کد خبر: 1458188
در گفت و گو با چهره های سیاسی و دینی راهپیمایی ۲۲ بهمن آذربایجان غربی مطرح شد؛
نمایش اقتدار و عزت ملی با حضور حماسی و تماشایی مردم/ تجلی وحدت اقوام و ادیان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با وجود تلاش های دشمنان ایران اسلامی، مردم غیرتمند آذربایجان غربی حضور حماسی و با شکوه خود را در راهپیمایی ۲۲ بهمن تماشایی چله انقلاب به نمایش گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با وجود تلاش های دشمنان ایران اسلامی، مردم غیرتمند آذربایجان غربی حضور حماسی و با شکوه خود را در راهپیمایی ۲۲ بهمن تماشایی چله انقلاب به نمایش گذاشتند.

در آستانه ورود به پنجمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار و انقلابی استان آذربایجان غربی با حضور قدرتمند و پر صلابت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن اکمال و ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

مردم همیشه در صحنه آذربایجان غربی با حضور در مراسم جشن چله انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن، باز هم حمایت و پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی را به اثبات رساندند.

آذربایجان غربی که پس از پیروزی انقلاب وارد جنگ با دشمنان بیگانه و منافقان شده و تا امروز که ۴۰ سال از انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد، همچنان درهای شهادت باز و با عبور سرفرازانه از گردنه های پر پیچ و خم جایگاه عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را به برکت خون مطهر شهیدان و مجاهدت های ایثارگران، در برابر جهانیان بیش‌ از پیش استحکام بخشیده و انقلاب را به خاری در چشم دشمنان و یاوه ‌گویان تبدیل کرده است.

جشن انقلاب و راهپیمایی مردم انقلابی و ولایتمدار آذربایجان غربی با مشت ‌های گره‌ کرده و سردادن شعارهای «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی»، «آذربایجان جانباز انقلابدان آیریلماز»، «الله ‌اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی، بار دیگر بیعت خود را با آرمان ‌های امام خمینی(ره) شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اعلام کردند.

حضور حماسی مردم موجب یاس دشمنان در چله انقلاب شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به حضور شکوهمند و دشمن شکن مردم آذربایجان غربی در سرمای زمستان و هوای برفی ۲۲ بهمن اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی همواره از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی در صدد نابودی و شکست انقلاب بودند و آن را کوتاه مدت عنوان می کردند.

حجت الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری با اشاره به گذشت ۴۰ سال از بلوغ انقلاب و ورود به پنجمین دهه پیروزی انقلاب، افزود: مردم ظلم ستیز و انقلابی آذربایجان غربی همراه با مردم سایر شهرهای کشور در مقابل ظلم پهلوی ایستادگی کرده و جمهوری اسلامی را به رهبری امام خمینی (ره) در کشور برقرار کردند.

وی صلابت و اقتدار مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را در این راهپیمایی با شکوه عنوان کرد و گفت: پیام ملت ایران به دشمنان به ویژه آمریکا در جشن انقلاب، نا امیدی از وارد کردن هر گونه خللی به انقلاب بوده و به فرموده امام راحل آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

حفظ وحدت میان مردم و مسئولین اصلی ترین نیاز امروز است

کشیش کلیسای شرق آشور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، عنوان کرد: هدف اصلی دشمنان ایران در زمان حاضر برهم زدن وحدت مردم و اقوام حاضر در کشور است.

داریانوش عزیزان، افزود: مسئولان و دست اندرکاران باید در این زمینه تلاش کنند تا با تدابیر مناسب نسبت به اصلاح وضعیت کشور تلاش کرده و وحدت و انسجام ملی را حفظ کنند.

وی، ابراز داشت: اتحاد و همدلی برای مردم ایران نمادی از دین و عقیده آن ها بوده و در دوران مختلف انقلاب نیز شاهد تجلی این عزت و استقلال بوده ایم.

حضور پر شور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: امروز وظیفه تک تک آحاد ملت ایران است تا با حضور پرشور در این راهپیمایی پیام استقلال و عزت انقلاب را به دنیا فریاد بزنند.

عزیز سهندی افزود: راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خاطر شرایط خاص کشور در سالهای اخیر به ویژه تحریم ها و توطه های دشمنان دارای اهمیت بسیاری بوده و حضور ملت به عوامل داخلی و خارجی نشان می دهد که این مردم همچنان پیرو خط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری هستند.

وی ابراز کرد: دشمنان در تلاش هستند تا مردم را از نظام و کشور دلسرد کنند و حضور پرشور در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان این یاوه گویان خواهد بود.

۲۲ بهمن نقطه عطف مبارزات ملت ایران است

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، ضمن با شکوه خواندن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: آحاد مردم اعم از شیعه و سنی به وظیفه خود که حضور پرشور در راهپیمایی است، عمل کرده و حضوری قدرتمند و دشمن شکن در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین عسگر دیرباز، افزود: مردم استان امسال نسبت به سال های قبل با قدرت و صلابت بیشتری شعار «مرگ برآمریکا» را فریاد زدند، چرا که هیچگاه دشمنی ما با آمریکا از اذهان عمومی پاک نخواهد شد.

وی، با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تیری به چشم دشمنان نظام و انقلاب است، گفت: بهترین پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکا وحدت مسلمانان، حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حمایت از ولایت فقیه، اعتنا نکردن به صحبت های دشمن است.

حجت الاسلام دیرباز، افزود: با این حال با بصیرت مردم، حضور همیشگی آنان در صحنه، هدایت های داهیانه امام(ره) و درایت مقام معظم رهبری، این نظام همواره پابرجا بوده و در مسیر توسعه و ترقی گام برداشته است.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: ۲۲ بهمن نقطه عطف بزرگی در مبارزات ملت ایران و الهام بخش بسیاری از نهضت هایی آزادی بخش و حق طلبانه جهان و روز تجدید میثاق با امام(ره) شهدا و آرمان های نظام مقدس اسلامی است.

وی، خاطرنشان کرد: مردم همچون سالهای گذشته باری دیگر به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با نیت قربه الی الله با شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام دیرباز ۲۲ بهمن را روز نشان دادن بصیرت و وفاداری مردم انقلابی ایران به دشمنان عنوان کرد و گفت: مردم انقلابی با حضور پرشور و شکوه خود باری دیگر مشتی محکم بردهان یاوه گویان زده و نشان دادند ما همچنان پای حفظ عزت، شرف و جمهوری اسلامی خود هستیم و خواهیم ماند.

انتهای پیام/