کد خبر: 1713727
راز جنایت هولناک در گنبد کاووس کشف شد
فرمانده انتظامی گنبد از کشف راز جنایت هولناک مادر و فرزند در گنبد کاووس، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، محمود علی فر بعد از ظهر چهارشنبه در در تشریح قتل یکی از شهروندان گلستانی اظهار کرد: در ۲۵ آذرماه سال جاری جسد مرد ۴۵ ساله در حاشیه جاده روستایی به پلیس آگاهی گزارش شد.

وی افزود: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که متوفی اختلاف خانوادگی شدید با همسرش داشته که این موضوع ذهن ماموران را به سمت به قتل رساندن نامبرده توسط همسر و یا اعضاء خانواده هدایت کرد.

علی فر ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی همسر متوفی به پلیس آگاهی دعوت که در ابتدا منکر وجود هرگونه اختلاف و درگیری با همسرش شد، لذا با توجه به تناقض گوئی های زن جوان، با ارائه مستندات از سوی پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس تصریح کرد: زن جوان در اعترافات خود عنوان کرد که چند سالی است که با همسرش اختلاف خانوادگی داشته و طبق معمول در شب حادثه با همسرش درگیر شده که پس از اتمام درگیری مقادیری داروی خواب آور را به او داده و وی را بیهوش می‌کند.

وی بیان کرد: متهم پس از بیهوش کردن همسرش او را به قتل رسانده و با همدستی فرزند خانواده با خودرو جسد را به یکی از جاده‌های روستایی اطراف شهرستان منتقل و در حاشیه جاده رها می‌کنند.

علی فر یادآور شد: فرزند خانواده که پسر ۱۹ ساله‌ای است هم در این ماجرا لب به اعتراف گشود و به همدستی در قتل پدر اعتراف کرد.

وی بیان کرد: فرزند مقتول عنوان کرد که به دلیل وجود اختلاف خانوادگی شدید مادرم این نقشه شوم را طراحی و قرص‌های خواب آور را که توسط فردی دیگر تهیه شده بود به پدر دادیم و پس از به قتل رساندن پدر اعلام مفقودی اش را به پلیس اعلام کردیم.

طبق گفته فرمانده انتظامی گنبدکاووس قاتل و همدستش به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/