کد خبر: 1437268
دانا گزارش می دهد؛
دم خروس دختران انقلاب از پارلمان کانادا بیرون زد/ وطن‌فروشی با طعم چهارشنبه‌های سفید علینژاد +تصاویر
پس از خروج غیرقانونی شاپرک شجری زاده یکی از کیس های پروژه چهارشنبه های سفید، حالا او در مجلس کانادا با خواندن بیانیه خواستار تحریم کشور ایران شد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شاپرک شجری‌زاده نخستین بار در بهمن ۱۳۹۶  روسری خود را در محله قیطریه تهران برداشت و آن را به صورت پرچم تکان داد.

نام او با پیوستن به کمپین «چهارشنبه‌های سفید» مسیح علینژاد پادوی دست چندمی سرویس های جاسوسی عبری-عربی و راه افتادن هشتگ دختران خیابان انقلاب بیشتر سر زبان ها افتاد.

وی پس از صدور حکم دادگاه به صورت غیرقانونی به همراه فرزندش از کشور خارج شد.

و حالا امروز شجری زاده در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان کانادا شرکت کرد که توسط ایروین کاتلر مشاور UANI یا "اتحاد علیه ایران هسته ای" برگزار شد. هدف از این کنفرانس خبری درخواست تحریم ایران بود.

اروین کاتلر نماینده سابق مجلس کانادا و مشاور UANI از حامیان تحریم علیه ایران در کانادا ست. او همچنین رابطه بسیار خوبی با سازمان منافقین خلق دارد و طبق گزارش خبرگزاری ها در سال ۲۰۱۲ برای حذف نام آنها از لیست سازمان های تروریستی تلاش بسیار کرد. .

هدف این تحریم ها که به نام حقوق بشر پیشنهاد شده‌ ایجاد محدودیت برای وزارتخانه ها و سازمان های‌ کلیدی از جمله وزارت ارتباطات است.

این خبر ابتدا با مقدمات آن از چندروز قبل توسط مجله ایرانیان کانادا در توییتر  رسانه ای شد.

صبا آذرپیک در همان ساعات اولیه با ریتوییت این خبر به کاسبی چهارشنبه های سفید علینژاد اشاره کرد و  نوشت:

پس از آن سایر کاربران به این اقدام خائنانه شجری زاده و برملا شدن چهره وطن فروش او واکنش نشان دادند:

 

انتهای پیام/