کد خبر: 1718964
سرپرست شهرداری ریوش:
شرایط آب‌وهوایی مانع از آسفالت پروژه‌های ریوش شد
برهانی با بیان اینکه هیچ مشکلی برای آسفالت تعداد از معابر سطح شهر که مراحل آماده سازی و زیرسازی آن انجام شده وجود ندارد، گفت: : در نیم‌سال دوم شرایط آب‌وهوایی و بُعد مسافت از کارخانه آسفالت، اجازه اجرای آسفالت این پروژه‌ها را به مجموعه شهرداری نمی داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن برهانی، سرپرست شهرداری ریوش در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ از مرمت آسفالت بلوار امام علی (ع) تا شهریورماه سال آینده خبر داد و اظهار داشت: بلوار امام علی (ع) شهر ریوش یک جاده بین‌شهری و به‌نوعی پیشانی و مرکز تجاری این شهر محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در سفر اخیر استاندار خراسان رضوی به شهرستان کوهسرخ، درخواست رسیدگی به این بلوار از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ریوش مطرح شد، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌هایی که از سمت مسئولان شهرستان و نماینده مردم انجام گرفت، بحث روکش آسفالت این بلوار در لیست مصوبات سفر استاندار قرار گرفت.

سرپرست شهرداری ریوش با تأکید بر اینکه امیدواریم اختصاص بودجه مورد نظر در موعد مقرر اجرا شود تا علاوه بر آسفالت، بحث زیباسازی این بلوار در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: هیچ مشکلی برای آسفالت تعداد از معابر سطح شهر که مراحل آماده سازی و زیرسازی آن انجام شده وجود ندارد.

وی همچنین در ادامه اذعان کرد: در نیم‌سال دوم شرایط آب‌وهوایی و بُعد مسافت از کارخانه آسفالت، اجازه اجرای آسفالت این پروژه‌ها را به مجموعه شهرداری نمی‌داد و امیدواریم با بهترشدن شرایط جوی بتوانیم به تکلیف خود در این امر مهم عمل کنیم.

برهانی ضمن تبریک فرارسیدن نوروز 1400، عنوان کرد: با کنترل و محدودکردن دورهمی‌ها و حتی‌الامکان برگزاری آن در فضای باز می‌توانیم جامعه سلامت را در ارائه خدمات هر چه بیشتر یاری کنیم.

وی تشریح کرد: مسافران و گردشگران هم با توجه به شروع فصل زیبای بهار و همچنین احتمال وقوع بارش‌های سیل‌آسا، جهت جلوگیری از بروز خسارت‌های جانی و مالی از اتراق در مسیر رودخانه‌های خودداری کنند.

انتهای پیام/