کد خبر: 1675622
به‌منظور بررسی آخرین وضعیت بندر امام خمینی(ره)؛
فرمانده کل سپاه پاسداران به خوزستان سفر کرد
سردار حسین سلامی ساعتی قبل وارد خوزستان شده و به منظور بررسی آخرین وضعیت شهرستان ماهشهر و بندر امام خمینی ره پس از آبگرفتگی اخیر، در این شهرستان حضور پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل رهیاب، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ساعتی قبل از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید حاج قاسم سلیمانی اهواز وارد استان خوزستان شد.

بر اساس این خبر، سردار حسین سلامی به همراهی سردار شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر عج خوزستان و سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ص به منظور بررسی آخرین وضعیت شهرستان ماهشهر و بندر امام خمینی ره پس از آبگرفتگی اخیر، به این شهرستان سفر خواهد کرد.
 

شهرهای بندر امام خمینی(ره)، ماهشهر و اهواز بیشترین خسارت آبگرفتگی ناشی از بارش شدید باران در اوایل هفته گذشته را متحمل شدند.

میزان بارندگی شدید اوایل هفته گذشته در ۲ شهر ماهشهر و بندرامام خمینی(ره) که حدود ۱۵ کیلومتر از هم فاصله دارند ۱۶۷ میلیمتر گزارش شد.

۲۵ آذر ۱۳۹۸ نیز بر اثر بارندگی شدید بخش‌های وسیعی از کلانشهر اهواز ، کارون و آبادان دچار آبگرفتگی شد و خسارت زیادی به مردم و وسایل خانگی آنان وارد شد.

 

انتهای پیام/