کد خبر: 1720627
یکی از چهره های ورزشی استان کردستان:
استقلال و پیشرفت کشور نشان از مردمی بودن انقلاب اسلامی است
زانا سیفی یکی از چهره های ورزشی استان کردستان گفت: جمهوری اسلامی امروز بعد از گذشت چهل سال همچنان با اقتدار از دستاوردهای خود دفاع می کند وبا توجه به اینکه تمامی مسئولین ایران اسلامی توسط مردم انتخاب می شوند این نشان دهنده مردمی بودن انقلاب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، زانا سیفی یکی از بازیکنان فوتبال دهگلان که در سال 1379 در سن 7 سالگی و پایه اول ابتدایی در رشته ورزشی فوتبال شروع  به فعالیت می نماید و در اولین مسابقات کشوری در سن 12 سالگی با تیم منتخب استان به مشهد به عنوان بهترین بازیکن استانی برای حضور در مسابقه عازم مشهد مقدس می شود که در این مسابقه تیم منتخب استان در مشهد مقام چهارم کشوری را کسب می کنند.

 این چهره ورزشی دهگلانی با بیان اینکه «گواه بر مردمی بودن از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است» بیان داشت: شهدا، جانبازان وایثارگران به خاطر رفاه مردم ایران اسلامی جان خود را نثار کردند آنها جان خود را فدا کردند تا اسلام پایدار بماند و حالا وقت آن است که مردم همچنان با مشتهای گره کرده در مقابل قدرتهای الحادی شرق و غرب بایستند و به حمایت خود از نظام اسلامی، کشور و دولت ادامه دهند.

وی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران دارای ویژگی های مختلفی است و به دلیل همین ویژگی هاست که امروز بعد از گذشت چهل سال همچنان با اقتدار از دستاوردهای خود دفاع می کند و با توجه به اینکه تمامی مسئولین جمهوری اسلامی توسط مردم انتخاب می شوند و این نشان دهنده مردمی بودن انقلاب است.

سیفی گفت: توسعه و پیشرفت کشور در ابعاد مختلف یکی دیگر از ویژگی‌های انقلاب اسلامی است که امروزه در عرصه علمی و تاریخی دنیا دانشمندان ما می درخشد، خوداتکائی و استقلال اقتصادی یکی دیگر از ابعاد و ویژگی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

این ورزشکار کُردستانی افزود: چنان‌که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم با اشاره به دستاوردهای دهه‌های اخیر پس از وقوع انقلاب اسلامی، عنوان کردند: به رغم همه‌ی این مشکلات طاقت‌ فرسا، جمهوری اسلامی روزبه‌ روز گام‌های بلندتر و استوارتری به جلو برداشت. این چهل سال، شاهد جهادهای بزرگ و افتخارات درخشان و پیشرفتهای شگفت‌ آور در ایران اسلامی است. عظمت پیشرفتهای چهل‌ساله‌ی ملّت ایران آنگاه بدرستی دیده می‌شود.

وی خواستار بهره برداری از تمامی ظرفیت ها در راستای کمک به ارتقای جامعه شد و گفت: تلاش برای توسعه در تمامی بخش‌ها یکی از نیازهای اصلی در کشور است و انتظار می‌رود که این مهم مورد توجه تمامی مدیران و مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/