کد خبر: 1597742
عزیزی تشریح کرد:
جزئیات جلسه روسای کمیسیون های مجلس با هیئت رئیسه/اعتراض به عدم رعایت بهداشت در صحن
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با هیئت رئیسه را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فارس، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز اعضای هیأت رئیسه با روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس گفت: در این جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس به عدم رعایت اصول بهداشتی در برگزاری جلسات علنی صحن در روز گذشته و امروز اعتراض خود را‌‌‌ اعلام کردند.

وی افزود: روسای کمیسیون‌های تخصصی در این اعتراض نظرشان بر این بود که اگر به این شکل بخواهد جلسات برگزار شود، نمایندگان آسیب می‌بینند و اگر بخواهد اصول بهداشتی در برگزاری جلسات صحن مانند دیروز و امروز رعایت نشود، اگر جلسات برگزار نشود، بهتر است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: هم چنین در این جلسه موضوع طرح‌ها و لوایحی که نیمه کاره باقی مانده‌اند مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر این نکته تأکید شد که تا پایان دوره فعلی مجلس کار این طرح‌ها و لوایح به پایان برسد.

عزیزی خاطرنشان کرد: در این جلسه به عنوان مثال لایحه مالیات بر ارزش افزوده که 20 ماده آن باقی مانده مطرح شد و همه حاضران در جلسه بر این نکته تأکید کردند که این لایحه، طرح‌ها و لوایح این چنینی باید هر چه زودتر کار بررسی و تصویب‌شان در همین دوره مجلس به پایان برسد.

وی افزود: حاضران در این جلسه هم چنین بر اقدامات لازم پیشگیرانه و درمانی لازم برای رفع بیماری کرونا در کشور تأکید کردند و بنا شد تا روسای کمیسیون‌ها پیشنهاد‌ات خود را‌‌‌ در رابطه با مسائل مختلف مطرح شده در جلسه و از جمله در مورد نحوه برگزاری جلسات صحن به هیأت رئیسه ارائه کنند تا تصمیم لازم در این باره اتخاذ شود.

انتهای پیام/ک