کد خبر: 1594414
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی:
3 هزار عدد ماسک غیربهداشتی در اراک کشف شد
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: سه هزار عدد ماسک غیربهداشتی و غیر استاندارد به همت معاونت غذا و دارو و حراست دانشگاه علوم پزشکی اراک با هماهنگی سازمان های امنیتی در یکی از مغازه های محله های اراک کشف و ضبط گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یاسر قربانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: با ادامه یافتن طرح‌های عملیاتی در برخورد با معدود افراد فرصت طلب و سودجو از شرایط اجتماعی جامعه، حراست دانشگاه علوم پزشکی استان در انجام تحقیقاتی از توزیع تعدادی ماسک های غیربهداشتی در سطح شهر مطلع شدند.

وی بیان کرد: در مراحل تحقیقات عامل توزیع این ماسک‌ها که فردی دارای یک واحد صنفی در یکی از محله های شهر اراک بود، شناسایی و زمانی که فرد در حال توزیع این تولیدات غیربهداشتی بود، دستگیر شد.

قربانی اظهار کرد: در بازرسی از واحد صنفی فرد دستگیر شده، تعداد سه هزار عدد ماسک که در ارزیابی کارشناسان معاونت غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی غیربهداشتی و غیرمجاز بود، کشف شد.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارسال شد.

انتهای پیام/