کد خبر: 1661991
استاندار گیلان در مراسم معارفه شهردار:
وحدت رمز چیرگی بر مشکلات و انسجام راه حل غلبه بر دشورای ها است
ارسلان زارع گفت: وحدت رمز چیرگی بر مشکلات و انسجام راه حل غلبه بر دشورای هایی است که مسئولان در جهت رسیدگی به امور مردم باید سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، ارسلان زارع استاندار گیلان در مراسم آیین معارفه شهردار رشت در سالن ناجا، با ییان اینکه سیره پیامبر اکرم(ص) برای همه اعصار الگو و مظهر جلوه الهی است اظهار کرد: وحدت رمز چیرگی بر مشکلات و انسجام راه حل غلبه بر دشورای هایی است که مسئولان در جهت رسیدگی به امور مردم باید سرلوحه کار خود قرار دهند.

ارسلان زارع با اشاره به سابقه تمدنی و میراث فرهنگی شهر رشت بیان کرد: سرمایه های ارزشمند فرهنگی و اجتماعی رشت، مدنیت و تمدن شهرنشینی مردمی که در حوزه های مختلف که صاحب اولین ها بودند در گستره ایران شهره است.

استاندار گیلان با بیان اینکه راهکارهای جلب رضایت مردم در این منطقه خاص جغرافیایی باید همواره مد نظر شهردار رشت باشد افزود: افزایش رضایت سطح زندگی مردم علاوه بر مصادیق مادی و جلوه های ظاهری، تعامل با شهروندان نیز حائز رتبه بالا به جهت اثرگذاری در کوتاه و بلند مدت است.

وی با تاکید بر اینکه هم افزایی شورای شهر با نهاد شهرداری بر بستر سازی برای بهبود کیفیت زندگی تک تک شهروندان مستقیما اثر گذار است بیان کرد: مشکلاتی نظیر ترافیک، زباله و پسماند، مناطق حاشیه رشت، رودخانه ها و توسعه مراکز فرهنگی و بهداشتی … بخشی از دشورای هایی مردم رشت است.

شهردار رشت لحظه ای از خدمت به مردم غافل نشود

مقام عالی دولت در استان گیلان خطاب به شهردار رشت با بیان اینکه لحظه ای از خدمت به مردم غفلت نشود خاطرنشان کرد: ارتباط دو سویه با شورای شهر دشت، نمایندگان مجلس و سایر دستگاه ها، استفاده از صاحب نظران، اتخاذ تصمیم گیری های لازم برای رفع مشکلات مختلف به ترتیب الویت و پاسخگویی به مطالبات مردم از جمله مواردی است که شهردار کلانشهر رشت باید مدنظر داشته باشد.

زارع با بیان اینکه اختلاف نظر در پیشبرد برنامه های توسعه ای امر طبیعی است و نباید به معطل شدن کارها بدل شود افزود: اختلاف سلیقه نباید موجب اختلال و کندی در توسعه و پیشبرد امور شهر شود و شورای شهر در فرصت باقیمانده خدمت خود در انجام امور ضمن تسهیل، تسریع داشته باشند.

انتهای پیام/