کد خبر: 1584479
نتایج قطعی و رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس در استان اردبیل +اسامی و میزان آرا
با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج رسمی شمارش و تجمیع آراء در استان‌ اردبیل اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  سبلان‌ما، بهروز ندایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع ۲۱۴ هزار رای ماخوذه از حوزه انتخابیه اردبیل ،نیر، نمین و سرعین علی نیکزاد ثمرین با ۱۱۷ هزار و ۶۱۲ رای ، سید کاظم موسوی با ۵۹ هزار و ۵۱۶ رای  و صدیف بدری با ۵۳ هزار و ۷۰۸ رای از این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافتند.


وی افزود: از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز از مجموع ۱۱۰ هزار و ۳۹۹ رای ماخوذه عباس جهانگیرزاده با ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای حائز اکثریت آرا شدند.


رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی از مجموع ۴۲ هزار و ۳۹۱ رای ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای حائز اکثریت آرا شدند.


وی تصریح کرد: از حوزه انتخابیه مشگین شهر از مجموع ۷۲ هزار و ۶۵۲ رای ماخوذه ، محمد عباس زاده با ۳۲ هزار و ۲۵۴ رای به مجلس راه یافتند.

ندایی گفت: در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر نیز از مجموع ۴۸ هزار و ۹۵۰ رای ماخوذه سید غنی نظری خانقاه با ۲۲ هزار و ۶۹۸ رای حائز اکثریت آرا شدند.

انتهای پیام/