کد خبر: 1592581
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
پنج هزار پک بهداشتی رایگان در مناطق کم برخوردار ایلام توزیع می شود
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از توزیع پنج هزار پک بهداشتی رایگان شامل ماسک، دستکش و آب ژاول در مناطق کم برخودار ایلام طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ما از توزیع پنج هزار پک بهداشتی توسط پایگاه های محلات در بین مناطق کم برخوردار شهر ایلام در روزهای آتی خبر داد.

وی گفت: این پک بهداشتی شامل ماسک، دستکش و آب ژاول است که بصورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.

سردار شاکرمی خاطرنشان کرد: همچنین چهار کارگاه خیاطی جهت تولید ماسک را اندازی شده که روزانه سه هزار عدد ماسک تولید می کنند.

فرمانده سپاه استان ایلام افزود: در همین راستا چهار هزار و 754 نفر از بسیجیان در زمینه های مختلف در حال خدمت رسانی به مردم عزیز می باشند.

سردار شاکرمی اظهار کرد: علاوه بر این رزمایش دفاع بیولوژیکی بسیجیان ایلامی به منظور ضدعفونی و گندزدایی کردن معابر مناطق مختلف شهر ایلام در نوبت های مخلتف با در اختیار قرار گرفتن 120 هزار لیتر محلول گندزدایی انجام گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در دیگر شهرستان های استان نیز گفت: شبیه این برنامه در سایر شهرستان های استان انجام گرفته و یا انجام خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/