کد خبر: 1703904
قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی:
مهمترین وظیفه امروز ما به‌عنوان سربازان ولایت، تقویت نظام اسلامی است/ آمریکا قصد دارد در آستانه انتخابات نظام را تهدید کند
بومیان گفت: مهمترین وظیفه امروز ما به‌عنوان سربازان ولایت تقویت نظام اسلامی است. ملت ایران توانستند با هدایت امام(ره) و مقام معظم رهبری گام اول انقلاب اسلامی را بخوبی بردارند و دستاوردهای ارزشمندی هم بدست آورند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی در اجتماع اعضای قرارگاه فرهنگی حضرت بقیه الله عج شهر جم، گفت: مهمترین وظیفه امروز ما بعنوان سربازان ولایت تقویت نظام اسلامی است. ملت ایران توانستند با هدایت امام(ره) و مقام معظم رهبری گام اول انقلاب اسلامی را بخوبی بردارند و دستاوردهای ارزشمندی هم بدست آورند.

وی تاکید کرد: کشور ما که در دوران ستمشاهی مستعمره آمریکا شده بود، امروز استکبار جهانی را به زانو درآورده و حتی مایه افتخار برخی ملت های آزادیخواه است.

قائم مقام معاونت سیاسی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: نظام اسلامی همواره در معرض تهدید دشمنان بوده و امروز نیز با شیوه های گوناگون تلاش می کنند به این نظام ضربه بزنند.

بومیان با اشاره به اوضاع آمریکا، گفت: د‌ولت جدید آمریکا مقابله با جمهوری اسلامی را با شیوه دیگری ادامه می دهد. دشمن در تلاش است در آستانه انتخابات نظام را تهدید کند.

وی افزود: حربه آنها کاهش حضور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ میباشد که ان شاءالله با مشارکت حداکثری مردم تیر آنها به سنگ خواهد خورد و این توطئه نیز خنثی خواهد شد.

 

انتهای پیام/