کد خبر: 1662788
یادداشت:
جسارت به پیامبر اسلام؛ عامل انسجام علیه دنیای بی‌حقوق بشر
مکرون با اهانت بی شرمانه و مکر سیاسی خود نه تنها سوژه اول کاریکاتوریست های برتر دنیا شد که باعث شد در آستانه هفته وحدت، انسجام خوبی در دنیای اسلام علیه دنیای بی حقوق بشر و آزاد غرب شکل بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، این روزها دنیای اسلام زخمی اهانت یکی از سیاستمدارانی است که الفبای ادب و نزاکت و احترام را هنوز نیاموخته است.

در حالی جسارت به ساحت مقدس پیامبر اسلام باعث جریحه‌دار شدن احساسات امت اسلامی و پیروان همه ادیان الهی شده است که رئیس جمهور بی ادب فرانسه نمی داند که حتی توهین به پیامبر مهربانی ها تبلیغ بزرگی برای ترویج و شناخت از شخصیت این بنده بی نظیر خدا و اسلام ناب محمدی است.
 
بی شک، همه مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی و حتی دیگر ادیان و مذاهب احترام زیادی برای پیامبران الهی و به خصوص خاتم پیامبران هستی داشته و دارند اما اهانت بی شرمانه مکرون منحوس باعث شد که بار دیگر عدو سبب خیر شود و نام اعظم پیامبر رحمت و بخشش به سوژه و تیتر اول افکار عمومی دنیا باشد.
 
ساحت مقدس پیامبر و البته غنای بی بدیل فرهنگ ناب اسلامی و محمدی چیزی نیست که با لحن بی ادبانه امثال مکرون ها و ترامپ ها خدشه دار شود بلکه مزخرفات این دلقک های سیاسی باعث می شود که مردم دنیا به این بزرگان الهی و دینی بیشتر توجه کنند و از قضا اتحاد مسلمانان نیز بیش از پیش تقویت شود.
 
آزادی بیان که همچون حقوق بشر دستمایه بسیاری از سیاست مداران غربی و آمریکایی برای عقده گشایی ها در مباحث سیاسی و دینی شده است دیگر گزینه ای نیست که افکار عمومی و هشیار دنیا ندانند که پشت پرده این اهانت ها و بازی ها به کجا ختم می شود و یا ریشه در چه دارد.
 
مکرون با اهانت بی شرمانه و مکر سیاسی خود نه تنها سوژه اول کاریکاتوریست های برتر دنیا شد و نه تنها دنیای اسلام را فراخواند که بار دیگر به احترام پیامبر مهربانی ها به خیابان ها بیایند و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) بفرستند که باعث شد در آستانه هفته وحدت، انسجام خوبی در دنیای اسلام علیه دنیای بی حقوق بشر و نا آزاد غرب شکل بگیرد.
 
ما هم به صف مردم دنیا و جهان اسلام می پیوندیم و با حمایت مجدد از دین، مذهب، آئین و مسلک پیامبر عشق و مهربانی با تائید بر آزادی بیان اما به شیوه اسلامی اهانت این سیاست مدار بی نزاکت را محکوم می کنیم و همچون میلیون ها انسان که صدای صلوات شان به عرش رسیده است بر محمد و آل محمد(ص) درود و صلوات می فرستیم.
 
عباس یوسفی، مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس خوزستان
 
 
انتهای پیام/