیریت‌شهری کسری بودجه مترو را از جیب مردم تأمین می‌کند/ قانونی که نتوانست زباله‌گردی را منع کند

مسئولان مدیریت شهری و در راس آنها رئیس شورای شهر در پس شعارهای مردم‌مداری و مدنیت، این بار بهای بلیت‌ مترو را بهانه و ملعبه دست قرار داده اند تا در سال آینده موفق به افزایش دو تا چند برابری بهای بلیت مترو شوند. این در حالیست که پایتخت متاثر از معضلات ناشی از سوءمدیریت آقایان چهره های کثیف و ژولیده ای بخود گرفته است.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر 11:43
سرمربی طلب‌کار، فدراسیون الکن؛

حداقل مجازات برای حداکثر اهانت/ وقتی برخی‌ها مقابل قانون برابرترند!

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در شرایطی رأی به محرومیت محمود فکری داده که موارد مشابه را با اقداماتی قاطع‌تر محکوم کرده است؛ محکومیتی که شائبه قانون‌گریزی را در این نهاد اصطلاحاً قانون‌گرا بیش‌تر می‌کند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر 08:07
دانا گزارش می‌دهد:

تعجیل ستاد کرونا برای اعلام نتیجه محدویت‌ها/ عادی انگاری آقای وزیر در روزهای کرونایی

وزیر کشور دو بار در چند روز گذشته از سیر نزولی کرونا سخن گفت؛ اقدامی که سوءتفاهم و عادی‌انگاری عاید جامعه کرد؛ در این صورت، تلاش دولت، تلاشی عبث و حکایت آب در هاون کوبیدن خواهد بود که مقصر اول و آخر آن بجز دولتمردان کس دیگری نخواهد بود.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر 13:41
در گفت‌و‌گو با دانا مطرح شد؛

چرا ستاد هماهنگی اقتصادی دولت اقتدار لازم را ندارد؟/ بانک مرکزی به‌جای چماق به دست گرفتن، بازار پولی را مدیریت کند

دبیر خانه اقتصادی ایران با انتقاد از بخشنامه بانک مرکزی می‌گوید: چرا وقتی ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصمیمی می‌گیرد، بعد از آن بانک مرکزی سازی دیگر کوک می‌کند؛ بهتر است این بانک به‌جای چماق به دست گرفتن، بازار پولی را مدیریت کند.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر 13:11
به بهانه پخش سریال «شرم»؛

«شرم» به وقت کشی!/ وقتی زمان مخاطب به «هیچ» گرفته می‌شود

به بهانه سریال «شرم» که این شب ها از شبکه سه در حال پخش است، مروری کوتاه و گذرا بر قسمت اول سریال «پیکی بلایندرز» داشتیم تا بگوییم می شود در همان زمان ۵۰ دقیقه یک قسمت، پاذل جذابیت، کشش، بازیگری و هرآنچه برای یک بیننده نیاز است تا او ادامه یک سریال را دنبال کند، چیده شود.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر 10:50
دانا گزارش می دهد؛

اختلاف شدید انحصارطلبان قدرت در جریان اصلاحات / فائزه هاشمی: نا امیدی اصلاح‌طلبان به لیدری خاتمی باز می‌گردد

فرزند آیت‌الله هاشمی درباره شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان می گوید که «متأسفانه خود اصلاح‌طلبان هم دموکرات نیستند و در درون خودشان اعتقاد واقعی به دموکراسی ندارند، این موضوع به لیدری آقای خاتمی هم برمی‌گردد؛ بخشی از ناامیدی اصلاح‌طلبان از جمله خودم همین‌جاست.»
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۱ آذر 10:04
دانا گزارش می دهد؛

دوقطبی دلواپسانه اصلاح طلبان درباره برجام؛ ما زبان دنیا را بلدیم و باید مذاکره کنیم

جالب است که اصلاح طلبان درحالی دلواپس ماجرای مذاکره اصولگرایان با غرب بر سر برجام هستند که در این چند سال فرصت کافی برای این موضوع داشتند اما تقریبا هیچ نتیجه مذاکرات آنها بود.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر 10:36
دانا گزارش می‌دهد؛

اعلام نتیجه محدودیت‌ها؛ خطایی که باز تکرار شد/ گرای معکوس مسئولان و احتمال اوج گیری دوباره کرونا

روز گذشته تعدادی از مسئولان ستاد ملی کرونا اعلام کردند که محدودیت های کرونایی منجر به کاهش آمار مبتلایان و جان باختگان مبتلا به کرونا شده است؛ چنین اظهارنظری در اردیبهشت ماه باور نابودی کرونا در بین مردم را به جامعه تزریق کرد و در نهایت منجر به افزایش مبتلایان به کرونا شد.
۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر 12:36
دانا گزارش می‌دهد؛

بازگشت فاصله‌ طبقاتی به جامعه کرونا زده!/ وقتی عزاهای آنلاین رقابت را برای «فخرفروشی» تنگ‌تر می‌کنند

گرچه با آمدن ویروس کرونا، زندگی ما شاهد تغییرات گستردگی شده اما محدودیت‌های ایجاد شده رنگی دیگری را به زندگی مردم بخشیده؛ تجمل گرایی و ایجاد روش های نوین برای آن یکی از همین رنگ هاست.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر 13:34
دانا گزارش می دهد؛

چرا برخی با همه کارشکنی‌های دشمن همواره بر طبل مذاکره می کوبند؟/ مثلث آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پیشرفت هسته‌ای ایران

متاسفانه جریانی هم وجود دارد که علی رغم همه این جنایات بازهم بر طبل مذاکره با غرب و بویژه آمریکا می کوبد. این درحالی است که از راهبرد مذاکره هسته ای نیز تا به امروز به گواه مسئولان دولتی تقریبا هیچ چیزی عاید کشورمان نشده است.
۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر 10:03