کد خبر: 1673715
آنالیزور و عضو کادرفنی تیم فولاد:
پیشکسوتان واقعی میراث دار باشگاه فولاد هستند
سید محمد منتظری گفت:تعدادی از افراد نسل طلایی فولاد در کادرفنی فولاد و فولادنوین هستند و این‌ها به همراه پیشکسوتان واقعی میراث‌دار باشگاه فولاد هستند، کسانی که برای فولاد افتخار آفرینی کرده‌اند نه کسی که هیچ افتخاری برای این باشگاه کسب نکرده است و تنها مصاحبه انتقاد آمیز کردن را یاد گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد منتظری آنالیزور و عضو کادرفنی تیم فولاد در گفت‌وگو با خبرنگار رهیاب، در خصوص دیدار تیمشان مقابل آلومینیوم اراک گفت: می‌دانستیم بازی سختی برابر تیم آلومینیوم داریم چرا که تیم آلومینیوم تدافعی بازی می‌کند و گل زدن به چنین تیم‌هایی سخت است، موقعیت های خوبی را خلق کردیم اما تبدیل به گل نشدند و فکر می‌کنم اگر در نیمه اول از آن چند موقعیت استفاده می‌کردیم، با اختلاف چند گل پیروز از زمین بیرون می‌آمدیم و برد راحتی را کسب می‌کردیم اما در برابر این چنین تیم‌ها که مدام وقت‌کشی می‌کنند و بازیکنشان به زمین می‌افتد، هرچه به دقایق پایانی نزدیک شوید، گل زدن سخت تر است‌.

وی ادامه داد: هر بازی برای تیم ما تجربه خواهد شد و قطعا در نبردهای آتی این امتیازات را جبران خواهیم کرد، بالاخره در دو بازی اخیر بد شانس بوده‌ایم و اگر پنالتی دقیقه آخر بازی برابر گل‌گهر گل‌ می‌شد و یا اینکه از موقعیت های روز گذشته استفاده می‌کردیم، اکنون صدرنشین بودیم. چیزی از دست نداده‌ایم و فرصت برای جبران بسیار است، هواداران فولاد مطمئن باشند که ما برای موفقیت تیم از جان خواهیم گذشت تا بتوانیم باعث شادی شان شویم. البته نباید از درخشش گلر آلومینیوم نیز بگذریم که چند موقعیت را گرفت و فکر می‌کنم اگر روز خوب او نبود، برد راحتی را کسب می‌کردیم. از هواداران فولاد ممنونیم که کنار ما هستند و از تیم، کادرفنی و بازیکنان حمایت می‌کنند.
 
آنالیزور تیم فولاد درباره انتقادات سیاوش بختیاری زاده از خط حمله تیم گفت: هیچ کس در دنیا کامل نیست و ما نیز آغوشمان برای انتقادات باز است اما انتقادات سازنده، نه انتقادی که از سر کینه و طمع باشد. بعضی هنوز از فصل قبل عبرت نگرفته‌اند، زمانی که فولاد در کورس سهمیه بود با مصاحبه های خود قصد تضعیف از بین بردن اتحاد بین تیم و هواداران را داشتند اما خدارا شکر که تیم سهمیه گرفت و دشمنان فولاد به هدفشان نرسیدند، بعد از سومی فولاد و کسب سهمیه مردم خوزستان و هواداران فولاد به خیابان ریختند و شادی کردند نه مثل شما که غمگین بودید. خط حمله خیلی خوبی داریم و صحبت‌های ایشان درباره خط حمله ما بر چه مبنایی است؟ این صحبت‌ها غیر فنی است چرا که تیم ما اکنون پنج گل زده و دومین خط حمله برتر لیگ است، بهتر است معیار ما آمار و واقعیت باشد. 
 
 وی در جواب به صحبت‌های سیاوش بختیاری زاده نیز افزود: هر مربی که در فولاد بوده، این آقا همین صحبت‌ها را کرده تا تخریبش کند و یک بار نیامده مثبت صحبت کند، ایشان بداند که اینجا جایی برایش نیست، چون سنى از ایشان گذشته و بهتر است با این سن و سال به فکر مدرسه فوتبال باشند. من نمی‌دانم چرا شهر دیگر، استان دیگر به او تیم نمی‌دهند و تنها به فکر اینجا هستند. ایشان وقتی فصل قبل تیم ما سهمیه آسیایی گرفت چرا به بازیکنان و هواداران تبریک نگفت مگر مدعی هوادار فولاد بودن نیست؟ نیم فصل پارسال از خرید پاتوسی و احمدزاده انتقاد کردند و آنها را خرید ضعیف اعلام کردند اما همین بازیکنان بهترین خریدهای فصل شدند و از عوامل موفقیت تیم در کسب سهمیه آسیایی در کنار بقیه بازیکنان بودند، چرا در این خصوص صحبتی نمی‌کنند، معلوم شد که درک درستی از فوتبال ندارند. افتخاری که کادرفنی فولاد برای این تیم فصل قبل توانست کسب کند را ایشان نمی‌تواند با صحبت‌های خود پاک کند.
 
وی افزود: ایشان می‌گویند اگر هواداران در بازی با آلومینیوم در ورزشگاه بودند، اتفاقات خیلی بدی رخ می‌داد و این صحبت توهین به هواداران فولاد و فوتبال خوزستان است. یعنى هواداران خوب خوزستانى با یک مساوى بى احترامى می‌کنند؟ ما تا به امروز هیچ بدى و بى احترامى از هواداران خوب و خونگرم فولاد جز حمایت چیزی ندیده‌ایم که همیشگى بوده است. آن‌ها فهیم و فوتبال فهم هستند و فصل قبل حتی زمانی که تیم ما برابر صنعت نفت و پرسپولیس شکست خورد، ایستاده تیم را تشویق کردند و ایشان باید بداند هواداران فولاد فوتبال فهم هستند و با این صحبت‌های نخ نما تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند و رابطه تیم و هواداران عالی است و با این صحبت‌های توهین آمیز به هواداران، خراب نمی‌شود.
 
منتظری همچنین گفت: پیشکسوتان فوتبال خوزستان امثال فرزاد آهک‌پور، محمد عارف‌نیا، عزیز فریسات، یعقوب فرسیات، علی بداوی ، حسین کعبی، جلالى کاملى رحیم حلفی، عادل حردانی و ... هستند و اگر کسی بخواهد خود را پیشکسوت بداند، این عزیزان هستند اما این آقا به دنبال منافع خود و سهم‌خواهی از فولاد است اما باز هم می گویم این‌جا جایى براى افراد مسن و امتحان پس داده، نیست. تعدادی از افراد نسل طلایی فولاد در کادرفنی فولاد و فولادنوین هستند و این‌ها به همراه پیشکسوتان واقعی میراث‌دار باشگاه فولاد هستند، کسانی که برای فولاد افتخار آفرینی کرده‌اند نه کسی که هیچ افتخاری برای این باشگاه کسب نکرده است و تنها مصاحبه انتقاد آمیز کردن را یاد گرفته است.
 
وی افزود: این آقا درباره کادرفنی فولاد صحبت کرده‌اند در حالیکه خودشان یک بازیکن کاملا معمولی بوده‌اند که امثال این بازیکنان در فوتبال بسیارند. ایشان نمی‌تواند  درباره تیم قابل احترام ما نظرات غیرفنی بدهند. بهتر است بدانند اینجا به کسی مجانی چیزی نمی‌دهند و در فولاد همه چیز بر اساس لیاقت است. مثل اینکه فصل قبل برایشان درس عبرت نشد، ابتدای فصل، میانه فصل و حتی قبل از بازی آخر با مصاحبه‌های خود سعی کردند کار و تمرکز تیمی ما را زیر سوال ببرند اما در پایان تیم ما سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد و برای این آقا فقط شرمندگی ماند و دیگر سکوت کردند.
 
آنالیزور فولاد خوزستان همچنین گفت: ایشان در چند سال اخیر کجا فعالیت کرده‌اند؟ سرنوشت استقلال اهواز را به کجا کشاندند؟ بهتر است درباره این موارد صحبت کنند، بگویند چگونه و با چه ترفندی پس از مرحوم محمود یاوری خود را سرمربی استقلال اهواز کردند و با این تیم ریشه‌دار و محبوب در اهواز چه نتایجی را رقم زدند.
 
وی در انتها گفت: در خانواده بختیاری زاده بازیکنان بزرگ و محترم وجود دارد که همیشه با کادرفنی در ارتباط هستند و برای ما آرزوی موفقیت می‌کنند، آن عزیزان بابت مصاحبه‌های ایشان عذر می‌خواهند، این آقا صحبت هایش را حتی در خانواده خود قبول ندارند چگونه فکر می‌کنند که هواداران فهیم فولاد بخواهند با این صحبت‌ها تحت تاثیر قرار بگیرند، اتحاد مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و هواداران فولاد به هیچ وجه گسستنی نیست و بهتر است این آقا به دنبال منافع خود در جای دیگر باشند. همه طرفداران تیم‌ها از تیم‌شان قهرمانی می‌خواهند. ما تیم ششم از نظر هزینه هستیم، تیم‌هایی که از ما بیش‌تر خرج کرده‌اند حرفی از قهرمانی نمی‌زنند و قولى نمی‌دهند، کسى که در فوتبال مثل ایشان صحبت کند هیچى از فوتبال دنیا متوجه نیست، کدام مربى در دنیا اول فصل می‌گوید ما قهرمانیم، همه می‌گویند تلاش می‌کنیم اما ایشان از قهرمانی صحبت می‌کند و این صحبت‌ها چیزی جز منافع خود نیست. ایشان بهتر است به فکر آخرت خودش باشد تا مربیگرى، چون الان تمام دنیا از مربیان جوان استفاده می‌کنند.
 
انتهای پیام/