کد خبر: 1722474
علی الماسی با کسب ۱۲ رای، رئیس هیات ووشو استان زنجان شد
مجمع انتخابات هیات ووشو استان زنجان، روز چهارشنبه (18 فروردین) با حضور امیر صدیقی (رئیس فدراسیون) برگزار شد و علی الماسی با کسب 12 رای به مدت 4 سال به عنوان رئیس جدید هیات ووشو استان زنجان انتخاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; علی خلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان در مجمع انتخابات هیات ووشو استان زنجان گفت: کادر جدید هیات ووشو از تجربیات موفق مدیریت قبلی و برنامه‌های کاندیدای رقیب برای افزایش افتخارات این رشته ورزشی در استان، بهره بگیرد.

وی با بیان اینکه استخدام قهرمانان ورزشی، قوانین خاصی دارد، اظهار داشت: در این چهارچوب، تمامی کسانی که شرایط احراز دارند به جز یک نفر با پیگیری اداره کل استخدام شده‌اند.

خلیلی خاطرنشان کرد: فرشته قربانی (قهرمان تیراندازی با کمان) علی‌رغم رایزنی‌های فراوان از سوی اداره کل ورزش و جوانان با دستگاه‌های مختلف متاسفانه هنوز نتوانسته به استخدام درآید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه در مورد استخدام فرشته قربانی از دستگاه‌های اجرایی بسیار گلایه‌مندیم، افزود: استخدام قهرمانان ورزشی، نوعی سهمیه برای آن‌ها بوده و از سهمیه استخدام دستگاه نیز کسر نخواهد کرد و انتظارات بر این است که همکاری در این راستا بیش از این باشد تا بتوانیم قهرمانان ورزشی را با این قبیل امتیازات، تشویق کرده و دلگرم کنیم.

وی با بیان اینکه استعدادیابی، مهمترین شاخص موفقیت در تمام هیات‌های ورزشی است، گفت: ووشو با توجه به افتخارات بی‌پایانی که تا به امروز داشته برای در صحنه ماندن و ابقای قطب بودن استان باید بیش از پیش به این مهم پرداخته و موفقیت‌های خود را با استعدادیابی و پرورش قهرمانان، افزایش دهد.

خلیلی افزود: آموزش مربیان و داوران نیز از عوامل تاثیرگذار در درخشیدن ورزش است و آموزش‌ها باید همگام با دنیا و به‌روز دنبال شوند.

امیر صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو نیز در این مجمع گفت: زنجان، قطب ووشو کشور بوده و انتظارات از این استان بالا است.

وی اظهار داشت: حتی در دوران شیوع ویروس کرونا نیز ورزش ووشو همواره با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فعال بوده است.

صدیقی با بیان اینکه برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که در آبان و آذرماه برگزار خواهد شد، آماده می‌شویم، خاطرنشان کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها در شرایط جدید و ویژه کرونایی برای دانش‌افزایی بیشتر استفاده کنیم.

به گزارش موج رسا؛ در پایان این مجمع، علی الماسی با ۱۲ رای از ۱۷ رای به عنوان رئیس جدید هیات ووشو انتخاب و از زحمات رامین موحدنیا (رئیس قبلی هایت) قدردانی شد همچنین محسن یوسفلو، دیگر کاندیدای ریاست هیات ووشو استان زنجان نیز 5 رای به دست آورد.

 

انتهای پیام/