کد خبر: 1522077
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان مرکزی:
اجلاسیه دانشگاهیان کنگره ملی ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی ۷ مهر برگزار می شود
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان مرکزی گفت: اجلاسیه دانشگاهیان کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی ۷ مهر ماه در اراک برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان مرکزی امروز در جلسه هماهنگی اجلاسیه دانشگاهیان کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با اشاره به اینکه دشمن امروز با شگردهای مختلفی در پی تخریب فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: لذا پرداختن به این موضوع یک اهمیت ویژه دارد.

ایمانی مقدم اظهار کرد: برای حضور و حمایت از کنگره شهدا نیاز است با یک نگاه انقلابی وارد شویم تا بتوانیم حضوری حماسی و با شکوه در این خصوص داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اجلاسیه دانشگاهیان در ۷ مهر ماه در دانشگاه اراک برگزار می شود گفت: دانشگاه اراک اقدامات و برنامه ریزی های خوبی در این راستا انجام داده که قابل تقدیر است ولی برنامه ریزی ها باید به شکل دقیق تری انجام شوند.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان مرکزی بیان کرد: روسای دانشگاه ها باید زمینه حضور فعال اساتید و هیئت های علمی را در برنامه اجلاسیه دانشگاهیان انجام دهند چراکه این برنامه علاوه بر اینکه در راستای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت است یک برنامه علمی هم می باشد.

ایمانی مقدم اضافه کرد: همچنین اجلاسیه نقش امام در دوران دفاع مقدس که در خمین برگزار می شود برنامه بسیار خوب و علمی است، لازم است همه دانشگاه های استان در این برنامه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: اجلاسیه نقش امام در خمین دو روزه برنامه ریزی شده که اساتید و سخنرانان مطرحی در این برنامه شرکت می کنند و مقالات جامع علمی در راستای تبیین نقش امام ارائه می کنند.

مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های استان مرکزی خاطرنشان کرد: همایش حقوق شهروندی به عهده دانشگاه پیام نور است و به دلیل اینکه بررسی مقالات تخصصی زمان زیادی لازم دارد تاریخ دقیق این همایش مشخص نیست.

انتهای پیام/