کد خبر: 1596714
مسئول کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در خلیل آباد:
300 سبد غذایی، بهداشتی و فرهنگی به نیازمندان در خلیل آباد اهدا شد
حسین صدیقی ثانی گفت: به همت کانون خادمیاران آستان قدس رضوی و با همکاری خیرین شهرستان، 300 بسته مواد غذایی، بهداشتی و فرهنگی به ارزش 120 میلیون تومان بین نیازمندان خلیل آباد توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین صدیقی، مسئول کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که ویروس کرونا برای قشر ضعیف جامعه درست کرد، تصمیم گرفته شد با همکاری خیرین شهرستان و آستان قدس رضوی بسته‌های مواد غذایی، بهداشتی و فرهنگی بین این عزیزان توزیع شود.

وی با بیان اینکه 300 بسته شامل برنج، روغن، حبوبات و سایر اقلام خوراکی، بهداشتی و فرهنگی در شهرستان تهیه و توزیع شد، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این بسته‌های مواد غذایی یک میلیارد و دویست میلیون ریال بود که با همکاری خیرین شهرستان و آستان قدس رضوی آماده شد.

مسئول کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در خلیل آباد از برنامه ریزی خادمان رضوی در این شهرستان در طرح ضد عفونی معابر شهری و روستاها خبرداد و تصریح کرد:  بزودی هم 300 بسته دیگر در شهرستان توزیع می شود و خیرینی که تمایل به همکاری دارند می توانند به کانون خادمیاران آستان قدس رضوی در شهرستان مراجعه کنند.

انتهای پیام/