کد خبر: 1724272
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی تاکید کرد؛
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر
سردار افراسیابی گفت: باید زمینه ای ایجاد شود که مردم جرأت کنند در جایی که می دانند حرفشان اثر دارد برابر قانون وارد عمل شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار افراسیابی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی صبح امروز در آئین معارفه دبیر جدید این ستاد در تربت حیدریه اظهار داشت: در مرحله نخست آمر به معروف خود باید عامل به آن باشد ولازم است باتلاش اثر بخش زمینه فراگیری این واجب الهی را در جامعه فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: کسی که برابر قانون امر به معروف می کند قانون باید از او حمایت کند و مردم جرأت کنند در جایی که می دانند حرفشان اثر دارد برابر قانون وارد عمل شوند و به این تکلیف الهی عمل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عصمتی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف تربت حیدریه نیز در این مراسم گفت: خدمت به مردم بهتربن امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: در ۳ سال گذشته ستاد امر به معروف تربت حیدریه رتبه نخست استان را به دست آورده و باید با استمداد از حضرت حق حرکت در این مسیر الهی را تداوم بخشیم.

در پایان محمد بایزدی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف تربت حیدریه معرفی و از تلاشهای علیرضا فهیمی در ۳ سال گذشته به عنوان دبیر این ستاد تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/