کد خبر: 1724497
در گفتگویی مطرح شد؛
کاهش ذخایر خون در ایام کرونا/ درخواست از شهروندان برای اهدا خون در ماه رمضان
روح الله میرزایی گفت: در شهر کرمان پایگاه مرکزی واقع در بلوار ۲۲ بهمن همه روزه به جز ایام تعطیل مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به شهروندان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روح الله میرزایی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به کاهش مراجعه جهت اهدای خون در ایام ماه مبارک رمضان، بحران کرونا و کاهش ذخایر خون در این ایام از شهروندان خواهشمندیم نسبت به اهدا خون اقدام نمایند.

رئیس سازمان انتقال خون استان کرمان در خصوص فعالیت پایگاه‌های انتقال خون سراسر استان در این ایام عنوان کرد: در شهر کرمان پایگاه مرکزی واقع در بلوار ۲۲ بهمن همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ و ۱۶ تا ۲۲ مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به شهروندان است.

وی ابراز کرد: پایگاه شهید فیروزی واقع در ابتدای بلوار جمهوری روبروی اتاق بازرگانی از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ در روزهای فرد آماده ارائه خدمات خواهد بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: پایگاه های اقماری در شهرستان های رفسنجان، سیرجان، جیرفت و بم در شیفت صبح همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴ آماده ارائه خدمات هستند و در شیفت عصر پایگاه رفسنجان در روزهای زوج از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پایگاه، جیرفت در روزهای زوج از ساعت ۲۰ الی 22، پایگاه بم در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۲۰ الی ۲۲ و پایگاه شهرستان سیرجان عصر دوشنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۲ آماده ارائه خدمات به اهدا کنندگان هستند.

میرزایی در پایان خاطر نشان کرد: برنامه شب‌های قدر نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/