کد خبر: 1566603
امام جمعه اراک:
ملت ایران با قدرت در مقابل آمریکا ایستاده است
امام جمعه اراک با اشاره به اینکه ملت ایران با قدرت در مقابل آمریکا ایستاده اند گفت: این نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیارآفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های امروز نماز جمعه شهر اراک با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر ایام الله است چراکه خداوند عنایت کرد شاه فراری شد و انقلاب در این ماه به پیروزی رسید.

دری نجف آبادی با بیان اینکه امام (ره)، آزادگی ، مردانگی و غیرت و شرف را برای ملت ایران زنده کرد افزود: دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی در بخش های عمرانی و زیر ساختی و سایر بخش ها بیشمارند و نباید اجازه داد که این همه حسن و نیکی نادیده گرفته شود.

خطیب جمعه اراک در بخش دیگری از خطبه ها با بیان اینکه آمریکایی‌ها از اینکه در چهار دهه گذشته پایگاه عظیم خود را در ایران از دست داده اند، ناراحت هستند تصریح کرد: مردم ما با قدرت در مقابل آمریکا ایستاده اند و این نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

وی تاکید کرد: مسئولان باید تلاش بیشتری داشته باشند و این وابستگی به نفت را به فراموشی بسپارند و با حمایت همه جانبه از تولید ملی در مسیر استقلال اقتصادی گام بردارند.

دری نجف آبادی گریزی هم به انتخابات دوم اسفند ماه زد و گفت: نمایندگان مجلس آینده باید بدنبال خدمت به مردم و تلاش برای پیشرفت جمهوری اسلامی ایران باشند.

وی تصریح کرد: نماینده مجلس باید نماینده ایران ، اسلام ، قرآن و مردم باشد . نماینده نباید دنبال رابطه بازی، باندبازی و سوء استفاده جناحی و اقتصادی باشد ،چرا که خیانت به مردم خیانت به خون شهدا ،امام و رهبری است.

خطیب جمعه اراک با اشاره به در پیش بودن ایام فاطمیه گفت : حضرت فاطمه (س) چراغ راه همه بشریت تا قیام قیامت است و هیئت های مذهبی باید شان و منزلت بزرگ بانوی اسلام را در مراسم و عزاداری ها رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان  همچنین از کمک و همیاری مردم استان مرکزی در حوادث و سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان تشکر و تصریح کرد: کمک به آسیب دیدگان از وظایف همگانی است که بهترین خدمت بعد از ایمان به خدا خدمت به بندگان خدا است.

انتهای پیام/