کد خبر: 1718206
در تداوم رزمایش کمک های مومنانه انجام شد؛
توزیع 100 بسته معیشتی و عیدانه در مناطق عشایری زاهدان/ افتخار بسیج خدمت بی منت به مردم است
حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از توزیع 100بسته معیشتی و عیدانه در مناطق عشایری شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین فروغی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه که به مناسبت عید مبعث حضرت رسول اعظم(ص) و در آستانه حلول سال جدید صورت گرفت، 100 بسته معیشتی در مناطق عشایری شهر زاهدان توزیع شد.

وی با تاکید بر این مطلب که افتخار بسیج خدمت صادقانه و بی منت به مردم است، افزود: این اقدام در تداوم خدمت بی منت بسیج و با هدف کمک و خدمات‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا در بین جامعه عشایری انجام شد.

مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان استان اذعان کرد: بسته‌های معیشتی برای هر خانوار شامل یک کیسه برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه ‌فرنگی، حبوبات به ارزش هر بسته چهار میلیون ریال است.

این مقام مسئول ادامه داد: خدمت رسانی بی منت یکی از اولویت‌های بسیج و سپاه است که در این راستا برای کاهش آلام اقشار مختلف جامعه از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون اقدامات زیادی برای پیشگیری از انتقال بیماری اعم از آموزش مقابله با بیماری در بین عشایر، ضدعفونی چادرهای عشایری، تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی و همچنین غربالگری صورت گرفته تا هر چه سریعتر شاهد شکست زنجیره انتقال کووید-19 در جامعه باشیم.

انتهای پیام/