کد خبر: 1458970
همزمان با 40 سالگی انقلاب اسلامی صورت گرفت؛
عرضه نسخه کامل بازی «ایران 57» از سوی مرکز متنای سازمان فضای مجازی بسیج
همزمان با 40 سالگی انقلاب اسلامی و محصول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی، بازی «ایران 57» که در سال های گذشته توسط این مرکز رونمایی شده بود، عرضه شد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همزمان با 40 سالگی انقلاب اسلامی، محصول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی، بازی «ایران 57» که در سال های گذشته توسط این مرکز رونمایی شده بود، عرضه شد.

داستان بازی ایران 57 از خرداد 1342 آغاز می شود، آنجا که مردم بی گناه ورامین به جرم دفاع از امام امتشان به خاک و خون کشیده می شوند.

در آخرین لحظات ایلیار که رهبری جمعیت کفن پوش را بر عهده دارد، پسر خردسالش را به نام ایلشن را به برادرش می سپارد.

15 سال بعد از این رویداد بازی در نقش ایلیشن که اکنون 25 سال سن دارد پیش گرفته می شود. ایلیشن توسط عمویش وارد گروهک مارکسیستی شده است و اهداف مبارزه خود علیه نظام ستم شاهی را متزلزل می بیند.

این بازی با ایلیشن همراه می شود و ضمن بررسی بیش از 12 واقعه تاثیر گذار در پیروزی انقلاب روند تحول ایلیشن از یک عضو گروهک مارکسیستی به یک انقلابی جان بر کف را بررسی می کند.

آغاز ساخت بازی با موضوع انقلاب اسلامی ایران با نام «ایران 57»، از سال 92 بوده در سال جدید بزرگتر و گسترده تر شده است؛ این بازی در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران که از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای در سال 96 برگزار شده بود عنوان بهترین بازی فرهنگی سال را به خود اختصاص داده است.

عرضه نسخه کامل و پیشرفته این بازی همزمان با دهه فجر و به مناسبت 40 سالگی انقلاب به صورت دیجیتال و در سایت آریو صورت گرفت که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است.

برای دانلود رایگان و استفاده از این بازی لازم است به سایت آریو مراجعه و بازی «ایران 57» دانلود شود.

لینک دانلود: https://ariogames.ir/gamepage/1583/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-57
 

 

 

 

انتهای پیام/ط