کد خبر: 1660836
فرمانده سپاه ناحیه همدان:
اجرای دوباره طرح کمک های مومنانه در همدان/باید از ستاد مبارزه با کرونا تنها یک صدا شنیده شود
سرهنگ علی بقایی گفت: علاوه بر کارهای سابق در ستاد مبارزه با کرونا در سطح استان همدان این بار نیز با متصدیان ارتباط برقرار می کنیم تا نیازهای آنها را شناسایی کرده و درصدد برطرف کردن آن بربیاییم و به فرمایشات رهبری که فرمودند از ستاد ملی یک صدا شنیده شود جامعه عمل بپوشانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ علی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ستاد ملی کرونا همه ما موظف هستیم تا به فرمان رهبری لبیک بگوییم.

وی افزود: بر این اساسا ستاد مردمی کرونا در استان همدان بار دیگر تشکیل شد که در این مرحله کمک به بخش درمان، ضدعفونی ها، نظارت ها و آماده کردن تجهیزات و کمک های مومنانه عرصه هایی است که ورود پیدا می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: حضرت امام خامنه ای و رییس جمهور بار دیگر از نیروهای مخلص بسیجی و مسجدی برای کمکهای هدفمند مومنانه و اقدامات جهادی در مقابله با کرونا یاری طلبیدند.

وی افزود: استدعا دارد همچون ۸ ماه گذشته با همت بسیجی و جهادی وارد میدان شویم و به ندای امام مان لبیک گوییم وازهیچ خدمتی دریغ نورزیم.

سرهنگ بقایی تاکید کرد: استان همدان در بحث کمک های مومنانه از ماه ها قبل فعال و در همه پویش های بسته معیشتی و طرح مهر فعال بوده اما بصورت مجدد و بیشتر در راستای لبیک به فرمایشات رهبری کار را آغاز می کند.

وی افزود: علاوه بر کارهای سابق با متصدیان ارتباط برقرار می کنیم تا نیازهای آنها را شناسایی کرده و درصدد برطرف کردن آن بربیاییم و به فرمایشات رهبری که فرمودند از ستاد ملی یک صدا شنیده شود جامعه عمل بپوشانیم.

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: با توجه به موج سوم کرونا و شرایط جدید بیماری جلسات زیادی را پیش رو داریم تا با دستگاه های مربوطه علوم پزشکی و بهداشت بتوانیم در تمام بخش های نظارت مثل سابق ورود پیدا کرده و کمک حال دستگاه ها باشیم.

انتهای پیام/