کد خبر: 1697136
مسئول فناوری و اطلاعات سپاه قدس گیلان خبر داد؛
برتری سپاه قدس گیلان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور
مسئول فناوری و اطلاعات سپاه قدس گیلان، گفت: استان گیلان قادر به برقراری ارتباطی امن و پایدار، متناسب با جغرافیای استان است و در راستای خدمت رسانی به مردم گیلان به خود متکی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، محمد رحمانی دبیر اشراف سپاه قدس گیلان در حاشیه اختتامیه دهمین جشنوار مالک اشتر سپاه قدس گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل‌(ع) در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره مالک اشتر سپاه‌ اظهار کرد: این جشنواره رقابتی سالم و فرصتی مناسب برای ایجاد شور و شوق در کلیه رده‌های سپاه است که بتوانند توانایی‌های دفاعی خود را به نمایش بگذارند.

 

رحمانی با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری سپاه گیلان در دهمین دوره جشنواره مالک اشتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: کلیه رده‌های سپاه در شهرستان های کشور مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرند.

تجلیل از بسیج محلات سپاه قدس گیلان در جشنواره بسیج

دبیر اشراف سپاه قدس گیلان ادامه داد: در جشنواره مالک اشتر استان گیلان علاوه بر کسب رتبه برتر کشوری در حوزه اطلاعات و فناوری، در رده بسیج محلات نیز سپاه قدس گیلان به‌عنوان رده برتر در جشنواره بسیج تجلیل می‌شود.

فناوری اطلاعات و ارتباطات شاخص اصلی تصیم گیری و تصمیم سازی در سازمان ها

سرهنگ پاسدار محمدرضا قربانیان مسئول فناوری و اطلاعات سپاه قدس گیلان و رتبه برتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جشنواره مالک اشتر اظهار کرد: فناوری اطلاعات و ارتباطات در هر سازمانی شاخص اصلی در تصمیم گیری و تصمیم سازی محسوب میشود.

قربانیان با اشاره به تاکید رهبر معظم‌انقلاب بر تکیه بر بومی سازی در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: امروز استان گیلان قادر به برقراری ارتباطی امن و پایدار، متناسب با جغرافیای استان است و در راستای خدمت رسانی به مردم گیلان به خود متکی است.

مسئول فناوری و اطلاعات سپاه قدس گیلان با اشاره به خدمات سپاه به ملت ایران در تمام حوادث و بحران ها بیان کرد: سپاه همواره در عرصه های مختلف در کنار ملت ایران در بحران های طبیعی مختلف و در راستای خدمت رسانی به مردم در کنار سایر سازمان ها است.

وی در تشریح طرح برتر خود در این جشنواره گفت: این یک طرح بومی درباره تسهیل و تسریع برقراری ارتباط در کل استان بویژه در نقاط صعب العبور برای کمک به مخابرات استان در حوادث طبیعی نظیر سیل، زلزله و برف که ارتباطات کشوری قطع میشود است.

قربانیان ادامه داد: فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان تسهیل کننده امور تمام سازمان ها محسوب میشود و وظیفه خدمت رسانی به مردم را در بحران های طبیعی را بر عهده دارد.

ضرورت انجام مأموریت های غیرحضوری و تصویری

مسئول فناوری و اطلاعات سپاه قدس گیلان با تاکید به حداقل رساندن حضور فیزیکی در ماموریت ها بیان کرد: ایجاد ارتباطات امن و پایدار در تسهیل فرایندهای مدیریت در کنترل سازمانی نقش اساسی را ایفا میکند که با تمرکز بر این موضوع و توجه به بحران های طبیعی و بویژه شیوع ویروس کرونا می بایست ماموریت ها و خدمت به مردم بصورت تصویری، آنلاین و بر خط انجام شود.

رونمایی از کتاب مدیریت عملکرد با نگاهی بر زندگی سردار شهید قاسم‌سلیمانی

به گزارش خبرنگار ۸دی، در ادامه این مراسم از کتاب مدیریت عملکرد با نگاهی بر زندگی سردار شهید قاسم‌سلیمانی رونمایی شد.

انتهای پیام/