کد خبر: 1660040
امام جمعه خرمشهر:
سیاست‌های اقتصادی ناکارآمد، عامل گرانی است/ عدم تداوم تحریم تسلیحاتی نتیجه مقاومت ملت ایران است
حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور گفت: گرانی‌فشار مضاعفی بر مردم وارد کرده و این نشان می‌دهد برنامه‌ها و سیاست‌های اقتصادی اعمال شده در این زمینه ناکارآمد و نادرست بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور امام جمعه خرمشهر در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر، اظهار داشت: لغو تحریم تسلیحاتی بر اساس قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت یک پیروزی و دستاورد برای جمهوری اسلامی تلقی می‌شود و یک شکست مفتضحانه برای سیاست‌های یکجانبه گرایی آمریکا است.

وی افزود: آمریکا در جهت تداوم تحریم تسحیلاتی تلاش بسیاری کرد اما جمهوری اسلامی ایران به گونه‌ای عمل کرد که تمام تلاش‌های آمریکا شکست خورد.

امام جمعه خرمشهر تنها راه حل شکست تحریم‌های اقتصادی دشمن را مقاومت و اتکا به ظرفیت داخل کشور دانست و گفت: رفع تحریم تسلیحاتی ایران یک پیروزی و دستاورد بسیار بزرگ و نتیجه مقاومت ملت ایران می باشد.

حجت‌الاسلام عادل‌پور در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بیان کرد: یکی از ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی برقراری امنیت است.

وی نصب دوربین در خیابان های خرمشهر را ضروری دانست و افزود: برای نصب دوربین‌های مراقبتی در خرمشهر قرار بود منطقه آزاد اروند هزینه‌ آنها را تقبل کند اما متاسفانه تاکنون این کار عملی نشده است.

امام جمعه خرمشهر در بخش دیگری به گرانی افسار گسیخته در بازار اشاره کرد و تصریح کرد: گرانی‌فشار مضاعفی بر مردم به خصوص قشر ضعیف و کم درآمد وارد کرده و این نشان می‌دهد برنامه‌ها و سیاست‌های اقتصادی اعمال شده در این زمینه ناکارآمد و نادرست بوده است.

حجت‌الاسلام عادل‌پور ادامه داد: متاسفانه قیمت کالا و خدمات در بازار هر لحظه افزایش می‌یابد و بسیاری از مردم از ترس گرانی کالا جرات رفتن به بازار را ندارند.

وی متذکر شد: برای کنترل قیمت‌ها باید جلوی اخلال گران اقتصادی گرفته شود تا کسی جرات اخلال در بازار نداشته باشد.

انتهای پیام/