کد خبر: 1663204
معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:
هرج و مرج‌های فعلی آمریکا معلول سست‌شدن ابرقدرتی او در جهان است
رضایی گفت: آمریکا با یک هولوکاست وحشتناک علیه سرخ پوستان شکل گرفت و امروز باید گفت این ظلم و جنایت ها توسط حاکمان و پلیس آمریکا علیه مردم آمریکا بکاررفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضایی سیاسی معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در گفت و گو با سپاس، با اشاره به جنایت آمریکا، اظهار کرد: آمریکا از زمان شکل گیری تاکنون رکورد حمله وتجاوز به ملت‌ها و دولت‌ها را شکسته است.

معاون سیاسی سپاه استان بوشهر گفت: آمریکا براساس یک هولوکاست واقعی علیه سرخ پوستان حاکمان واقعی سرزمین آمریکا شکل گرفته است درواقع با یک نسل کشی گسترده و وحشتناک که حدود صدمیلیون سرخ‌پوست در این جنایت کشته شدند تاا آمریکای فعلی شکل گرفت.

رضایی افزود: فاجعه بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی در جنگ جهانی دوم توسط آمریکا و کشته شدن ۲۲۰هزار نفر بصورت آنی و نیز صدها هزار نفر طی سالها دچار فاجعه ناشی از این جنایت بزرگ ضد بشری آمریکا در ژاپن شدند.

وی عنوان کرد: تجاوز به ویتنام و شرکت در کشتار بیش از سه ملیون ویتنامی از دیگر جنایت آمریکا بود که طی ۱۶سال تجاوز آمریکا به ویتنام سالانه حدود ۵۰۰هزار تن بمب برسر مردم این سرزمین ریخته است.

رضایی ادامه داد: حمایت های همه جانبه از رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی در تجاوز ، قتل وکشتار، اقدامات ضد حقوق بشری وسایر جنایت این رژیم نامشروع علیه ملت مظلوم فلسطین وسایر ملت های مسلمان، کشتار مردم کره توسط آمریکا در سال ۱۹۵۰، حمله به افغانستان و عراق  و جنایت بزرگ آمریکایی‌ها علیه ملت مظلوم افغانستان و عراق  در طی این سالها، ساختن داعش و جنایت علیه بشریت در جهان اسلام نمونه‌ای دیگر از جنایات آمریکا است.

این فعال سیاسی با شاره به همدستی آمریکا با رژیم بعث عراق، خاطرنشنان کرد: از حمله به ایران در طی ۸سال دفاع مقدس و انجام ظلم های تاریخی علیه جمهوری اسلامی بیش از ۴۲سال گذشت. تا کنون در قالب حمله نظامی، تحریم های اقتصادی، زدن هواپیمای مسافربری ایران،  اقدامات تروریستی دولتی آمریکا در به شهادت رساندن سردار دلها حاج قاسم سلیمانی وسایر شهدای انقلاب اسلامی، حمایت از گروههای نفاق و تجزیه طلب شاهد اثبات دشمنی آمریکا بوده‌ایم.

رضایی افزود: اندیشکده های آمریکا در تحلیل ها وبررسی‌ها به این نکته اشاره کرده اند و بخوبی پایان ابرقدرتی آمریکا را درک کرده اند. اساسا باید پرسید آمریکا طی ده سال گذشته در کدام جنگ نیابتی و یا مستقیمی که شرکت داشته پیروز شده است ؟ خواهید دانست که شکست های متعدد آمریکا علی الخصوص در مقابل انقلاب اسلامی به یک سناریوی زجر دهنده برای حاکمان برکاخ سفید تبدیل شده است.

وی بیان کرد: امروز حتی مردم آمریکا در یک خیزش بزرگ طی چندماه گذشته ،پرچم ایالت متحده را آتش زدند و علیه حاکمان تروریست خود شعار دادند. دریک جمله باید گفت خیزش بزرگ مردم آمریکا علیه ایالات متحده آغاز شد.

معاون سیاسی سپاه استان با اشاره به هرج ومرج فعلی در آمریکا، تصریح کرد: هرج مرج فعلی آمریکا معلول سست شدن ابرقدرتی آمریکا در جهان است. آمریکا با یک هولوکاست وحشتناک علیه سرخ پوستان شکل گرفت و امروز باید گفت این ظلم و جنایت ها توسط حاکمان و پلیس آمریکا علیه مردم آمریکا بکاررفته است. آمریکای امروز در حال افول شدید است و از مولفه های قدرت بلامنازع جهانی خارج شده است و شاید بهتر بشود گفت آمریکای امروز باید بجای ابرقدرتی بیشتر فکر جلوگیری از فروپاشی خود باشد.

وی عنوان کرد: یکی از معاهدات و توافقاتی که جنبه بین المللی داشت و برای ملت ایران کاملا قابل ملموس هست  توافق برجام بود. دولت فعلی جمهوری اسلامی تمامی تعهدات خود در برجام را انجام داد. سازمان ملل هم انجام این تعهدات را تایید کرد، ولی مشاهدهه کردیم همانطور که رهبر معظم انقلاب پیش بینی کرده بودند آمریکاییها از برجام خارج شدند وتحریم های  جدیدتری علیه ملت ایران اعمال کردند.

این فعال سیاسی ابراز کرد: این ها یکبار دیگر نشان داد که اعتماد به امضای شیطان اشتباهی بزرگ است که از این تجربه های سخت  همه گروههای سیاسی باید بخوبی درس بگیرندوکشور را معطل مذاکرات بی حاصل با امریکا و اتحادیه ی بی خاصیت اروپا نکنند.

 

انتهای پیام/