کد خبر: 1456515
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی صورت گرفت؛
مشارکت پاسداران جهادگر بهمئی در ساخت مسکن محرومین/نشاندن لبخند رضایت بر چهره خانواده روستایی در برم الوان +تصاویر
جهادگران پاسدار بهمئی با همراه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با حضور در برم الوان در ساخت مسکن محرومین مشارکت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای ماغر؛ پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در اردویی یک روزه با سفر به روستاهای محروم حوزه برم الوان به صورت جهادی ساخت مسکن یک روستایی را آغاز کردند.

در این سفر که فرماندهی ناحیه مقاومت بسیجی هم به صورت جهادی در تیم کار می کرد، مرحله بتن ریزی فندانسیون دو واحد مسکن مددجویی در روستای برم الوان اجرا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی هدف از مشارکت پرسنل کادر خود در اردوهای جهادی را کمک به محرومان، در کنار مردم بودن سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی مردمی و قوت قلب و ایجاد انگیزه بیشتر در خدمت رسانی به مردم اعلام کرد.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصریح کرد:ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در راستای محرومیت زدایی پروژه احداث بیش از 80 واحد مسکن مددجویی را با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره)، آغاز کرد و دو واحد مسکنی که در حال حاضر نیروهای کادر به صورت جهادی بتن ریزی کف می کنند، از همین پروژه ها هستند.

وی افزود:افتخار سپاه این است که هر جا نیروی آن احساس کند مردم به حضور آنها نیاز دارند، بلافاصله در کنار مردم حضور می یابد و خدمت بی منت سرلوحه کار آنهاست.

 

فتحی، پیرمرد روستایی صاحب این مسکن مدد جویی با تقدیر از حضور پاسداران و پرسنل کادر ناحیه مقاومت بسیج بهمئی، گفت:بنده فردی روستایی و عیال وار هستم که در ساختمانی با قدمت نزدیک به 50 سال زندگی می کنم اما امروز به برکت سپاه و انقلاب و با حضور پاسداران دارم صاحب خانه نو می شوم.

 

پیرزن این مرد روستایی با تقدیر ویژه از فرماندهی و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج بهمئی، خانواده خود را شاکر انقلاب عنوان کرد و گفت:منزل مسکونی ما به دلیل فرسودگی و احتمال ریزش بر سر ما قابلت سکونت نداشت اما ما تاکنون چاره ای جز تحمل این وضع را نداشتیم که سپاه پاسداران به کمک ما آمد.

 
در ادامه به تصاویری از منزل فرسوده این خانواده روستایی را ببینید که بدلیل مشکلات مالی مجبور به سکونت در آن بودند:
 

 

 

 

 

 

 
 
 

انتهای پیام/