کد خبر: 1722812
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
نقش مؤثر برندسازی محصولات کشاورزی و صنعتی در کشور/ خودکفایی در تولید برنج اولویت است
سردار سلیمانی گفت: در کشور واحدهای تولیدی بسیار خوبی وجود داشته که می‌تواند به اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال کمک کند به این منظور بسیج در زمینه برندسازی محصولات مختلف کشاورزی و صنعتی آمادگی لازم را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی سردار غلامرضا سلیمانی امشب در جلسه برنامه‌ریزی تحقق شعار سال که در استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه ایران قوی یکی از اهداف مقام معظم رهبری در طی چند سال اخیر است، اظهار کرد: یکی از اهداف مقام معظم رهبری در انتخاب شعار سال، داشتن یک ایران قوی است.

 
وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در بسیاری از مؤلفه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی  دارای قدرت بسیار خوبی است، گفت: ایران در مؤلفه قدرت سیاسی فرهنگی نظامی اجتماعی و زیرساختی بسیار قوی بوده و افتتاح پروژه‌های زیرساختی نشان‌دهنده این امر است.
 
خودکفایی در تولید برنج اولویت است
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر لزوم توجه به ایجاد اقتصاد مقاومتی مردم‌سالار در کشور بیان کرد: گیلان ظرفیت‌های مختلفی به لحاظ جغرافیایی، صنعت، گردشگری، صنایع‌دستی و غذایی داشته و یکی از استان‌‌های بسیار مستعد برای تحقق اقتصاد مقاومتی مردم‌سالار است.
 
حل مشکلات اقتصادی در گرو نقش آفرینی مردم است
 
سلیمانی، مسئله خودکفایی برنج در کشور را یک اصل دانست و تصریح کرد: خودکفایی برنج باید به اولویت‌ مسوولان تبدیل‌شده  و هدف‌گذاری‌های لازم در این خصوص انجام و نقشه راه مشخص شود لذا برای انجام این کار آمدن بسیج و مردم پای‌کار باشند.
 
نقش مؤثر برندسازی محصولات کشاورزی و صنعتی در کشور
 
وی با تأکید بر نقش مؤثر برندسازی محصولات مختلف کشاورزی و صنعتی در کشور گفت: در کشور واحدهای تولیدی بسیار خوبی وجود داشته که می‌تواند به اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال کمک کند به این منظور بسیج در زمینه برندسازی محصولات مختلف کشاورزی و صنعتی آمادگی لازم را دارد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در کشور توسط این سازمان خبر داد و گفت:  ۲۰۰ هزار شغل در سال جدید، ایجاد و تثبیت‌شده و بخشی از این میزان شغل به گیلان تعلق‌گرفته و تمامی سازوکار آن را انجام می‌دهد.
 
انتهای پیام/