کد خبر: 1660595
مدیرکل صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
جهاد کشاورزی و منابع طبیعی موانع اجرای پروژه جهش تولید در لنده
صفایی ازممانعت فعالیت اجرایی پروژه منطقه گردشگری موگرمون توسط جهاد کشاورزی و منابع طبیعی که از مهمترین پروژه های جهش تولید در استان است خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید صفایی در گفت و گو با صبح زاگرس،  در خصوص اجرای روند پروژه جهش تولید در شهرستان لنده گفت: پروژه گردشگری بخش موگرمون و ایجاد منطقه گردشگری در حاشیه رودخانه جن با همکاری بنیاد علوی با بیش از پنج میلیارد اعتبار در حال اجرا است.

وی افزود: این پروژه جزء 9پروژه جهش تولید استان است که اعتبارات خاص ملی خود را برای طرح های توسعه ای در حوزه گردشگری دارد که در تمام شهرستان های استان در حال اجرا است.

صفایی در ادامه گفت: باید از خدمات ویژه بنیاد علوی در حوزه های مختلف قدردانی کرد چرا که پروژه مهم گردشگری شهرستان لنده  نیز با همکاری این بنیاد در حال کار است.

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان گفت: منابع طبیعی و جهاد کشاورزی در روزهای گذشته  اقدام به تعطیلی پروژه ای کردند که نقش حیاتی در توسعه گردشگری شهرستان دارد.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم تفاهم نامه های صورت گرفته با بنیاد و مسولان شهرستان لنده روند اجرایی این پروژه و اولویت آن برای شهرستان باید روند وسرعت بهتری به خود بگیرد و با این اتفاقات متاسفانه نمی توانیم در سیار حوزه ها در این شهرستان هزینه کنیم.

انتهای پیام